Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:00
Ålholm IF
Hillerød Fodbold (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Hillerød Fodbold (2)
Nivå-Kokkedal FK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Hillerød Fodbold
Hillerød Fodbold
Træningskamp 1. div/2. div/3. div Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Blistrup SI (2)
Store Lyngby IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Blistrup SI (1)
Humlebæk BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Hillerød Fodbold (1)
Hillerød Fodbold (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Nivå-Kokkedal FK
Blistrup SI (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Humlebæk BK
Ålholm IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Store Lyngby IF
Blistrup SI (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Ålholm IF
Hillerød Fodbold (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Hillerød Fodbold (1)
Nivå-Kokkedal FK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Blistrup SI (2)
Blistrup SI (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Store Lyngby IF
Humlebæk BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Ålholm IF
Blistrup SI (2)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Hillerød Fodbold (1)
Store Lyngby IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Hillerød Fodbold
Lundtofte Boldklub
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Hillerød Fodbold (2)
Blistrup SI (1)
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Hillerød Fodbold
FC Holte
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Hillerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:15
Hillerød Fodbold (14)
Hillerød Fodbold (15)
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Hillerød Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Hillerød Fodbold
Melby-Liseleje IF
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Hillerød Fodbold
Bagsværd BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Hillerød Fodbold (16)
A 27
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Hillerød Fodbold
Annisse IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Hillerød Fodbold
Nivå-Kokkedal FK (5)
Træningskamp U16 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Hillerød Fodbold
GVI
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hillerød Fodbold
Hornbæk IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hillerød Fodbold
LSF
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
Træningskamp U14 Drenge 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hillerød Fodbold
KFUM BK, Roskilde
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Hillerød Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Hillerød Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Hillerød Fodbold
Hundested IK
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hillerød Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hillerød Fodbold
FC Rudersdal
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Hillerød Fodbold
Helsinge Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hillerød Fodbold
FC Rudersdal
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:45
Hillerød Fodbold
Stenløse BK
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Hillerød Fodbold
IS Skævinge
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hillerød Fodbold (2)
Snekkersten IF (1)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Espergærde IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Hillerød Fodbold
FA 2000
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Hillerød Fodbold
GVI
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Hillerød Fodbold
Melby-Liseleje IF
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hillerød Fodbold
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hillerød Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hillerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hillerød Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hillerød Fodbold
Snekkersten IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hillerød Fodbold
KFUM BK, Roskilde
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hillerød Fodbold
B 1903
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|