MENU

Sparekassen Danmark Park //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
192685 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U10 Piger B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 731 AIA/Tranbjerg Galten FS
192686 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U10 Piger B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 731 Brabrand IF IF Lyseng
Hjemmehold taberdømt
774072 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U9 Piger B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 750 Galten FS Brabrand IF
774075 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U9 Piger B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 750 Hadsten SK Hornbæk SF (2)
864417 2
20-08 2022
Kl. 10:15
U14 Piger Liga 2 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 942 Galten FS FC Silkeborg
774076 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U9 Piger B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 750 Hornbæk SF (2) Galten FS
774074 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U9 Piger B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 750 Brabrand IF IF Lyseng
Udehold taberdømt
192687 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U10 Piger B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 731 Sejs/Svejbæk IF Stautrup IF
192698 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U10 Piger B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 731 IF Lyseng AIA/Tranbjerg
192699 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U10 Piger B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 731 Galten FS Sejs/Svejbæk IF
192700 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U10 Piger B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 731 Stautrup IF Brabrand IF
Udehold taberdømt
774073 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U9 Piger B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 750 IF Lyseng Hadsten SK
Hjemmehold taberdømt
205568 2
20-08 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 822 Galten FS Oversidder
167723 1
20-08 2022
Kl. 12:20
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 575 Funder GF Galten FS
167724 1
20-08 2022
Kl. 12:20
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 575 Stilling IF Harlev IK
167725 1
20-08 2022
Kl. 13:00
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 575 Ry Fodbold FC Skanderborg (1)
167726 1
20-08 2022
Kl. 13:00
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 575 Harlev IK Funder GF
167727 1
20-08 2022
Kl. 13:40
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 575 Galten FS Ry Fodbold
Hjemmehold taberdømt
167728 1
20-08 2022
Kl. 13:40
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 575 FC Skanderborg (1) Stilling IF
814037 2
21-08 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 648 Galten FS BK 22
302243 4
21-08 2022
Kl. 13:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 77 Galten United FC Vestkysten Århus
354103 3 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 60 år 7 mands Kreds 21 Galten FS Freja Oldboys
302218 1 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 77 Galten FS HOG Hinnerup (2)
205571 3 on
24-08 2022
Kl. 18:30
U16 Piger Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 822 Galten FS IF Lyseng
341335 3 on
24-08 2022
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 10 Galten FS IF Midtdjurs
605478 2 to
25-08 2022
Kl. 18:00
U11 Piger C (2012) 8M - Efterår 2022 Pulje 121 Galten FS Thorsø/Tungelund IF
118954 3 to
25-08 2022
Kl. 18:00
U12 Piger C (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 151 Galten FS Ry Fodbold (2)
424002 1
27-08 2022
Kl. 09:30
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Galten FS (1) Ry Fodbold (1)
424003 1
27-08 2022
Kl. 09:30
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Hørning IF (3) Ry Fodbold (2)
424004 1
27-08 2022
Kl. 09:45
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Galten FS (2) Galten FS (3)
424005 1
27-08 2022
Kl. 09:45
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Galten FS (1) Hørning IF (3)
424006 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Ry Fodbold (1) Galten FS (2)
424007 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Ry Fodbold (2) Galten FS (3)
118518 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge C2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 91 Galten FS Houlbjerg/Laurbjerg IF
185391 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 596 Galten FS (3) Harlev IK
185392 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 596 Galten FS (1) BMI
424011 1
27-08 2022
Kl. 10:15
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Hørning IF (3) Galten FS (2)
424012 1
27-08 2022
Kl. 10:15
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Galten FS (3) Ry Fodbold (1)
424013 1
27-08 2022
Kl. 10:30
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Ry Fodbold (2) Galten FS (1)
424014 1
27-08 2022
Kl. 10:30
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Ry Fodbold (1) Hørning IF (3)
185393 2
27-08 2022
Kl. 10:40
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 596 TMG AIA/Tranbjerg
185394 2
27-08 2022
Kl. 10:40
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 596 BMI Galten FS (3)
424015 1
27-08 2022
Kl. 10:45
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Ry Fodbold (2) Galten FS (2)
424016 1
27-08 2022
Kl. 10:45
U7 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 305 Galten FS (3) Galten FS (1)
424815 1
27-08 2022
Kl. 11:05
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 Galten FS (1) Ølsted UGF
424816 1
27-08 2022
Kl. 11:05
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 IF Lyseng Galten FS (2)
424817 1
27-08 2022
Kl. 11:20
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 FC Horsens Galten FS (1)
424818 1
27-08 2022
Kl. 11:20
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 IF Lyseng Ølsted UGF
185395 2
27-08 2022
Kl. 11:20
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 596 Harlev IK TMG
185396 2
27-08 2022
Kl. 11:20
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 596 AIA/Tranbjerg Galten FS (1)
424819 1
27-08 2022
Kl. 11:35
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 Galten FS (2) FC Horsens
424821 1
27-08 2022
Kl. 11:35
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 Galten FS (1) IF Lyseng
424822 1
27-08 2022
Kl. 11:50
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 Ølsted UGF Galten FS (2)
424823 1
27-08 2022
Kl. 11:50
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 FC Horsens IF Lyseng
424824 1
27-08 2022
Kl. 12:05
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 Galten FS (2) Galten FS (1)
424825 1
27-08 2022
Kl. 12:05
U7 Piger (2016) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 376 Ølsted UGF FC Horsens
472144 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge C (2012) 8M - Efterår 2022 Pulje 34 Galten FS FC Langelinie
186548 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 629 Ry Fodbold (2) Stilling IF
186549 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 629 Galten FS BMI (1)
196250 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U9 Piger C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 757 Galten FS (2) Hornslet IF
196251 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U9 Piger C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 757 Galten FS (1) IF Mols
186550 2
28-08 2022
Kl. 10:30
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 629 Hørning IF FC Skanderborg (1)
186551 2
28-08 2022
Kl. 10:30
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 629 BMI (1) Ry Fodbold (2)
198676 2
28-08 2022
Kl. 10:40
U9 Piger C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 757 HEI Stavtrup IF
198677 2
28-08 2022
Kl. 10:40
U9 Piger C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 757 IF Mols Galten FS (2)
186552 2
28-08 2022
Kl. 11:00
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 629 Stilling IF Hørning IF
186553 2
28-08 2022
Kl. 11:00
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 629 FC Skanderborg (1) Galten FS
198678 2
28-08 2022
Kl. 11:20
U9 Piger C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 757 Hornslet IF HEI
198679 2
28-08 2022
Kl. 11:20
U9 Piger C (2014) 5M - Efterår 2022 Pulje 757 Stavtrup IF Galten FS (1)
824235 2
28-08 2022
Kl. 12:00
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 524 Galten FS (1) AIA/Tranbjerg
824236 2
28-08 2022
Kl. 12:00
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 524 Hørning IF Stilling IF
824237 2
28-08 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 524 Stilling IF Fuglebakken KFUM
824238 2
28-08 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 524 AIA/Tranbjerg Hørning IF
542259 4
28-08 2022
Kl. 13:00
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 159 Galten FS Oversidder
255016 3
28-08 2022
Kl. 13:00
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 274 Galten FS Aabyhøj IF
824239 2
28-08 2022
Kl. 13:20
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 524 Fuglebakken KFUM Galten FS (1)
391186 4 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
U14 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2022 Pulje 26 Galten FS Voerladegaard IF
542256 3 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 159 Galten FS Harlev IK
118258 4 on
31-08 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 73 Galten FS Solbjerg IF
526342 4 on
31-08 2022
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 5 Galten FS Skødstrup SF
382787 4 to
01-09 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2022 Pulje 12 Galten FS IVF, Århus
605481 3 to
01-09 2022
Kl. 18:00
U11 Piger C (2012) 8M - Efterår 2022 Pulje 121 Galten FS Hammel GF
117772 4 to
01-09 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge A2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 51 Galten FS AGF, Aarhus
508682 3
03-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 646 Aabyhøj IF (2) Galten FS
508683 3
03-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 646 Harlev IK (2) Harlev IK (1)
508684 3
03-09 2022
Kl. 10:30
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 646 TMG Hørning IF
508685 3
03-09 2022
Kl. 10:30
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 646 Harlev IK (1) Aabyhøj IF (2)
508686 3
03-09 2022
Kl. 11:00
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 646 Galten FS TMG
508687 3
03-09 2022
Kl. 11:00
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 646 Hørning IF Harlev IK (2)
205577 5
03-09 2022
Kl. 12:00
U16 Piger Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 822 Galten FS Silkeborg IF Q
814056 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 648 Galten FS AIA/Tranbjerg
525098 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U8 Piger C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 776 Aabyhøj IF Hatting-Torsted Fodbold
525111 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U8 Piger C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 776 IF Lyseng Galten FS
525112 3
04-09 2022
Kl. 10:30
U8 Piger C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 776 Hatting-Torsted Fodbold Galten FS
525113 3
04-09 2022
Kl. 10:30
U8 Piger C (2015) 5M - Efterår 2022 Pulje 776 IF Lyseng Aabyhøj IF
255081 4
04-09 2022
Kl. 13:00
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 274 Galten FS Pen15 Reunited (2)
302325 6
04-09 2022
Kl. 13:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 77 Galten United HOG Hinnerup (2)
522145 3
04-09 2022
Kl. 13:00
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 739 Voerladegaard IF Solbjerg IF
522146 3
04-09 2022
Kl. 13:00
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 739 Hørning IF Galten FS
522147 3
04-09 2022
Kl. 13:40
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 739 Solbjerg IF Galten FS
522148 3
04-09 2022
Kl. 13:40
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 739 Hørning IF Voerladegaard IF
302248 6
04-09 2022
Kl. 15:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 77 Galten FS FC Vestkysten Århus
354111 5 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 60 år 7 mands Kreds 21 Galten FS Oversidder
118522 5 to
08-09 2022
Kl. 17:45
U12 Drenge C2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 91 Galten FS Hammel GF
118263 5 to
08-09 2022
Kl. 18:00
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 73 Galten FS Ry Fodbold
302335 9 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 77 Galten FS Aarhus BScB
382792 5 to
08-09 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2022 Pulje 12 Galten FS Kolt/Hasselager IF
526349 6 on
14-09 2022
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 5 Galten FS Aabyhøj IF
341351 6 on
14-09 2022
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 10 Galten FS Lystrup IF
767516 8 to
15-09 2022
Kl. 17:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 37 Galten FS Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
302333 8
18-09 2022
Kl. 13:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 Pulje 77 Galten United Fuglebakken KFUM (1)
814063 6
18-09 2022
Kl. 16:30
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 648 Galten FS Virklund B
767504 5 ti
20-09 2022
Kl. 17:45
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 37 Galten FS Funder GF

Log ind