Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. apr
18:30
Hjørring FK (1)
Oversidder
U15 Drenge C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Hjørring FK (2)
2
Østervraa IF
1
U15 Drenge C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Hjørring IF
SIF/BTI
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Hjørring FK
Fjerritslev IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Hjørring IF (1)
Skibsby-Højene IF (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Hjørring IF (1)
Brønderslev IF
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Hjørring IF (2)
Oversidder
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Hjørring FK
Nørresundby FB
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Hjørring FK
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Hjørring IF
Aabybro IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Hjørring FK
St. Restrup IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Hjørring IF
Team Horne-Hirtshals
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
IF Skjold Sæby (2)
IF Skjold Sæby (1)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Hjørring IF
TSV
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:10
Team Horne-Hirtshals
SIV
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:10
IF Skjold Sæby (1)
Poulstrup Vrejlev 81
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Hjørring FK
Aabybro IF
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:50
SIV
Hjørring IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:50
Poulstrup Vrejlev 81
IF Skjold Sæby (2)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Hjørring IF
Dronninglund IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Hjørring FK
Herning Fremad
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 601
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hjørring IF
Hjallerup IF
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hjørring IF (1)
Hjørring AIK Frem
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Vraa/Børglum IF (1)
Bagterp IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hjørring IF (2)
Vraa/Børglum IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Thise IF
SIV
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Flauenskjold IF
Bagterp IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Tornby IF
Hjørring IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Bagterp IF (3)
Tylstrup IF
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
TSI/Stenum
Hjørring IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Bagterp IF (1)
Hjørring AIK Frem
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Vraa/Børglum IF (1)
Bagterp IF (3)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
SIV
Vraa/Børglum IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Thise IF
Flauenskjold IF
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Bagterp IF (2)
Tornby IF
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Hjørring IF (2)
SIV
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Tylstrup IF
TSI/Stenum
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Hjørring IF (1)
Bagterp IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Hjørring AIK Frem
Bagterp IF (3)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Tylstrup IF
Vraa/Børglum IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Vraa/Børglum IF (2)
Flauenskjold IF
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Bagterp IF (2)
Thise IF
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
SIV
Tornby IF
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Flauenskjold IF
Hjørring IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 233
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Hjørring IF
Brønderslev IF (2)
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Bagterp IF (1)
TSI/Stenum
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Bagterp IF (3)
Hjørring IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 234
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Hjørring IF
Hobro IK
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Hjørring FK
Viborg FF
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:45
Hjørring FK
Jetsmark IF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Hjørring IF (1)
Hjørring AIK Frem
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Hjørring FK (2)
Oversidder
U15 Drenge C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Hjørring FK
TSV
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 631
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Hjørring IF
Brønderslev IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Hjørring IF (2)
Bangsbo Freja
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Hjørring IF (1)
Bagterp IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Hjørring IF
AaB (2)
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Hjørring FK (1)
Hjørring FK (2)
U15 Drenge C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Hjørring IF
Lundergård IU
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Lundergård IU
Biersted/Nørhalne
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Biersted/Nørhalne
Hjørring IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Hjørring IF
Frederikshavn fI
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hjørring FK
Randers Freja
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Hjørring IF
Lundergård IU
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Hjørring FK (2)
Hjørring FK (1)
U15 Drenge C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
17. maj
08:00
Hjørring Private Realskole
Lærere mod elever
90 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Hjørring IF
Vesterbro IK
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
Hjørring FK
Vildbjerg SF
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Hjørring FK
FC Salling
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Hjørring IF (2)
Aabybro IF
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:15
Hjørring IF
Skibsby-Højene IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:15
Hjørring IF (1)
Frederikshavn fI
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Hjørring FK (1)
Skagen IK
U15 Drenge C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hjørring FK
Oversidder
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Hjørring IF
ØVI/TTB
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hjørring IF (1)
Tårs/Ugilt IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|