U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024, Pulje 70

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
245736
06-04 2024
09:00 SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
06. apr
09:00
Kolt/Hasselager IF
Hørning IF
245734
06-04 2024
10:00 Søndervangskolen
UDS
06. apr
10:00
BK 22
Sejs Svejbæk IF
UDS
245738
07-04 2024
10:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
07. apr
10:00
ASA, Aarhus
IF Lyseng
245740
13-04 2024
10:30 Sejs Stadion
13. apr
10:30
Sejs Svejbæk IF
AIA/Tranbjerg
245743
13-04 2024
12:00 Lyseng Idrætspark
13. apr
12:00
IF Lyseng
Kolt/Hasselager IF
245742
14-04 2024
10:00 Højbo Stadion
14. apr
10:00
Hørning IF
ACFC
245741
ti16-04 2024
18:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
16. apr
18:00
Harlev IK
BK 22
245737
21-04 2024
11:30 BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
21. apr
11:30
AIA/Tranbjerg
Ry Fodbold
245744
27-04 2024
10:00 INOX Park
27. apr
10:00
Ry Fodbold
Sejs Svejbæk IF
245745
27-04 2024
10:00 Søndervangskolen
27. apr
10:00
BK 22
Hørning IF
245746
27-04 2024
10:30
IF Lyseng
!
NB: IF Lyseng er taberdømt
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
27. apr
10:30
ACFC
IF Lyseng
245748
27-04 2024
11:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
27. apr
11:00
ASA, Aarhus
Kolt/Hasselager IF
245747
ti30-04 2024
17:45 Grønløkke Stadion
30. apr
17:45
AIA/Tranbjerg
Harlev IK
245750
04-05 2024
10:00 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
04. maj
10:00
Harlev IK
Ry Fodbold
245823
04-05 2024
10:00 SuperBrugsen Kolt Park
04. maj
10:00
Kolt/Hasselager IF
ACFC
245749
04-05 2024
10:30 Sejs Stadion
04. maj
10:30
Sejs Svejbæk IF
ASA, Aarhus
247688
05-05 2024
10:30 Lyseng Idrætspark
05. maj
10:30
IF Lyseng
BK 22
245824
ti07-05 2024
17:30 Højbo Stadion
07. maj
17:30
Hørning IF
AIA/Tranbjerg
245735
ti21-05 2024
17:00 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
21. maj
17:00
ACFC
Harlev IK
247692
ti21-05 2024
17:45 Grønløkke Stadion
21. maj
17:45
AIA/Tranbjerg
IF Lyseng
245739
to23-05 2024
18:30
ASA, Aarhus
!
NB: ASA, Aarhus er taberdømt
INOX Park
23. maj
18:30
Ry Fodbold
ASA, Aarhus
247690
25-05 2024
10:00 Søndervangskolen
25. maj
10:00
BK 22
Kolt/Hasselager IF
247693
26-05 2024
11:00
ACFC
!
NB: ACFC er taberdømt
Koncenton Park (ASA græsbaner)
26. maj
11:00
ASA, Aarhus
ACFC
247689
ma27-05 2024
18:30 INOX Park
27. maj
18:30
Ry Fodbold
Hørning IF
247691
ti28-05 2024
18:00 Sejs Stadion
28. maj
18:00
Sejs Svejbæk IF
Harlev IK
247695
to06-06 2024
17:30
ASA, Aarhus
!
NB: ASA, Aarhus er taberdømt
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
06. jun
17:30
Harlev IK
ASA, Aarhus
247696
to06-06 2024
17:30 SuperBrugsen Kolt Park
06. jun
17:30
Kolt/Hasselager IF
AIA/Tranbjerg
247697
08-06 2024
10:00 Højbo Stadion
08. jun
10:00
Hørning IF
Sejs Svejbæk IF
247698
08-06 2024
15:00
Ry Fodbold
!
NB: Ry Fodbold er taberdømt
Lyseng Idrætspark
08. jun
15:00
IF Lyseng
Ry Fodbold
247694
09-06 2024
12:30 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
09. jun
12:30
ACFC
BK 22
247711
to13-06 2024
17:30 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
13. jun
17:30
Harlev IK
Hørning IF
247722
to13-06 2024
17:30 Grønløkke Stadion
13. jun
17:30
AIA/Tranbjerg
ACFC
247699
15-06 2024
10:00 INOX Park
15. jun
10:00
Ry Fodbold
Kolt/Hasselager IF
247710
15-06 2024
10:30
IF Lyseng
!
NB: IF Lyseng er taberdømt
Sejs Stadion
15. jun
10:30
Sejs Svejbæk IF
IF Lyseng
247724
15-06 2024
11:00
BK 22
!
NB: BK 22 er taberdømt
Koncenton Park (ASA græsbaner)
15. jun
11:00
ASA, Aarhus
BK 22
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Husk muligheden for at tilmelde sig fodboldfestivalen for piger. Læs mere her.
Sidste frist for tilmelding er søndag d. 26. maj.
Se datoplan m.m. for 8:8 forår 2024 her - Datoplan m.m. 8:8

Log ind