MENU

Billund Idrætscenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
801063 1
26-09 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 ombrydning Pulje 116 Billund IF Tjæreborg IF
901454 1 ma
27-09 2021
Kl. 17:00
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 Pulje 607 Billund IF (1) Egtved IF
685125 8 ti
28-09 2021
Kl. 17:30
U13 Drenge C (2009) 8M - Efterår 2021 Pulje 367 Billund IF Team BFO
846085 8 ti
28-09 2021
Kl. 18:15
Kvinder C1 7M - Efterår 2021 Pulje 512 Billund IF (1) Bramming
111228 1 to
30-09 2021
Kl. 17:15
U12 Piger B (2010) 8M - Efterår 2021 Pulje 227 Billund Q/FB Vejle B
846116 8 to
30-09 2021
Kl. 18:15
Kvinder C1 7M - Efterår 2021 Pulje 513 Billund IF (2) Coconut Lions
282362 8 to
30-09 2021
Kl. 18:30
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 Pulje 488 Billund IF Stensballe IK
901455 1
02-10 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 Pulje 607 Billund IF (2) FB Fodbold
647607 8
02-10 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 648 Billund/Jelling Dalby GF
535676 3
03-10 2021
Kl. 13:00
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 Pulje 262 Billund IF (2) Kolding B (2)
108305 9 on
06-10 2021
Kl. 18:00
M+32 A 11M - efterår 2021 Pulje 10 Billund IF Øster Starup/Vester Nebel IF
942482 1 to
07-10 2021
Kl. 18:00
U11 Drenge C (2011) 8M - Efterår 2021 Pulje 39 Billund IF/Grønbjerg/L IF Ammitsbøl/Egtved
534706 2 to
07-10 2021
Kl. 18:30
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 Pulje 261 Billund IF (1) Hejnsvig IF
531256 11 fr
08-10 2021
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 Pulje 42 Billund IF Vejle IH
801067 3
09-10 2021
Kl. 10:00
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 ombrydning Pulje 116 Billund IF Oversidder
647608 9
09-10 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 648 Billund/Jelling Gauerslund IF
589141 2
10-10 2021
Kl. 10:00
U9 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2021 Pulje 582 Billund IF FB Fodbold
263153 3
10-10 2021
Kl. 13:00
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2021 ombr Pulje 991 Billund IF Christiansfeld IF
535679 4
10-10 2021
Kl. 15:00
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 Pulje 262 Billund IF (2) Bramdrupdam GIF
846093 10 ma
11-10 2021
Kl. 18:00
Kvinder C1 7M - Efterår 2021 Pulje 512 Billund IF (1) Gesten IF
687348 10 ti
12-10 2021
Kl. 17:30
U13 Drenge C (2009) 8M - Efterår 2021 Pulje 367 Billund IF Skodborg IF
108306 10 on
13-10 2021
Kl. 18:00
M+32 A 11M - efterår 2021 Pulje 10 Billund IF Grejs-Dalen IK
846122 10 to
14-10 2021
Kl. 18:00
Kvinder C1 7M - Efterår 2021 Pulje 513 Billund IF (2) Tarp B
282375 10 to
14-10 2021
Kl. 18:30
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 Pulje 488 Billund IF Vejle Kammeraterne
534712 5
17-10 2021
Kl. 13:00
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 Pulje 261 Billund IF (1) Bække SF

Log ind