Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. apr
18:00
Aars IK
1
Eastside Viborg
0
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 484
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Aars IK (U10) (1)
Vejgaard B
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Aars IK
Helsted Fremad IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Aars IK
Sønderup/Suldrup IK Frem
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Aars IK (1)
Hornum IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Fjerritslev IF
IK Vest
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
IK Vest
Aars IK (1)
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
Hornum IF
Fjerritslev IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Aars IK
Hadsund B
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Aars IK
Hadsten SK
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Aars IK
Farsø/Ullits IK
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Aars IK
Farsø/Ullits IK
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
04. maj
18:00
Aars IK
Nibe B
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Aars IK
Trekroner IF 98
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Aars IK
Gug B (2)
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Aars IK
Gug B
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Trekroner IF 98
Farsø/Ullits IK
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Farsø/Ullits IK
Aars IK
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Aars IK
Nibe B
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 633
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Aars IK
Dronningborg B
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Aars IK
IK Rosendal
M+32 B - 11M/9M - Forår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Aars IK
Sulsted IF
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Aars IK
Støvring IF
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:45
Aars IK (U10)
Nibe B
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Aars IK
Bælum/Solbjerg IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:45
Aars IK
TSV
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Aars IK
Løgstør IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Aars IK
ASA, Aarhus
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Aars IK
Nibe/Skalborg/St. Restrup
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 832
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Aars IK
Spentrup/Ommersyssel IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 633
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Aars IK
Vorup FB
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Aars IK
Dall/Ferslev IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Aars IK
RKG
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Aars IK (2)
Støvring IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Aars IK
Nørresundby FB
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Aars IK
Vindblæs B (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Aars IK
Farstrup B
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Aars IK
Skive IK (E)
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Aars IK
Arden IF
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Aars IK (U10)
Oversidder
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Aars IK
Team Viborg
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 259
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Aars IK
Nørager/Rørbæk
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:15
Aars IK
Nørresundby FB
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 921
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Aars IK
Rebild Syd
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Aars IK
Ravnkilde
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Aars IK
Dronningborg B
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Aars IK
Svenstrup-Godthåb IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Aars IK (2)
Kvik/Aalestrup IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aars IK (U10)
Løgstør IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
St. Restrup IF
Støvring IF
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Terndrup/Bælum
Aars IK
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aars IK
Rebild Syd
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
ASV
Løgstør IF
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Rebild Syd
Aars IK
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Farstrup/Sebber
Rebild Syd
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Løgstør IF
Sønderup/Suldrup IK Frem
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Aars IK
St. Restrup IF
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Støvring IF
Terndrup/Bælum
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Aars IK
Støvring IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
Sønderup/Suldrup IK Frem
Farstrup/Sebber
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
Aars IK
ASV
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Aars IK
Hadsund B
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Arden IF
Støvring IF
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Aars IK (U10) (1)
Aalborg Freja
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Aars IK
Støvring IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:10
Hadsund B
Arden IF
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:10
Støvring IF
Aars IK
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Aars IK
Ans IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 484
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Aars IK
Støvring IF
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:15
Aars IK
SIF Assentoft
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Aars IK
Fortuna Hjørring
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 921
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Aars IK
Hadsund B
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 633
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Aars IK
Randers Freja
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|