Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. apr
18:00
Stensballe IK
Aabyhøj IF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Stensballe IK
Team VAB
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 844
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Stensballe IK
Aarhus Fremad
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Stensballe IK
Viborg Q
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Stensballe IK
Galten FS
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Stensballe IK
Oversidder
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
Stensballe IK
Ry Fodbold
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Stensballe IK
Odder IGF
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:00
Stensballe IK
Horsens fS
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Stensballe IK
Gauerslund IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Stensballe IK
IF Lyseng
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Stensballe IK
Brande IF
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 713
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Stensballe IK
Ry Fodbold
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Stensballe IK
Bredballe IF
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Stensballe IK
Sejs Svejbæk IF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Stensballe IK
Hatting-Torsted Fodbold
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Stensballe IK
ASA, Aarhus
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Stensballe IK
Vejle B
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 952
|
|||||||||||||||||||
29. apr
17:00
Stensballe IK
FC Horsens
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Stensballe IK
Brædstrup IF
SOB Horsens A-rækken
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Stensballe IK (S3/41)
Erritsø GIF (S3/46)
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Stensballe Vet 7M 2x25 min
Søvind
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Stensballe IK
Grejs-Dalen IK
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 628
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Stensballe IK
Skanderborg/Ry/Hørning
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 952
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Stensballe IK
FC Horsens
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Stensballe IK
SS Skjold/Juelsminde IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Stensballe IK
HEI
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Stensballe IK
Gauerslund IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Stensballe IK
Hørning IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Stensballe IK
Hedensted IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Stensballe IK
Esbjerg fB
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 713
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Stensballe IK
BMI
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 256
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Stensballe IK
FC Horsens
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 540
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Stensballe IK
Oversidder
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Stensballe IK
Horsens KFUM
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Stensballe IK
Solbjerg IF
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Stensballe IK
Vejle B
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 934
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:30
Stensballe IK
FC Kolding Nord
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 628
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Stensballe IK
Oversidder
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 256
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Stensballe IK
FC Skanderborg
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Stensballe IK
Horsens KFUM
SOB Horsens A-rækken
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Stensballe IK
Vinding SF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Stensballe IK
Brande IF
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 934
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Stensballe IK
Rask Mølle OIF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Stensballe IK
As IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Stensballe Vet 7M 2x25 min
Brædstrup
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Stensballe IK
AGF, Aarhus
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|