MENU

Skjøtt Arena (Gug B) //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
470402 1
13-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 711 Gug B Løgstør IF
792636 1
13-08 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 552 Gug B Støvring IF
968152 2
13-08 2022
Kl. 13:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 27 Gug B FK Fjordsiden
440563 1
14-08 2022
Kl. 10:00
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 51 Gug B Vraa/Børglum IF
814107 1
14-08 2022
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 642 Gug B Øster Han Herred
486286 1
14-08 2022
Kl. 12:00
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 112 Gug B Skalborg SK (1)
615632 1 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
U17 Drenge C (06-07) 8M - Efterår 2022 Pulje 24 Gug B Farsø/Ullits IK
574898 1 ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 Pulje 6 Gug B Nordens Paris FC (1)
575859 1 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2022 Pulje 10 Gug B Aalborg Freja
354650 1 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Oldboys M+40 / 7M - Efterår 2022 Pulje 23 Gug B Svenstrup-Godthåb IF
860715 2
20-08 2022
Kl. 09:30
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 733 Gug B Aalborg KFUM
877322 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 521 Gug B Vejgaard B
865293 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U14 Piger Liga 3 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 951 Gug Aalestrup IF
567488 2
20-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 Pulje 85 Gug B Aars IK
630821 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 147 Gug B (2) Støvring IF
630822 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 147 Svenstrup-Godthåb IF Nibe B
630749 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 146 Gug B (1) Aalborg Chang
630750 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 146 Vadum IF RKG
630751 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 146 Aalborg Chang LKB/Gistrup
630752 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 146 RKG Aalborg KFUM
630823 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 147 Støvring IF Aalborg Freja
630824 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 147 Nibe B Skørping IF Frem
649800 2
20-08 2022
Kl. 11:00
U11 Drenge A1 (2012) 8M - efterår 2022 Pulje 11 Gug B Hobro IK
630825 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 147 Aalborg Freja Svenstrup-Godthåb IF
630826 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 147 Skørping IF Frem Gug B (2)
630753 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 146 LKB/Gistrup Vadum IF
630754 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 146 Aalborg KFUM Gug B (1)
114662 2
20-08 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 753 Gug B LKB/Gistrup
633175 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 163 Gug B Støvring IF
633176 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 163 Aars IK Vejgaard B
649908 2
20-08 2022
Kl. 12:00
U10 Drenge A1 (2013) 5M - efterår 2022 Pulje 21 Gug B Hjørring IF
571801 2
20-08 2022
Kl. 12:30
U12 Drenge B (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 61 Gug B Aalborg KFUM
633177 1
20-08 2022
Kl. 12:40
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 163 Støvring IF Aalborg KFUM (2)
633178 1
20-08 2022
Kl. 12:40
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 163 Vejgaard B Nørresundby FB
633179 1
20-08 2022
Kl. 13:20
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 163 Aalborg KFUM (2) Aars IK
633180 1
20-08 2022
Kl. 13:20
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 163 Nørresundby FB Gug B
634010 1
20-08 2022
Kl. 14:00
U8 Drenge A (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 179 Gug B AaB
634011 1
20-08 2022
Kl. 14:00
U8 Drenge A (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 179 IK Rosendal Støvring IF
573081 2
20-08 2022
Kl. 14:00
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 69 Gug B Vaarst/Fjellerad B
634614 1
20-08 2022
Kl. 14:00
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 184 Aalborg Freja St. Restrup IF
634615 1
20-08 2022
Kl. 14:00
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 184 Nibe B Gug B
634616 1
20-08 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 184 Skalborg SK Aalborg Freja
634617 1
20-08 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 184 St. Restrup IF Nibe B
634012 1
20-08 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge A (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 179 Svenstrup-Godthåb IF Aalborg KFUM (2)
634013 1
20-08 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge A (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 179 AaB Støvring IF
634015 1
20-08 2022
Kl. 15:00
U8 Drenge A (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 179 IK Rosendal Svenstrup-Godthåb IF
634018 1
20-08 2022
Kl. 15:00
U8 Drenge A (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 179 Aalborg KFUM (2) Gug B
634618 1
20-08 2022
Kl. 15:00
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 184 Gug B Skalborg SK
638749 1
20-08 2022
Kl. 15:00
U8 Drenge C (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 194 Storvorde/Sejlflod B (1) Aalborg KFUM
638750 1
20-08 2022
Kl. 15:00
U8 Drenge C (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 194 Aalborg Chang Gug B
638751 1
20-08 2022
Kl. 15:30
U8 Drenge C (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 194 Svenstrup-Godthåb IF Storvorde/Sejlflod B (1)
638752 1
20-08 2022
Kl. 15:30
U8 Drenge C (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 194 Aalborg KFUM Aalborg Chang
638753 1
20-08 2022
Kl. 16:00
U8 Drenge C (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 194 Gug B Svenstrup-Godthåb IF
754758 4
20-08 2022
Kl. 16:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 Pulje 13 Gug B Skalborg SK
569740 2
21-08 2022
Kl. 14:00
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 56 Gug B Aalborg KFUM
948677 2 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
M+32 B - 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 401 Gug B Aalborg Chang
415683 1 ti
23-08 2022
Kl. 17:30
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 117 Nørresundby FB Gug B
415684 1 ti
23-08 2022
Kl. 17:30
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 117 Svenstrup-Godthåb IF Aalborg Freja
415690 1 ti
23-08 2022
Kl. 18:10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 117 Aalborg Freja Nørresundby FB
415750 1 ti
23-08 2022
Kl. 18:10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 117 Gug B Svenstrup-Godthåb IF
217854 2 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
U13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 Pulje 42 Gug B VGH
753385 1 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 Pulje 13 Gug B IF Fremad Nørhalne
470408 3 on
24-08 2022
Kl. 17:30
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 711 Gug B AaB
224492 2 to
25-08 2022
Kl. 18:30
U15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 Pulje 27 Gug B Jetsmark IF
826718 1 fr
26-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 6 Gug Skole Vester Mariendal Skole
826719 1 fr
26-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 6 Tofthøjskolen Gistrup Skole
896891 1 fr
26-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 8 Gug Skole Gistrup Skole
896892 1 fr
26-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 8 Tofthøjskolen Mou Skole
896893 1 fr
26-08 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 8 Gistrup Skole Tofthøjskolen
896894 1 fr
26-08 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 8 Mou Skole Gug Skole
826720 1 fr
26-08 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 6 Vester Mariendal Skole Tofthøjskolen
826721 1 fr
26-08 2022
Kl. 11:05
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 6 Gistrup Skole Gug Skole
826786 1 fr
26-08 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 6 Gug Skole Tofthøjskolen
826787 1 fr
26-08 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 6 Vester Mariendal Skole Gistrup Skole
896897 1 fr
26-08 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 8 Gug Skole Tofthøjskolen
896898 1 fr
26-08 2022
Kl. 12:10
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 8 Gistrup Skole Mou Skole
106392 4 fr
26-08 2022
Kl. 18:30
U19 Drenge Liga 2 (2004-05) 11M- efterår 2022 Pulje 311 Gug B LKB/Gistrup
567490 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 Pulje 85 Gug B Skalborg SK
814113 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 642 Gug B LKB/Gistrup
792642 3
27-08 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 552 Gug B AaB
968163 5
27-08 2022
Kl. 14:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 27 Gug B Aalborg Freja (2)
412814 5
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 111 Gug B St. Restrup IF
114669 4
28-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 753 Gug B St. Restrup IF
415808 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 122 Gug B Svenstrup-Godthåb IF
415822 2
28-08 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 122 Svenstrup-Godthåb IF RKG
412815 5
28-08 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 111 St. Restrup IF Øster Han Herred
412816 5
28-08 2022
Kl. 11:20
U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 111 Øster Han Herred Gug B
415823 2
28-08 2022
Kl. 11:20
U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 122 RKG Gug B
788864 3
28-08 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 461 Gug B Skibsby-Højene IF
280537 3
28-08 2022
Kl. 14:00
Kvinder Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 258 Gug B Aalborg Freja
486295 4
28-08 2022
Kl. 15:00
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 112 Gug B POLIS IK
615640 3 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
U17 Drenge C (06-07) 8M - Efterår 2022 Pulje 24 Gug B Nibe B
574904 3 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 Pulje 6 Gug B Nørresundby FB (2)
860718 3 on
31-08 2022
Kl. 17:30
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 733 Gug B Terndrup/Bælum
575865 3 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2022 Pulje 10 Gug B Aalborg Chang (2)
251753 1 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Kvindeserie Vest - Efterår 2022 Pulje 251 Gug B Aalborg Freja
470413 5
03-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 711 Gug B Skibsby-Højene IF
632413 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge C (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 154 Gug B Aalborg Chang (1)
649808 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge A1 (2012) 8M - efterår 2022 Pulje 11 Gug B Jetsmark IF
649916 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge A1 (2013) 5M - efterår 2022 Pulje 21 Gug B Støvring IF
632414 2
03-09 2022
Kl. 10:40
U9 Drenge C (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 154 Aalborg Chang (1) Svenstrup-Godthåb IF
632415 2
03-09 2022
Kl. 11:20
U9 Drenge C (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 154 Svenstrup-Godthåb IF Gug B
716106 6
03-09 2022
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2022 Pulje 3 Gug B Vejgaard B
755281 6
03-09 2022
Kl. 15:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 Pulje 13 Gug B Aalborg Chang
860724 5
04-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 733 Gug B Aars IK
573088 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 69 Gug B Vejgaard B
573058 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge B (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 61 Gug B RKG
633849 2
04-09 2022
Kl. 10:00
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 173 Gug B (2) Nibe B (1)
569766 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 56 Gug B Oversidder
440572 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 51 Gug B Aalborg KFUM
633850 2
04-09 2022
Kl. 10:30
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 173 Nibe B (1) Støvring IF (2)
633851 2
04-09 2022
Kl. 11:00
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 173 Støvring IF (2) Gug B (2)
792645 4
04-09 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 552 Gug B Fjerritslev IF
874955 5
04-09 2022
Kl. 13:00
U14 Piger Liga 3 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 951 Gug TSV
224517 4 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
U15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 Pulje 27 Gug B LKB/Gistrup (2)
415850 5 ti
06-09 2022
Kl. 17:30
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 117 GVL Løkken Gug B
415851 5 ti
06-09 2022
Kl. 17:30
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 117 Skibsby-Højene IF (2) Aalborg Freja
415864 5 ti
06-09 2022
Kl. 18:10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 117 Gug B Skibsby-Højene IF (2)
415865 5 ti
06-09 2022
Kl. 18:10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 Pulje 117 Aalborg Freja GVL Løkken
218092 4 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
U13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 Pulje 42 Gug B Oversidder
251764 4 ti
06-09 2022
Kl. 18:45
Kvindeserie Vest - Efterår 2022 Pulje 251 Gug B Romalt IF
575900 4 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2022 Pulje 10 Gug B Aalborg Chang (1)

Log ind