MENU

Vinding Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
302301
2
25-09 2021
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd Pulje 769 Vinding SF Rødekro IF / Ensted IF
5 - 2
343018
8
25-09 2021
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 Pulje 457 Vinding SF Odder IGF
5 - 3
644658 7
25-09 2021
Kl. 13:00
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 626 Vinding SF Hovedgård IF
UDS
345648
7
25-09 2021
Kl. 14:30
U15 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 526 Vinding SF FC Kolding Nord
2 - 1
331111 2
26-09 2021
Kl. 11:30
U15 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2021 ombryd Pulje 976 Vinding SF TSF/HØJ/MUIF
582048 1 on
29-09 2021
Kl. 17:15
U12 Drenge A1 (2010) 8M - ombrydning efterår 2021 Pulje 5 Vinding SF Bredballe IF
242985 8 on
29-09 2021
Kl. 18:00
U16/U17 Drenge C (2006-2005) 8M - Efterår 2021 Pulje 115 Vinding SF Vorbasse B
854328 1 to
30-09 2021
Kl. 16:30
U9 Piger C (2013) 5M - Efterår 2021 Pulje 762 Vinding SF Smidstrup/Skærup IF
238039 2 to
30-09 2021
Kl. 17:30
U13 Piger/8 (2009) - DBU Jylland Pokal Pulje 1 Vinding SF (L1/994) IF Lyseng (L1/993)
475168 to
30-09 2021
Kl. 17:45
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands Træningskamp Vinding SF Bredballe IF
134390 to
30-09 2021
Kl. 17:45
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp Vinding SF - DGI SOB 7M Bredballe IF 2 - Dommerklub afreg
947382 8
02-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2021 Pulje 97 (U14/U15) Vinding SF Hedensted IF
584213 1
02-10 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge A2 (2012) 5M - Efterår 2021 Pulje 514 Vinding SF Kolding IF
582254 2
02-10 2021
Kl. 11:30
U11 Drenge A1 (2011) 8M - ombrydning efterår 2021 Pulje 13 Vinding SF Esbjerg fB
104241 1
02-10 2021
Kl. 13:00
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Efterår 2021 Pulje 47 Vinding SF Lund IF
107692 2
02-10 2021
Kl. 14:30
U12 Drenge C1 (2010) 8M - Efterår 2021 Pulje 74 Vinding SF Vonsild FK
294062 3
02-10 2021
Kl. 15:30
U19 Drenge Liga 4(2003-04) 11/9M-efterår 21 ombryd Pulje 386 Vinding SF Fredericia KFUM (1)
282212 3
03-10 2021
Kl. 13:00
U19 Drenge Liga 2 (2003-04) 11M-efterår 21 ombryd Pulje 363 Vinding SF SSV Fodbold
942478 1
03-10 2021
Kl. 13:00
U11 Drenge C (2011) 8M - Efterår 2021 Pulje 38 Vinding SF Øster Starup/Vester Nebel IF
882471 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp Vinding SF Gauerslund Oldboys Fodbold
309243 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp Vinding SF (DGI +40 Vet. Slutspil) Gauerslund OB - Dommerklub afr.
182795 8 ti
05-10 2021
Kl. 18:00
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2021 Pulje 148 Vinding SF Bredballe IF
127270 on
06-10 2021
Kl. 17:30
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp Vinding SF - DGI OB 7M Fredericia ff - Dommerklub afreg
850223 on
06-10 2021
Kl. 17:30
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands Træningskamp Vinding SF Fredericia fF
243693 9 on
06-10 2021
Kl. 17:45
U16/U17 Drenge C (2006-2005) 8M - Efterår 2021 Pulje 115 Vinding SF Oversidder
475172 to
07-10 2021
Kl. 17:30
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands Træningskamp Vinding SF Højen G&U
168894 to
07-10 2021
Kl. 17:30
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp Vinding SF - DGI SUPVET 7M Højen G&U - Dommerklub afreg
490840 2
09-10 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge A (2014) 5M - Efterår 2021 Pulje 620 Vinding SF Bredballe IF (1)
947385 9
09-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2021 Pulje 97 (U14/U15) Vinding SF Vejle Kammeraterne (U15)
882464 2
09-10 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge A (2013) 5M - Efterår 2021 Pulje 569 Vinding SF Bramdrupdam GIF
343024 10
09-10 2021
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 Pulje 457 Vinding SF Jelling fS
118790 2
09-10 2021
Kl. 11:00
U8 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2021 Pulje 634 Vinding SF Vejle Kammeraterne
264320 9
09-10 2021
Kl. 11:30
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 Pulje 245 Vinding SF Erritsø/TGI
901464 2
09-10 2021
Kl. 11:30
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 Pulje 609 Vinding SF (1) Vejle FC
582332 3
09-10 2021
Kl. 12:00
U11 Drenge A1 (2011) 8M - ombrydning efterår 2021 Pulje 13 Vinding SF Varde IF
915612 8
09-10 2021
Kl. 13:00
U15 Piger C (2007) 8M - Efterår 2021 Pulje 282 Vinding SF Kolding B
901468 2
09-10 2021
Kl. 13:00
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 Pulje 610 Vinding SF (2) Fredericia KFUM (1)
745645 9
09-10 2021
Kl. 14:30
U13 Drenge Liga 4 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 750 Vinding SF Skibet IF
345654 9
09-10 2021
Kl. 15:00
U15 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 526 Vinding SF Dalum IF
640911 3
09-10 2021
Kl. 16:00
U13 Piger Liga 1 (2009) 8M - efterår 2021 ombryd Pulje 994 Vinding SF Dalum IF
660719 1
10-10 2021
Kl. 10:00
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 321 Bredballe IF (3) Vinding SF (1)
660720 1
10-10 2021
Kl. 10:00
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 321 NFS/VB Vinding SF (2)
705486 1
10-10 2021
Kl. 10:15
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 321 Vinding SF (1) Bredballe IF (4)
705487 1
10-10 2021
Kl. 10:15
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 321 Bredballe IF (3) NFS/VB
657835 1
10-10 2021
Kl. 10:30
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 321 NFS/VB Bredballe IF (4)
657836 1
10-10 2021
Kl. 10:30
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 321 Vinding SF (2) Bredballe IF (3)
657837 1
10-10 2021
Kl. 10:45
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 321 Vinding SF (1) NFS/VB
660718 1
10-10 2021
Kl. 10:45
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 321 Bredballe IF (4) Vinding SF (2)
586133 2
10-10 2021
Kl. 12:30
U10 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2021 Pulje 532 Vinding SF Juelsminde IF
331118 4
10-10 2021
Kl. 12:30
U15 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2021 ombryd Pulje 976 Vinding SF Årslev BK
104247 3
10-10 2021
Kl. 13:00
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Efterår 2021 Pulje 47 Vinding SF Kolding IF
785380 1
10-10 2021
Kl. 13:00
U8 Piger (2014) 3M - søndag 10/10 Pulje 372 Seest B Vinding SF
785381 1
10-10 2021
Kl. 13:00
U8 Piger (2014) 3M - søndag 10/10 Pulje 372 Stilling IF Dalby GF
785382 1
10-10 2021
Kl. 13:15
U8 Piger (2014) 3M - søndag 10/10 Pulje 372 Vinding SF FC Horsens
785383 1
10-10 2021
Kl. 13:15
U8 Piger (2014) 3M - søndag 10/10 Pulje 372 Seest B Stilling IF
785376 1
10-10 2021
Kl. 13:30
U8 Piger (2014) 3M - søndag 10/10 Pulje 372 Stilling IF FC Horsens
785377 1
10-10 2021
Kl. 13:30
U8 Piger (2014) 3M - søndag 10/10 Pulje 372 Dalby GF Seest B
785378 1
10-10 2021
Kl. 13:45
U8 Piger (2014) 3M - søndag 10/10 Pulje 372 Vinding SF Stilling IF
785379 1
10-10 2021
Kl. 13:45
U8 Piger (2014) 3M - søndag 10/10 Pulje 372 FC Horsens Dalby GF
853826 2
10-10 2021
Kl. 14:00
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 Pulje 742 Vinding SF Vamdrup IF (1)
110013 3
10-10 2021
Kl. 14:30
U12 Drenge C1 (2010) 8M - Efterår 2021 Pulje 74 Vinding SF Hover IF
801391 2 ma
11-10 2021
Kl. 17:15
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 Pulje 661 Vinding SF Smidstrup/Skærup IF
582056 3 ma
11-10 2021
Kl. 17:15
U12 Drenge A1 (2010) 8M - ombrydning efterår 2021 Pulje 5 Vinding SF FC Horsens
644774 9 ma
11-10 2021
Kl. 17:30
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 626 Vinding SF Skibet IF
761796 10 ti
12-10 2021
Kl. 17:30
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2021 Pulje 316 Vinding SF Vejle B
850224 on
13-10 2021
Kl. 17:15
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands Træningskamp Vinding SF BPI
843551 on
13-10 2021
Kl. 17:15
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp Vinding SF - DGI OB 7M BPI - Dommerklub afregn.
345640 5 on
13-10 2021
Kl. 17:15
U15 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 526 Vinding SF Juelsminde IF
915614 9 on
13-10 2021
Kl. 17:30
U15 Piger C (2007) 8M - Efterår 2021 Pulje 282 Vinding SF Juelsminde IF
952056 1 to
14-10 2021
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 8 Kirkebakkeskolen, Vejle Kirstine Seligmanns Skole
952057 1 to
14-10 2021
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 8 Mølholm Skole Bredsten-Gadbjerg Skole
952058 2 to
14-10 2021
Kl. 10:50
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 8 Mølholm Skole Kirkebakkeskolen, Vejle
952059 2 to
14-10 2021
Kl. 10:50
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 8 Bredsten-Gadbjerg Skole Kirstine Seligmanns Skole
952060 3 to
14-10 2021
Kl. 11:40
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 8 Kirkebakkeskolen, Vejle Bredsten-Gadbjerg Skole
952061 3 to
14-10 2021
Kl. 11:40
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Fyn Pulje 8 Kirstine Seligmanns Skole Mølholm Skole
475173 to
14-10 2021
Kl. 17:15
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands Træningskamp Vinding SF Grejs-Dalen Idrætsklub
168896 to
14-10 2021
Kl. 17:15
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp Vinding SF - DGI SUPVET 7M Grejs-Dalen IK - Dommerklub afreg
787073 3 to
21-10 2021
Kl. 17:00
U14 Drenge/11 (2008) - DBU Jylland Pokal Pulje 1 Vinding SF (L3/626) Ammitsbøl/Egtved (L2A/Fyn)

Log ind