MENU

Ølgod Idrætsanlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
239457 1
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge A2 (2009) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 527 Ølgod IF Bramming B
242098 1
27-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge B (2009) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 534 Ølgod IF Blåbjerg
342274 2
27-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge B (2010) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 502 HTS Blåbjerg
342275 2
27-09 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge B (2010) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 502 Ølgod IF Grindsted GIF
342276 2
27-09 2020
Kl. 10:40
U11 Drenge B (2010) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 502 Grindsted GIF HTS
342277 2
27-09 2020
Kl. 10:40
U11 Drenge B (2010) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 502 Blåbjerg Ølgod IF
619186 2
27-09 2020
Kl. 13:00
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 Pulje 261 Ølgod IF Blåbjerg BK
941881 4
27-09 2020
Kl. 16:00
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 560 Ølgod IF Andrup/Tjæreborg
171096 5 ma
28-09 2020
Kl. 15:45
Efterskolemesterskab Region Syd - Serie C Piger Pulje 1 Ølgod Efterskole Løgumkloster Efterskole
184125 9 ma
28-09 2020
Kl. 17:30
U15 Piger C (2006-07) 8M - Efterår 2020 Pulje 392 Ølgod IF Spangsbjerg IF
411392 8
03-10 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 649 Ølgod IF Lunderskov B
170047 9
03-10 2020
Kl. 11:30
U13 Drenge C (08) 8M - Efterår 2020 Pulje 44 Ølgod IF BFH
291670 10
03-10 2020
Kl. 14:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 75 Ølgod IF Tarm IF
619188 3
03-10 2020
Kl. 15:45
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 Pulje 261 Ølgod IF Team BFO
400504 2 ma
05-10 2020
Kl. 18:00
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Bramming B Outrup B
941829 1 ma
05-10 2020
Kl. 18:15
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 560 Ølgod IF Jerne IF
400505 2 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Hjerting IF Varde IF
400506 2 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Varde IF Ølgod IF
400507 2 ma
05-10 2020
Kl. 19:30
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Outrup B Hjerting IF
400508 2 ma
05-10 2020
Kl. 20:00
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Ølgod IF Bramming B
400501 1 ma
05-10 2020
Kl. 20:30
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Outrup B Ølgod IF
400503 1 ma
05-10 2020
Kl. 21:00
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Ølgod IF Hjerting IF
184128 10 on
07-10 2020
Kl. 17:30
U15 Piger C (2006-07) 8M - Efterår 2020 Pulje 392 Ølgod IF Helle FC
183996 10 on
07-10 2020
Kl. 17:30
U15 Drenge C (2006-07) 8M - Efterår 2020 Pulje 385 Ølgod IF Skovlund/Ansager
242101 3 to
08-10 2020
Kl. 17:30
U12 Drenge B (2009) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 534 Ølgod IF Sædding/G. IF
411395 9 to
08-10 2020
Kl. 17:30
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 649 Ølgod IF Øster Starup/Vester Nebel IF
941832 3 to
08-10 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 560 Ølgod IF BV Oksbøl
291678 12
17-10 2020
Kl. 14:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 75 Ølgod IF Varde United
941890 9 on
21-10 2020
Kl. 18:15
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 560 Ølgod IF BV Oksbøl
291682 13
24-10 2020
Kl. 14:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 Pulje 75 Ølgod IF HTS
619192 5
24-10 2020
Kl. 15:45
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 Pulje 261 Ølgod IF Lem B

Log ind