Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. apr
09:30
Kragelund Efterskole
BGI Akademiet
Skoleliga 3 / Piger - 8M Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Sole IF
Løsning IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 277
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Sole IF
HØST IF/NVUI
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Sole IF
BK 22
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Sole IF
Rask Mølle OIF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FC Horsens
Hedensted IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Løsning IF
Sole IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Sole IF
FC Horsens
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Hedensted IF
Løsning IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Sole IF
Oversidder
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 277
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Sole IF
FC GOG Fodbold/Jelling
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 277
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Sole IF
Hover IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Sole IF
Kolding B
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Sole IF
FC GOG Fodbold/Jelling (U16)
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Sole IF
As IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Sole IF
Horsens Nord
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Sole IF
Horsens Freja
Horsens Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Sole IF (S2/277)
Vinding SF (S1/264)
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Sole IF
Brædstrup IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Sole IF
Taulov/Skærbæk IF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|