Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. apr
11:00
Kolding B
Vinding SF
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Kolding B (1)
Gesten IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Kolding B
Starup UIF (H)
UDS
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 664
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Kolding B (3)
Jels IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Kolding B (2)
FCH 6100
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Kolding B
Ammitsbøl/Egtved
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:00
Kolding B
Vejen SF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 729
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Kolding B
MG & BK
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 834
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Kolding B
Egtved IF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Kolding B
Bredballe IF (1)
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Kolding B
Fuglebakken KFUM
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Kolding B (4)
Øster Starup/Vester Nebel IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:15
Kolding B
BV Oksbøl
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Kolding B
Kolding IF
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Kolding B
FC Kolding Nord
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 644
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Kolding B
Oversidder
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 768
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Kolding B
Gaarslev GF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Kolding B. vet.
Vonsild FK
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Kolding B
Vojens GIE
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 844
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Kolding B
Jelling fS
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Gauerslund IF (1)
Fynslund B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Gauerslund IF (2)
Lunderskov B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Kolding B (3)
Kolding B (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Lunderskov B
Kolding B (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Kolding B (1)
Gauerslund IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Fynslund B
Kolding B (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Kolding B (2)
Gauerslund IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Kolding B (1)
Fynslund B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Gauerslund IF (1)
Kolding B (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Kolding B
FC Horsens
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Kolding B (2)
Gauerslund IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Lunderskov B
Kolding B (3)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Gauerslund IF (2)
Kolding B (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Kolding B
Løjt IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 543
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Kolding B
Spangsbjerg IF
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Kolding B (3)
Gauerslund IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Kolding B (1)
Lunderskov B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Fynslund B
Kolding B (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Gauerslund IF (1)
Lunderskov B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Fynslund B
Gauerslund IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Kolding B (2)
Kolding B (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Kolding B
Bredballe IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Kolding B
Seest B (2)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:15
Kolding B
Kolding IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Gaarslev GF
Nr. Bjært/Strandhuse IF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fredericia fF
Kolding B
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Kolding B
Gaarslev GF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Fredericia fF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Kolding B
Christiansfeld IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 664
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Kolding B (3)
FCH 6100
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Kolding B. vet.
Bramdrupdam GIF
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Kolding B
Bramdrupdam GIF
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Kolding B
Alminde/Viuf GIF
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Kolding B (4)
Dalby GF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Kolding B (1)
Grindsted GIF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Kolding B
Bramming GIE
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 834
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Kolding B (2)
Starup UIF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Kolding B (4)
Smidstrup/Skærup IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Kolding B
Askov/Læborg
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 664
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Kolding B (2)
Kolding B (3)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Kolding B (1)
Krogager B
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Kolding B
Team VAB
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 844
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Kolding B
Aabenraa BK
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 729
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Kolding B (3)
Vejen SF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Kolding B
FC Sydvest Q
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 834
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Kolding B
Erritsø GIF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 146
|