Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. maj
19:30
HB Køge
Lyngby Boldklub 1921
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:45
HB Køge
Lyngby Boldklub 1921
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Herfølge BK
Ørslev GIF (V)
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Herfølge BK
AIK 65 Strøby Fodbold
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:30
Herfølge BK (2)
Himmelev-Veddelev BK
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Herfølge BK
Lynge-Broby IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Herfølge BK
Karise IK
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Herfølge BK
Karise IK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Herfølge BK
Haslev FC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Herfølge BK
Præstø IF
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
HB Køge
Roskilde Boldklub
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Herfølge BK
Benløse IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
HB Køge
Greve Fodbold
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:15
HB Køge
SfB-Oure FA
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Herfølge BK
Sædder IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Herfølge BK
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
HB Køge
Brøndbyernes IF
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Herfølge BK
FC Storebælt
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Herfølge BK
Himmelev-Veddelev BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Herfølge BK
Præstø IF
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Herfølge BK
Fix
Træningskamp 8-mands kvinder Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
HB Køge
Nykøbing FC
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Herfølge BK
Ejby IF Fodbold
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Herfølge BK
Vordingborg IF
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Herfølge BK
Vallensbæk IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:30
Herfølge BK (2)
Taastrup FC
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Herfølge BK
Himmelev-Veddelev BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
HB Køge
B.93
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Herfølge BK
Oversidder
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:30
HB Køge
Næstved I.F.
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|