MENU

Nibe Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
227833 7
25-09 2021
Kl. 10:00
U12 Piger B-C (10) 8M - Efterår 2021 Pulje 58 Nibe B FyrkatQ
302637
2
25-09 2021
Kl. 11:00
U16 Piger Liga 1 (2006) 11M - efterår 2021 ombryd Pulje 841 Nibe B IF Lyseng
1 - 2
239817 4
26-09 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge A (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 106 Nibe B Aabybro IF
239954 4
26-09 2021
Kl. 11:00
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 110 Nibe B (1) Aalborg KFUM (1)
567972 2
02-10 2021
Kl. 09:30
U12 Drenge B (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 49 Nibe B Aars IK
583047 2
02-10 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge C (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 151 Nibe B Aalborg Chang (2)
130138 5
02-10 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Efterår 2021 Pulje 84 Nibe B Gug B
720819 8
02-10 2021
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 733 Nibe B Rebild Syd
582950 2
02-10 2021
Kl. 11:00
U8 Drenge B (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 142 Nibe B Løgstør IF
349440 10
02-10 2021
Kl. 14:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2021 Pulje 14 Nibe B Aalborg Chang (2)
649680 8
03-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 642 Nibe B Svenstrup-Godthåb IF
336038 7
03-10 2021
Kl. 10:00
U11 Piger B-C (11) 8M - Efterår 2021 Pulje 75 Nibe B Støvring IF
340412 9
03-10 2021
Kl. 12:00
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 Pulje 455 Nibe B Oversidder
398672 1
09-10 2021
Kl. 10:00
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 224 Nibe B (2) Storvorde/Sejlflod B (2)
398673 1
09-10 2021
Kl. 10:00
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 224 Svenstrup-Godthåb IF (1) Storvorde/Sejlflod B (1)
227845 9
09-10 2021
Kl. 10:00
U12 Piger B-C (10) 8M - Efterår 2021 Pulje 58 Nibe B Oversidder
153674 1
09-10 2021
Kl. 10:00
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 216 Nibe B (3) Aalborg KFUM (1)
153834 1
09-10 2021
Kl. 10:00
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 216 Aalborg Chang (1) Aalborg KFUM (3)
583080 3
09-10 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge C (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 151 Nibe B Vejgaard B (2)
153853 1
09-10 2021
Kl. 10:20
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 216 Nibe B (1) Aalborg Chang (2)
209401 1
09-10 2021
Kl. 10:20
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 216 Aalborg KFUM (1) Aalborg Chang (1)
398674 1
09-10 2021
Kl. 10:20
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 224 Nibe B (1) Svenstrup-Godthåb IF (2)
398675 1
09-10 2021
Kl. 10:20
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 224 Storvorde/Sejlflod B (2) Svenstrup-Godthåb IF (1)
398676 1
09-10 2021
Kl. 10:40
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 224 Storvorde/Sejlflod B (1) Nibe B (1)
209405 1
09-10 2021
Kl. 10:40
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 216 Aalborg KFUM (3) Nibe B (1)
209427 1
09-10 2021
Kl. 10:40
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 216 Aalborg Chang (2) Nibe B (3)
398677 1
09-10 2021
Kl. 10:40
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 224 Svenstrup-Godthåb IF (2) Nibe B (2)
398678 1
09-10 2021
Kl. 11:00
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 224 Nibe B (1) Svenstrup-Godthåb IF (1)
398679 1
09-10 2021
Kl. 11:00
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 224 Svenstrup-Godthåb IF (2) Storvorde/Sejlflod B (2)
209429 1
09-10 2021
Kl. 11:00
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 216 Nibe B (1) Aalborg Chang (1)
251304 1
09-10 2021
Kl. 11:00
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 216 Aalborg Chang (2) Aalborg KFUM (1)
251305 1
09-10 2021
Kl. 11:20
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 216 Nibe B (3) Aalborg KFUM (3)
398680 1
09-10 2021
Kl. 11:20
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne Pulje 224 Nibe B (2) Storvorde/Sejlflod B (1)
632927 4
09-10 2021
Kl. 15:00
U14 Piger Liga 2 (2008) 11M - efterår 2021 ombryd Pulje 985 Nibe/Skalborg LKB/Gistrup
131892 4
09-10 2021
Kl. 15:00
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 Pulje 217 Nibe B Gundersted IF
248704 5
10-10 2021
Kl. 10:00
U9 Piger B/C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 Pulje 123 Nibe B (1) Svenstrup-Godthåb IF (2)
336041 8
10-10 2021
Kl. 10:00
U11 Piger B-C (11) 8M - Efterår 2021 Pulje 75 Nibe B Løgstør IF
720820 9
10-10 2021
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 733 Nibe B St. Restrup IF
566910 3
10-10 2021
Kl. 11:15
U11 Drenge A2 (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 Pulje 59 Nibe B Aalborg KFUM (2)
374109 9
10-10 2021
Kl. 14:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 258 Nibe B Aabybro IF (2)
302651 3
10-10 2021
Kl. 14:30
U16 Piger Liga 1 (2006) 11M - efterår 2021 ombryd Pulje 841 Nibe B FC Horsens
649686 10
17-10 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 642 Nibe B AaB
349805 12
17-10 2021
Kl. 14:30
Herrer Serie 2 - Efterår 2021 Pulje 14 Nibe B Aars IK
374112 10
17-10 2021
Kl. 16:30
Kvinder Serie 1 - Efterår 2021 Pulje 258 Nibe B Hornum IF

Log ind