U15 Piger C (09-10) 8:8 - Forår 2024, Pulje 34

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
117297
ma22-04 2024
18:30 Skørping Idrætscenter
3
-
1
22. apr
18:30
Skørping IF Frem
3
Aalborg Chang
1
117295
ti23-04 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5
-
1
23. apr
18:30
Aalborg KFUM
5
Vindblæs B
1
117296
ti23-04 2024
18:30 Birkelse Stadion
UHT
23. apr
18:30
Birkelse IF
Hadsund B
UHT
117294
to25-04 2024
18:45 Støvring Stadion
1
-
2
25. apr
18:45
Støvring IF
1
Rebild Syd
2
117299
ma29-04 2024
18:30 Vindblæs Multicenter
0
-
1
29. apr
18:30
Vindblæs B
0
Birkelse IF
1
117300
ti30-04 2024
18:30 Hadsund Stadion
3
-
3
30. apr
18:30
Hadsund B
3
Aalborg KFUM
3
117301
ti30-04 2024
18:30 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
0
-
3
30. apr
18:30
Aalborg Chang
0
Støvring IF
3
117298
to02-05 2024
18:30 Rørbæk Stadion
0
-
1
02. maj
18:30
Rebild Syd
0
Skørping IF Frem
1
117661
ti07-05 2024
18:45 Støvring Stadion
7
-
1
07. maj
18:45
Støvring IF
7
Vindblæs B
1
117662
ti14-05 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
UHT
14. maj
18:30
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
UHT
117663
ti14-05 2024
18:30 Birkelse Stadion
2
-
3
14. maj
18:30
Birkelse IF
2
Rebild Syd
3
117664
ti14-05 2024
18:30 Skørping Idrætscenter
2
-
5
14. maj
18:30
Skørping IF Frem
2
Hadsund B
5
117667
ti21-05 2024
18:30 Hadsund Stadion
3
-
3
21. maj
18:30
Hadsund B
3
Støvring IF
3
117668
ti21-05 2024
18:30 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
1
-
1
21. maj
18:30
Aalborg Chang
1
Birkelse IF
1
117666
on22-05 2024
18:30 Vindblæs Multicenter
0
-
3
22. maj
18:30
Vindblæs B
0
Skørping IF Frem
3
117665
to23-05 2024
18:30 Rørbæk Stadion
4
-
1
23. maj
18:30
Rebild Syd
4
Aalborg KFUM
1
117671
ti28-05 2024
18:30 Birkelse Stadion
28. maj
18:30
Birkelse IF
Skørping IF Frem
117672
ti28-05 2024
18:30 Hadsund Stadion
28. maj
18:30
Hadsund B
Aalborg Chang
117669
ti28-05 2024
18:45 Støvring Stadion
28. maj
18:45
Støvring IF
Aalborg KFUM
117670
to30-05 2024
18:30 Rørbæk Stadion
30. maj
18:30
Rebild Syd
Vindblæs B
117684
ma03-06 2024
18:30 Vindblæs Multicenter
03. jun
18:30
Vindblæs B
Hadsund B
117683
ti04-06 2024
18:30 Nordjyske Bank Arena (KFUM)
04. jun
18:30
Aalborg KFUM
Birkelse IF
117686
ti04-06 2024
18:30 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
04. jun
18:30
Aalborg Chang
Rebild Syd
117685
to06-06 2024
18:30 Skørping Idrætscenter
06. jun
18:30
Skørping IF Frem
Støvring IF
117687
ma10-06 2024
18:30 Vindblæs Multicenter
10. jun
18:30
Vindblæs B
Aalborg Chang
117688
ti11-06 2024
18:30 Birkelse Stadion
11. jun
18:30
Birkelse IF
Støvring IF
117689
ti11-06 2024
18:30 Hadsund Stadion
11. jun
18:30
Hadsund B
Rebild Syd
117690
ti11-06 2024
18:30 Skørping Idrætscenter
11. jun
18:30
Skørping IF Frem
Aalborg KFUM
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 + 2 i puljen er kvalificeret til Regionsmesterskaberne lørdag 22. juni i Aalborg KFUM.

AFBUD TIL REGIONSMESTERSKABET
Hvis I er forhindrede i at deltage, er det vigtigt, at I hurtigst muligt meddeler regionskontoret dette - et tidligt afbud giver os bedre forudsætninger for at finde en kvalificeret afløser.

Afbud ødelægger stævnet for andre og medfører derfor bøde - se nedenstående skema for yderligere oplysninger:

Afbud inden 1. juni: Gratis
Afbud 1. juni - 16. juni: kr. 500 ,-
Afbud fra 17. juni - 23. juni: kr. 1.000 ,-

Har du yderligere spørgsmål til regionsfinalerne, er du velkommen til at kontakte regionskontoret.

 

Log ind