MENU

Tilst Idrætsanlæg (tst) //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
292435 2
26-09 2021
Kl. 12:00
U19 Drenge Liga 4(2003-04) 11/9M-efterår 21 ombryd Pulje 382 tst Fodbold Brabrand IF
943314 2
26-09 2021
Kl. 13:00
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 Pulje 309 DGL 2000, Aarhus Aarhus Posten
UDS
943185 2
26-09 2021
Kl. 15:00
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 Pulje 308 tst Fodbold Hasle B (2)
683062 8 ma
27-09 2021
Kl. 18:30
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2021 Pulje 312 DGL 2000, Aarhus Stilling IF
750457 8 on
29-09 2021
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 30 år 11 mands Kreds 1 DGL 2000, Aarhus Silkeborg KFUM
543522 8 on
29-09 2021
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 tst Fodbold ASA, Aarhus
106845 1 to
30-09 2021
Kl. 17:45
U12 Drenge B2 (2010) 8M - Efterår 2021 Pulje 62 tst Fodbold Hadsten SK
589285 1
02-10 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 Pulje 592 tst Fodbold Grundfør UI
582493 2
02-10 2021
Kl. 11:00
U10 Drenge A1 (2012) 5M - ombrydning efterår 2021 Pulje 24 tst Fodbold VRI
525562 10
02-10 2021
Kl. 15:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 Pulje 38 tst Fodbold (2) Viby IF (2)
937426 1
03-10 2021
Kl. 11:00
U11 Drenge C (2011) 8M - Efterår 2021 Pulje 32 tst Fodbold ACFC
293888 3
03-10 2021
Kl. 12:00
U19 Drenge Liga 4(2003-04) 11/9M-efterår 21 ombryd Pulje 382 tst Fodbold HOG Hinnerup
524882 10
03-10 2021
Kl. 13:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 Pulje 37 tst Fodbold (1) VSK Aarhus
943317 3
03-10 2021
Kl. 13:00
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 Pulje 309 DGL 2000, Aarhus Brabrand IF (2)
388775 10
03-10 2021
Kl. 15:00
Herrer Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 9 DGL 2000, Aarhus VSK Aarhus
893715 9 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
U14 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2021 Pulje 93 TST Sabro IF
683065 9 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2021 Pulje 312 DGL 2000, Aarhus Korsholm IF
647533 8 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 645 tst Fodbold AC Norddjurs
586427 2
09-10 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 Pulje 544 tst Fodbold Hammel GF (2)
673085 2
09-10 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 Pulje 647 tst Fodbold FC Langelinie
647534 9
09-10 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 645 tst Fodbold SIF Assentoft
309545 1
10-10 2021
Kl. 10:00
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 300 Søften GF (1) tst Fodbold (1)
309546 1
10-10 2021
Kl. 10:00
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 300 IVF, Århus tst Fodbold (2)
584685 2
10-10 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2021 Pulje 522 tst Fodbold VSK Aarhus
490958 2
10-10 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2021 Pulje 626 tst Fodbold Hasle B
588733 2
10-10 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2021 Pulje 577 tst Fodbold IF Lyseng
759919 1
10-10 2021
Kl. 10:00
U6 Drenge (2016) 3M - søndag 10/10 Pulje 346 Stavtrup IF (1) tst Fodbold (1)
759920 1
10-10 2021
Kl. 10:00
U6 Drenge (2016) 3M - søndag 10/10 Pulje 346 Låsby B tst Fodbold (2)
759921 1
10-10 2021
Kl. 10:15
U6 Drenge (2016) 3M - søndag 10/10 Pulje 346 tst Fodbold (1) Stavtrup IF (2)
759922 1
10-10 2021
Kl. 10:15
U6 Drenge (2016) 3M - søndag 10/10 Pulje 346 Stavtrup IF (1) Låsby B
309547 1
10-10 2021
Kl. 10:15
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 300 tst Fodbold (1) Søften GF (2)
309548 1
10-10 2021
Kl. 10:15
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 300 Søften GF (1) IVF, Århus
309541 1
10-10 2021
Kl. 10:30
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 300 IVF, Århus Søften GF (2)
309542 1
10-10 2021
Kl. 10:30
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 300 tst Fodbold (2) Søften GF (1)
759915 1
10-10 2021
Kl. 10:30
U6 Drenge (2016) 3M - søndag 10/10 Pulje 346 Låsby B Stavtrup IF (2)
759916 1
10-10 2021
Kl. 10:30
U6 Drenge (2016) 3M - søndag 10/10 Pulje 346 tst Fodbold (2) Stavtrup IF (1)
759917 1
10-10 2021
Kl. 10:45
U6 Drenge (2016) 3M - søndag 10/10 Pulje 346 tst Fodbold (1) Låsby B
759918 1
10-10 2021
Kl. 10:45
U6 Drenge (2016) 3M - søndag 10/10 Pulje 346 Stavtrup IF (2) tst Fodbold (2)
309543 1
10-10 2021
Kl. 10:45
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 300 tst Fodbold (1) IVF, Århus
309544 1
10-10 2021
Kl. 10:45
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 Pulje 300 Søften GF (2) tst Fodbold (2)
293894 5
17-10 2021
Kl. 12:00
U19 Drenge Liga 4(2003-04) 11/9M-efterår 21 ombryd Pulje 382 tst Fodbold IF Lyseng
943336 5
17-10 2021
Kl. 13:00
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 Pulje 309 DGL 2000, Aarhus Aarhus Lions
943194 5
17-10 2021
Kl. 15:00
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2021 Pulje 308 tst Fodbold ACFC
388786 13
23-10 2021
Kl. 11:00
Herrer Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 9 DGL 2000, Aarhus Aarhus Juniors

Log ind