Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. apr
19:00
TRIF
FAML, Århus
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 17
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
TRIF
Them GF
U16/U17 Drenge C (2007-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
TRIF
Viby IF (6)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
TRIF
AGF, Aarhus
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Randers Freja
Hadsten SK
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Grenaa IF
TRIF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
TRIF
Randers Freja
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Hadsten SK
Grenaa IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
TRIF
Grundfør UI
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 Kreds 15
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:45
TRIF
SMIFF09
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
TRIF
SMIFF09
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 17
|
|||||||||||||||||||
14. maj
14:15
Rønde Efterskole
Aarhus Efterskole
Drenge B-række - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
TRIF
Oversidder
U16/U17 Drenge C (2007-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
TRIF
Vejle B
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 861
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
TRIF
Søften GF
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 Kreds 15
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
TRIF
Lystrup IF
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
TRIF
Kolt/Hasselager IF
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 17
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
TRIF
Sorring/Voel
U16/U17 Drenge C (2007-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|