Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
10:00
Oversidder
Hillerød Fodbold (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Humlebæk BK (1)
FC Rudersdal
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Humlebæk BK (2)
Hillerød Fodbold (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Humlebæk BK
Fredensborg BI
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
IF Skjold Birkerød (1)
Allerød Fodbold Klub (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Helsingør IF Fodbold
Blovstrød IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
IF Skjold Birkerød (2)
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
FC Rudersdal
Helsingør IF Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Hillerød Fodbold (1)
Humlebæk BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Allerød Fodbold Klub (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Hillerød Fodbold (2)
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Nivå-Kokkedal FK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Humlebæk BK (2)
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Blovstrød IF
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
Humlebæk BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Humlebæk BK
8
FC Holte
4
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Helsingør IF Fodbold
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Hillerød Fodbold (1)
FC Rudersdal
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
IF Skjold Birkerød (1)
Nivå-Kokkedal FK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Hillerød Fodbold (2)
Allerød Fodbold Klub (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Oversidder
Allerød Fodbold Klub (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
IF Skjold Birkerød (1)
Humlebæk BK (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Humlebæk BK (1)
Blovstrød IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Rudersdal
Blovstrød IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Hillerød Fodbold (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Allerød Fodbold Klub (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Humlebæk BK
Melby-Liseleje IF
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Humlebæk BK
Holbæk B&I
UDS
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Humlebæk BK
Sundby Bk.
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Humlebæk BK
FC Knöedel
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Humlebæk BK
Espergærde IF
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Humlebæk BK
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Humlebæk BK
Hornbæk IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Humlebæk BK
Fredensborg BI
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Fremtidens Unge
Slangerup & Omegn IF
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Humlebæk BK
Vapnagård FK 72
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Humlebæk BK
Frederiksværk Fodbold Klub
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Humlebæk BK
Hareskov IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Humlebæk BK
Melby-Liseleje IF
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Humlebæk BK
Snekkersten IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Humlebæk BK
Espergærde IF (2)
UHT
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Humlebæk BK
FB
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Humlebæk BK
Esrum IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Humlebæk BK
Fredensborg BI
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Humlebæk BK
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Humlebæk BK
Taastrup FC
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Humlebæk BK
Bagsværd BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Fremtidens Unge
Oversidder
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Humlebæk BK
Pioneren
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Humlebæk BK
Gurre IK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Humlebæk BK
Frem Hellebæk
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Humlebæk BK
Snekkersten IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Humlebæk BK
Espergærde IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Humlebæk BK
Ølsted IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Humlebæk BK
Oversidder
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Humlebæk BK
Snekkersten IF (1)
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Humlebæk BK
Hareskov IF (2)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Humlebæk BK
Borsholm-Skibstrup IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 1
|