M+32 7:7 - Forår 2024, Pulje 152

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
142619
on10-04 2024
Oversidder
Nørup Stadion
10. apr
FB Fodbold
Oversidder
142621
to11-04 2024
18:45 Langskovhallen Ølholm
0
-
5
11. apr
18:45
Ølholm B
0
Gauerslund IF
5
142624
on17-04 2024
Oversidder
17. apr
Oversidder
Gaarslev GF
142622
on17-04 2024
19:00 Danbolig Arena Gauerslund
18
-
0
17. apr
19:00
Gauerslund IF
18
FB Fodbold
0
142623
on17-04 2024
19:00 Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
18
-
1
17. apr
19:00
Vamdrup IF
18
Ølholm B
1
142627
on24-04 2024
Oversidder
24. apr
Oversidder
Vamdrup IF
142625
on24-04 2024
19:00 Bredsten Stadion
3
-
1
24. apr
19:00
FB Fodbold
3
Ølholm B
1
142626
to25-04 2024
19:00 Gårslev Stadion
0
-
4
25. apr
19:00
Gaarslev GF
0
Gauerslund IF
4
145749
on01-05 2024
Oversidder
Danbolig Arena Gauerslund
01. maj
Gauerslund IF
Oversidder
145748
on01-05 2024
19:00 Bredsten Stadion
1
-
10
01. maj
19:00
FB Fodbold
1
Vamdrup IF
10
145750
to02-05 2024
19:00 Langskovhallen Ølholm
0
-
1
02. maj
19:00
Ølholm B
0
Gaarslev GF
1
145751
ma06-05 2024
19:00 Gårslev Stadion
UHT
06. maj
19:00
Gaarslev GF
FB Fodbold
UHT
145753
on08-05 2024
Oversidder
08. maj
Oversidder
Ølholm B
145752
on08-05 2024
19:00 Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
6
-
0
08. maj
19:00
Vamdrup IF
6
Gauerslund IF
0
145755
ma13-05 2024
19:00 Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
8
-
3
13. maj
19:00
Vamdrup IF
8
Gaarslev GF
3
145756
on15-05 2024
Oversidder
15. maj
Oversidder
FB Fodbold
145754
on15-05 2024
19:00 Danbolig Arena Gauerslund
15
-
2
15. maj
19:00
Gauerslund IF
15
Ølholm B
2
142620
to16-05 2024
19:00 Gårslev Stadion
2
-
4
16. maj
19:00
Gaarslev GF
2
Vamdrup IF
4
145761
on22-05 2024
Oversidder
Gårslev Stadion
22. maj
Gaarslev GF
Oversidder
145757
on22-05 2024
19:00 Bredsten Stadion
0
-
8
22. maj
19:00
FB Fodbold
0
Gauerslund IF
8
145762
to23-05 2024
19:00 Langskovhallen Ølholm
HHT
23. maj
19:00
Ølholm B
Vamdrup IF
HHT
145763
ma27-05 2024
19:00 Danbolig Arena Gauerslund
3
-
2
27. maj
19:00
Gauerslund IF
3
Gaarslev GF
2
145765
ti28-05 2024
19:00 Langskovhallen Ølholm
1
-
1
28. maj
19:00
Ølholm B
1
FB Fodbold
1
145764
on29-05 2024
Oversidder
Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
29. maj
Vamdrup IF
Oversidder
145766
ma03-06 2024
19:00 Gårslev Stadion
2
-
1
03. jun
19:00
Gaarslev GF
2
Ølholm B
1
145767
ti04-06 2024
19:00 Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
16
-
1
04. jun
19:00
Vamdrup IF
16
FB Fodbold
1
145768
on05-06 2024
Oversidder
05. jun
Oversidder
Gauerslund IF
145769
ma10-06 2024
19:00 Bredsten Stadion
1
-
8
10. jun
19:00
FB Fodbold
1
Gaarslev GF
8
145771
on12-06 2024
Oversidder
Langskovhallen Ølholm
12. jun
Ølholm B
Oversidder
145770
on12-06 2024
19:00 Danbolig Arena Gauerslund
2
-
1
12. jun
19:00
Gauerslund IF
2
Vamdrup IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 150 og 151: Nr. 1-2
P. 152: Nr. 1

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplaner m.m. for 7:7 - forår 2024 - Datoplaner m.m. 7:7

Log ind