U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024, Pulje 37

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
552535
on10-04 2024
18:30
Oversidder
Støvring Stadion
10. apr
18:30
Støvring IF
Oversidder
552537
on10-04 2024
18:30 DS Arena (Hobro)
8
-
1
10. apr
18:30
Fyrkat Q (2)
8
FyrkatQ (1)
1
552534
to11-04 2024
18:00 Rosendal Stadion
0
-
3
11. apr
18:00
IK Rosendal
0
Storvorde/Sejlflod B
3
552539
ma15-04 2024
18:30
Oversidder
15. apr
18:30
Oversidder
Fyrkat Q (2)
552540
ma15-04 2024
18:30 Storvorde Sejlflod Stadion
0
-
4
15. apr
18:30
Storvorde/Sejlflod B
0
Støvring IF
4
552538
ti16-04 2024
18:30 Rema 1000 Park Mariager
3
-
1
16. apr
18:30
FyrkatQ (1)
3
IK Rosendal
1
552543
ma22-04 2024
18:30
Oversidder
Storvorde Sejlflod Stadion
22. apr
18:30
Storvorde/Sejlflod B
Oversidder
552542
to25-04 2024
18:45 Støvring Stadion
2
-
0
25. apr
18:45
Støvring IF
2
FyrkatQ (1)
0
552544
ma29-04 2024
18:30
Oversidder
Rosendal Stadion
29. apr
18:30
IK Rosendal
Oversidder
552546
ma29-04 2024
18:30 DS Arena (Hobro)
4
-
0
29. apr
18:30
Fyrkat Q (2)
4
Støvring IF
0
552545
ti30-04 2024
18:30 Rema 1000 Park Mariager
2
-
1
30. apr
18:30
FyrkatQ (1)
2
Storvorde/Sejlflod B
1
552541
to02-05 2024
17:30 Rosendal Stadion
2
-
0
02. maj
17:30
IK Rosendal
2
Fyrkat Q (2)
0
552549
ma06-05 2024
18:30
Oversidder
06. maj
18:30
Oversidder
FyrkatQ (1)
552550
ma06-05 2024
18:30 Storvorde Sejlflod Stadion
3
-
3
06. maj
18:30
Storvorde/Sejlflod B
3
Fyrkat Q (2)
3
552548
ti07-05 2024
18:45 Støvring Stadion
6
-
0
07. maj
18:45
Støvring IF
6
IK Rosendal
0
552552
ma13-05 2024
18:30
Oversidder
13. maj
18:30
Oversidder
Støvring IF
552553
ma13-05 2024
18:30 Storvorde Sejlflod Stadion
6
-
2
13. maj
18:30
Storvorde/Sejlflod B
6
IK Rosendal
2
552551
ti14-05 2024
18:30 Rema 1000 Park Mariager
3
-
1
14. maj
18:30
FyrkatQ (1)
3
Fyrkat Q (2)
1
552556
ma20-05 2024
18:30
Oversidder
DS Arena (Hobro)
20. maj
18:30
Fyrkat Q (2)
Oversidder
552555
ti21-05 2024
18:45 Støvring Stadion
1
-
2
21. maj
18:45
Støvring IF
1
Storvorde/Sejlflod B
2
552554
to23-05 2024
17:30 Rosendal Stadion
0
-
3
23. maj
17:30
IK Rosendal
0
FyrkatQ (1)
3
552558
ma27-05 2024
18:30
Oversidder
27. maj
18:30
Oversidder
Storvorde/Sejlflod B
552559
ma27-05 2024
18:30 DS Arena (Hobro)
27. maj
18:30
Fyrkat Q (2)
IK Rosendal
552557
ti28-05 2024
18:30 Rema 1000 Park Mariager
28. maj
18:30
FyrkatQ (1)
Støvring IF
552561
ma03-06 2024
18:30
Oversidder
03. jun
18:30
Oversidder
IK Rosendal
552562
ma03-06 2024
18:30 Storvorde Sejlflod Stadion
03. jun
18:30
Storvorde/Sejlflod B
FyrkatQ (1)
552563
to06-06 2024
18:00 Rosendal Stadion
06. jun
18:00
IK Rosendal
Støvring IF
552564
ma10-06 2024
18:30
Oversidder
DS Arena (Hobro)
10. jun
18:30
FyrkatQ (1)
Oversidder
552565
ma10-06 2024
18:30 DS Arena (Hobro)
10. jun
18:30
Fyrkat Q (2)
Storvorde/Sejlflod B
552560
to13-06 2024
18:45 Støvring Stadion
13. jun
18:45
Støvring IF
Fyrkat Q (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 i puljen er kvalificeret til Regionsmesterskaberne lørdag 22. juni i Aalborg KFUM.

AFBUD TIL REGIONSMESTERSKABET
Hvis I er forhindrede i at deltage, er det vigtigt, at I hurtigst muligt meddeler regionskontoret dette - et tidligt afbud giver os bedre forudsætninger for at finde en kvalificeret afløser.

Afbud ødelægger stævnet for andre og medfører derfor bøde - se nedenstående skema for yderligere oplysninger:

Afbud inden 1. juni: Gratis
Afbud 1. juni - 16. juni: kr. 500 ,-
Afbud fra 17. juni - 23. juni: kr. 1.000 ,-

Har du yderligere spørgsmål til regionsfinalerne, er du velkommen til at kontakte regionskontoret.

 

Log ind