U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024, Pulje 29

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
190364
07-04 2024
11:00 Nybolig Kunstarena
3
-
2
07. apr
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
3
Samsø IK
2
190365
ma08-04 2024
17:45 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
5
-
5
08. apr
17:45
Stavtrup/Viby
5
Aabyhøj IF
5
190367
ti16-04 2024
20:00 Nybolig Kunstarena
4
-
0
16. apr
20:00
Hatting-Torsted Fodbold
4
Galten FS
0
190368
to18-04 2024
18:00 Aabyhøj Stadion
7
-
6
18. apr
18:00
Aabyhøj IF
7
BK 22
6
190372
21-04 2024
11:15 Tranebjerg Stadion
UHT
21. apr
11:15
Samsø IK
Aabyhøj IF
UHT
190371
ma22-04 2024
17:45 AURA Park (Stavtrup)
2
-
4
22. apr
17:45
Stavtrup/Viby
2
Galten FS
4
190370
ti23-04 2024
18:00 Hatting Stadion
10
-
1
23. apr
18:00
Hatting-Torsted Fodbold
10
BK 22
1
190373
to02-05 2024
18:00 Hatting Stadion
UHT
02. maj
18:00
Hatting-Torsted Fodbold
Aabyhøj IF
UHT
190375
fr03-05 2024
18:00 Søndervangskolen
HHT
03. maj
18:00
BK 22
Stavtrup/Viby
HHT
190378
04-05 2024
13:30 Tranebjerg Stadion
UDS
04. maj
13:30
Samsø IK
BK 22
UDS
190377
05-05 2024
13:45 Aabyhøj Stadion
HHT
05. maj
13:45
Aabyhøj IF
Galten FS
HHT
190376
ti07-05 2024
18:45 AURA Park (Stavtrup)
3
-
1
07. maj
18:45
Stavtrup/Viby
3
Hatting-Torsted Fodbold
1
190381
12-05 2024
11:15 Tranebjerg Stadion
1
-
2
12. maj
11:15
Samsø IK
1
Hatting-Torsted Fodbold
2
190380
12-05 2024
12:30 Aabyhøj Stadion
1
-
12
12. maj
12:30
Aabyhøj IF
1
Stavtrup/Viby
12
190379
ti14-05 2024
18:30 Sparekassen Danmark Park (Galten)
5
-
1
14. maj
18:30
Galten FS
5
BK 22
1
190383
ma20-05 2024
15:00 AURA Park (Stavtrup)
4
-
2
20. maj
15:00
Stavtrup/Viby
4
Samsø IK
2
190382
ti21-05 2024
18:00 Sparekassen Danmark Park (Galten)
1
-
0
21. maj
18:00
Galten FS
1
Hatting-Torsted Fodbold
0
190384
fr24-05 2024
18:00 Søndervangskolen
UHT
24. maj
18:00
BK 22
Aabyhøj IF
UHT
190386
25-05 2024
10:15 Aabyhøj Stadion
3
-
0
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
3
Samsø IK
0
190369
26-05 2024
11:15 Tranebjerg Stadion
3
-
0
26. maj
11:15
Samsø IK
3
Stavtrup/Viby
0
190385
ti28-05 2024
17:30 Sparekassen Danmark Park (Galten)
3
-
7
28. maj
17:30
Galten FS
3
Stavtrup/Viby
7
190387
fr31-05 2024
18:00 Søndervangskolen
0
-
2
31. maj
18:00
BK 22
0
Hatting-Torsted Fodbold
2
190389
01-06 2024
11:00 Aabyhøj Stadion
2
-
6
01. jun
11:00
Aabyhøj IF
2
Hatting-Torsted Fodbold
6
190390
01-06 2024
11:15 Tranebjerg Stadion
0
-
6
01. jun
11:15
Samsø IK
0
Galten FS
6
190388
ma03-06 2024
17:45 AURA Park (Stavtrup)
5
-
1
03. jun
17:45
Stavtrup/Viby
5
BK 22
1
190366
on05-06 2024
18:00 Søndervangskolen
4
-
5
05. jun
18:00
BK 22
4
Galten FS
5
190391
08-06 2024
11:00 Hatting Stadion
1
-
4
08. jun
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
1
Stavtrup/Viby
4
190393
09-06 2024
10:30 Søndervangskolen
2
-
5
09. jun
10:30
BK 22
2
Samsø IK
5
190374
09-06 2024
13:00 Sparekassen Danmark Park (Galten)
0
-
1
09. jun
13:00
Galten FS
0
Samsø IK
1
190392
ti11-06 2024
17:25 Sparekassen Danmark Park (Galten)
UHT
11. jun
17:25
Galten FS
Aabyhøj IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 27: Nr. 1
P. 28: Nr. 1-2
P. 29: Nr. 1-2

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplan m.m. for 8:8 forår 2024 her - Datoplan m.m. 8:8

Log ind