Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr
19:00
FC Sabur
ACFC
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Kolt/Hasselager IF
7
Vatanspor
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
10
Lisbjerg FC
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Lystrup IF
5
AGF, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:15
Nors B
1
Fuglebakken KFUM (2)
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:15
AGF, Aarhus
4
FC Sabur
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Lisbjerg FC
1
Kolt/Hasselager IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:30
Fuglebakken KFUM (2)
Fuglebakken KFUM (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:30
Lystrup IF
6
Vatanspor
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
ACFC
2
Nors B
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
6
ACFC
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:30
Nors B
4
AGF, Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:45
Vatanspor
5
Lisbjerg FC
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Kolt/Hasselager IF
3
Fuglebakken KFUM (2)
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:30
Lystrup IF
11
FC Sabur
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:15
AGF, Aarhus
1
Fuglebakken KFUM (1)
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Lisbjerg FC
2
Lystrup IF
9
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Fuglebakken KFUM (2)
5
Vatanspor
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
FC Sabur
Nors B
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
ACFC
Kolt/Hasselager IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
FC Sabur
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lisbjerg FC
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Vatanspor
ACFC
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:30
Lystrup IF
Nors B
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
FC Sabur
Kolt/Hasselager IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:15
AGF, Aarhus
Vatanspor
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Nors B
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Kolt/Hasselager IF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
ACFC
Lisbjerg FC
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
ACFC
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Kolt/Hasselager IF
Nors B
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Lisbjerg FC
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Vatanspor
FC Sabur
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:30
Lystrup IF
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
ACFC
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
Kolt/Hasselager IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
FC Sabur
Lisbjerg FC
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:15
AGF, Aarhus
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Nors B
Vatanspor
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
ACFC
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:30
Vatanspor
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Lisbjerg FC
Nors B
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Kolt/Hasselager IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
FC Sabur
|
Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:
P. 150 og 151: Nr. 1-2
P. 152: Nr. 1
Se info om Regionfinalen HER.