MENU

Spektrum Odder //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
172159
2 to
24-09 2020
Kl. 18:00
DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2006) Pulje 1 Odder IGF (L3/525) FC Skanderborg (L1/Fyn)
310077 7 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
U16 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2020 Pulje 478 Odder IGF Stilling IF
256206 1
26-09 2020
Kl. 10:00
U12 Drenge C1 (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 71 Odder IGF Aabyhøj IF
419315 7
26-09 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 672 Odder IGF Stensballe IK
151513 1
26-09 2020
Kl. 11:00
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 576 FC Skanderborg Odder IGF (1)
ANN
152351 1
26-09 2020
Kl. 11:00
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 576 IF Lyseng (1) Odder IGF (2)
ANN
188342 1
26-09 2020
Kl. 11:15
U12 Drenge B1 (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 51 Odder IGF Hornslet IF
152352 1
26-09 2020
Kl. 11:40
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 576 IF Lyseng (2) BMI
ANN
152353 1
26-09 2020
Kl. 11:40
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 576 Odder IGF (2) FC Skanderborg
ANN
152367 1
26-09 2020
Kl. 12:20
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 576 Odder IGF (1) IF Lyseng (2)
ANN
152368 1
26-09 2020
Kl. 12:20
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 576 BMI IF Lyseng (1)
ANN
107813 7
26-09 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 3 Odder Varde
111828 7
27-09 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 Pulje 91 Odder IGF Stilling IF
368949 7
27-09 2020
Kl. 10:30
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 562 Odder IGF Kolt/Hasselager IF
431286 7
27-09 2020
Kl. 11:15
U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 750 Odder IGF Jelling fS
UDS
338074 2
27-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 525 Odder IGF Hørning IF
735045 2
27-09 2020
Kl. 12:10
U16 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 836 Odder IGF FC Horsens
606439 8
27-09 2020
Kl. 14:00
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 Pulje 146 Odder IGF (1) DGL 2000, Aarhus
724048 9
27-09 2020
Kl. 14:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020 Pulje 4 Odder IGF Agerbæk SF/Starup IF
198279 2 ti
29-09 2020
Kl. 17:30
DBU Jylland Pokal U19 Drenge/11 (2002-03) Pulje 1 Odder IGF (L1/302) AGF/IF Lyseng (L1/301)
145701 2
03-10 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 527 FC Skanderborg Gedved IF (1)
ANN
145702 2
03-10 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 527 Odder IGF Hovedgaard IF (1)
ANN
419317 8
03-10 2020
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 672 Odder IGF Horsens Nord
145707 2
03-10 2020
Kl. 11:40
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 527 Kolt/Hasselager IF Stilling IF
ANN
145708 2
03-10 2020
Kl. 11:40
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 527 Hovedgaard IF (1) FC Skanderborg
ANN
145709 2
03-10 2020
Kl. 12:20
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 527 Gedved IF (1) Kolt/Hasselager IF
ANN
145710 2
03-10 2020
Kl. 12:20
U10 Drenge B (2011) 5M - Efterår 2020 Pulje 527 Stilling IF Odder IGF
ANN
724419 3
03-10 2020
Kl. 12:30
U17 Drenge Liga 4 (2004) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 454 Odder IGF Fredericia KFUM
276593 10
03-10 2020
Kl. 14:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 Pulje 39 Odder IGF TMG
735048 3
03-10 2020
Kl. 16:00
U16 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2020 Pulje 836 Odder IGF Engum UI
190892 2
04-10 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 626 Stilling IF BMI (2)
ANN
196031 2
04-10 2020
Kl. 10:00
U9 Piger B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 751 Brædstrup IF Østbirk IF
196032 2
04-10 2020
Kl. 10:00
U9 Piger B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 751 Odder IGF Harlev IK
594631 2
04-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 34 Stilling IF TMG
ANN
594632 2
04-10 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 34 Odder IGF Hou Og Omegns IF
ANN
190893 2
04-10 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 626 Odder IGF FC Skanderborg
ANN
190894 2
04-10 2020
Kl. 10:30
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 626 Horsens Freja BMI (1)
ANN
190895 2
04-10 2020
Kl. 10:30
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 626 FC Skanderborg Stilling IF
ANN
594633 2
04-10 2020
Kl. 10:40
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 34 Viby IF BMI
ANN
196033 2
04-10 2020
Kl. 10:40
U9 Piger B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 751 Brædstrup IF Odder IGF
196266 2
04-10 2020
Kl. 10:40
U9 Piger B (2012) 5M - Efterår 2020 Pulje 751 Østbirk IF Harlev IK
112204 2
04-10 2020
Kl. 10:40
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 34 Hou Og Omegns IF Stilling IF
ANN
190896 2
04-10 2020
Kl. 11:00
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 626 BMI (2) Horsens Freja
ANN
190897 2
04-10 2020
Kl. 11:00
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 Pulje 626 BMI (1) Odder IGF
ANN
112205 2
04-10 2020
Kl. 11:20
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 34 TMG Viby IF
ANN
112206 2
04-10 2020
Kl. 11:20
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 Pulje 34 BMI Odder IGF
ANN
338092 8
04-10 2020
Kl. 12:30
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 525 Odder IGF Hammel GF
606475 9
04-10 2020
Kl. 14:00
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 Pulje 147 Odder IGF (2) Ølsted UGF
305900 9
04-10 2020
Kl. 16:00
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - efterår 2020 Pulje 302 Odder IGF Hjerting IF
188345 3 on
07-10 2020
Kl. 17:30
U12 Drenge B1 (2009) 8M - Efterår 2020 Pulje 51 Odder IGF Galten FS
338095 9 to
08-10 2020
Kl. 17:15
U15 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2020 Pulje 525 Odder IGF Sejs/Svejbæk IF
107826 9
10-10 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 3 Odder Tarup/Paarup IF
111838 9
11-10 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 Pulje 91 Odder IGF Aabyhøj IF
374971 9
11-10 2020
Kl. 10:30
U14 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 628 Odder IGF Horsens fS
UHT

Udehold taberdømt

431292 9
11-10 2020
Kl. 11:15
U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 Pulje 750 Odder IGF Brædstrup IF
744873 4
11-10 2020
Kl. 12:00
U14 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2020 Pulje 933 Odder IGF Galten FS
606445 10
11-10 2020
Kl. 14:00
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 Pulje 146 Odder IGF (1) Tyrkisk Kulturcenter
724057 11
11-10 2020
Kl. 14:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020 Pulje 4 Odder IGF Esbjerg fB
305909 11
24-10 2020
Kl. 11:00
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - efterår 2020 Pulje 302 Odder IGF Ringkøbing IF
108167 11
24-10 2020
Kl. 14:00
Herre-DS Pulje 3 Odder B1913

Log ind