Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
09:45
Helsingør IF Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Helsingør IF Fodbold (1)
VTF (Vejby/Tisvilde)
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Helsingør IF Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Stenløse BK
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Vapnagård FK 72
Lynge-Uggeløse IF
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
Helsingør IF Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FC Rudersdal (3)
Espergærde IF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Ålholm IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Espergærde IF (3)
Helsingør IF Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
FC Rudersdal (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Espergærde IF (1)
Hørsholm-Usserød IK (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Ålholm IF (1)
Espergærde IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Espergærde IF (2)
Hørsholm-Usserød IK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
FC Rudersdal (2)
FC Rudersdal (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Ålholm IF (2)
Espergærde IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Espergærde IF (4)
Helsingør IF Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
FC Rudersdal (1)
Espergærde IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Helsingør IF Fodbold (1)
Hørsholm-Usserød IK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK (3)
Ålholm IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Espergærde IF (3)
Hørsholm-Usserød IK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK (1)
FC Rudersdal (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
FC Rudersdal (3)
Helsingør IF Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Espergærde IF (2)
FC Rudersdal (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Espergærde IF (4)
Ålholm IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Espergærde IF (1)
Ålholm IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Helsingør IF Fodbold (1)
FC Rudersdal (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Hørsholm-Usserød IK (2)
Hørsholm-Usserød IK (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Espergærde IF (1)
Espergærde IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Helsingør IF Fodbold (2)
Hørsholm-Usserød IK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Espergærde IF (2)
FC Rudersdal (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Ålholm IF (2)
Hørsholm-Usserød IK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Rudersdal (2)
Espergærde IF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Rudersdal (1)
Hørsholm-Usserød IK (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Ålholm IF (1)
Helsingør IF Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Helsingør IF Fodbold
BSF
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vapnagård FK 72
Kvistgård IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Helsingør IF Fodbold (1)
FIF, Hillerød
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:45
Helsingør IF Fodbold
Hillerød Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Helsingør IF Fodbold
Brede IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Helsingør IF Fodbold (2)
FC Rudersdal
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Helsingør IF Fodbold
Taastrup Idrætsforening
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Helsingør IF Fodbold
Lundtofte Boldklub
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Helsingør IF Fodbold
FC Rudersdal
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Vapnagård FK 72
Helsinge Fodbold
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Helsingør IF Fodbold
Gladsaxe-Hero BK
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
FC Helsingør
AB
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Helsingør IF Fodbold
Slagslunde-Ganløse IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Vapnagård FK 72
Frem Hellebæk
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:45
Helsingør IF Fodbold
Græsted IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Helsingør IF Fodbold (1)
Græsted IF
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Helsingør IF Fodbold
Helsinge Fodbold
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Helsingør IF Fodbold
Espergærde IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Oversidder
Serie 4B - Forår Pulje 2
|