MENU

Outrup Idrætscenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
265694 9
26-09 2020
Kl. 15:00
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 9 Blåbjerg BK Brande IF
418243 2
27-09 2020
Kl. 17:30
U11 Piger C (2010) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 521 Blåbjerg Helle FC
342278 3
04-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge B (2010) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 502 HTS Ølgod IF
342279 3
04-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge B (2010) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 502 Grindsted GIF Blåbjerg
342280 3
04-10 2020
Kl. 10:40
U11 Drenge B (2010) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 502 Blåbjerg HTS
342281 3
04-10 2020
Kl. 10:40
U11 Drenge B (2010) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 502 Ølgod IF Grindsted GIF
720836 3
04-10 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 370 Blåbjerg Fodbold Spangsbjerg IF
769101 3 ma
05-10 2020
Kl. 17:30
U10 Piger B (2011) 5M - Ombrydning - Efterår 2020 Pulje 2 Oversidder HTS
769102 3 ma
05-10 2020
Kl. 17:30
U10 Piger B (2011) 5M - Ombrydning - Efterår 2020 Pulje 2 Outrup B Team BFO
242746 3 ma
05-10 2020
Kl. 17:30
U12 Piger C (2009) 8M - Ombrydning - Efterår Pulje 556 Blåbjerg Helle FC
769099 3 ma
05-10 2020
Kl. 18:10
U10 Piger B (2011) 5M - Ombrydning - Efterår 2020 Pulje 2 Oversidder Outrup B
769100 3 ma
05-10 2020
Kl. 18:10
U10 Piger B (2011) 5M - Ombrydning - Efterår 2020 Pulje 2 HTS Team BFO
265703 11
10-10 2020
Kl. 15:00
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 9 Blåbjerg BK Bramming B
738188 4
11-10 2020
Kl. 13:00
U15 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 915 Blåbjerg Fodbold Oversidder
720841 4
11-10 2020
Kl. 16:00
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 370 Blåbjerg Fodbold Grindsted GIF (1)
400515 4
24-10 2020
Kl. 11:00
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Outrup B Hjerting IF
400516 4
24-10 2020
Kl. 11:30
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Varde IF Ølgod IF
400517 4
24-10 2020
Kl. 12:00
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Hjerting IF Varde IF
400518 4
24-10 2020
Kl. 12:30
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Ølgod IF Bramming B
400519 4
24-10 2020
Kl. 13:00
eFodbold U17 - Senior - Efterår 2020 Pulje 3 Bramming B Outrup B
265708 13
24-10 2020
Kl. 15:00
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 Pulje 9 Blåbjerg BK Ribe BK

Log ind