U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024, Pulje 12

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
465212
14-04 2024
10:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
14. apr
10:30
Aalborg Freja
Aars IK
465162
to18-04 2024
18:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
18. apr
18:00
Aars IK
Vraa-Børglum/PV 81
465161
20-04 2024
11:00 Brovst IF's Anlæg
20. apr
11:00
Øster Han Herred
Skibsby-Højene IF
465163
20-04 2024
11:00 Nibe Stadion
20. apr
11:00
Nibe B
Støvring IF
465165
on24-04 2024
17:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
24. apr
17:00
Aalborg Freja
Øster Han Herred
465168
fr26-04 2024
17:30 Støvring Stadion
26. apr
17:30
Støvring IF
Skive IK (E)
465167
27-04 2024
11:30 Højene Hallen
27. apr
11:30
Skibsby-Højene IF
Aars IK
465164
28-04 2024
11:15 Egeris Idrætsanlæg
28. apr
11:15
Skive IK (E)
Aalborg Freja
465166
ma29-04 2024
18:00 Vrå Kunstgræsbane
29. apr
18:00
Vraa-Børglum/PV 81
Nibe B
465209
04-05 2024
10:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
04. maj
10:00
Aars IK
Nibe B
465169
04-05 2024
11:00 Tranum Stadion
04. maj
11:00
Øster Han Herred
Støvring IF
465210
05-05 2024
10:00 Højene Hallen Kunstgræs
05. maj
10:00
Skibsby-Højene IF
Aalborg Freja
465170
05-05 2024
11:15 Egeris Idrætsanlæg
05. maj
11:15
Skive IK (E)
Vraa-Børglum/PV 81
465214
11-05 2024
11:00 Nibe Stadion
11. maj
11:00
Nibe B
Skive IK (E)
465213
12-05 2024
11:00 Støvring Stadion
12. maj
11:00
Støvring IF
Skibsby-Højene IF
465211
on15-05 2024
18:00 Vrejlev/Hæstrup Hallen
15. maj
18:00
Vraa-Børglum/PV 81
Øster Han Herred
465218
18-05 2024
10:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
18. maj
10:30
Aalborg Freja
Støvring IF
465216
18-05 2024
11:00 Højene Hallen
18. maj
11:00
Skibsby-Højene IF
Vraa-Børglum/PV 81
465217
18-05 2024
11:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
18. maj
11:00
Aars IK
Skive IK (E)
465215
19-05 2024
11:00 Halvrimmen Stadion
19. maj
11:00
Øster Han Herred
Nibe B
465222
25-05 2024
10:00 Højene Hallen
25. maj
10:00
Skibsby-Højene IF
Nibe B
465220
25-05 2024
11:00 Vrejlev Hæstrup Hallen
25. maj
11:00
Vraa-Børglum/PV 81
Aalborg Freja
465221
25-05 2024
11:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
25. maj
11:00
Aars IK
Støvring IF
465219
25-05 2024
11:15 Egeris Idrætsanlæg
25. maj
11:15
Skive IK (E)
Øster Han Herred
465223
01-06 2024
11:00 Skovsgård Stadion
01. jun
11:00
Øster Han Herred
Aars IK
465224
01-06 2024
11:15 Støvring Stadion
01. jun
11:15
Støvring IF
Vraa-Børglum/PV 81
465225
02-06 2024
15:00 Egeris Idrætsanlæg
02. jun
15:00
Skive IK (E)
Skibsby-Højene IF
465226
on05-06 2024
17:30 Nibe Stadion
05. jun
17:30
Nibe B
Aalborg Freja
465230
08-06 2024
10:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
08. jun
10:30
Aalborg Freja
Skive IK (E)
465228
08-06 2024
11:15 Vrå Kunstgræsbane
08. jun
11:15
Vraa-Børglum/PV 81
Aars IK
465229
08-06 2024
11:30 Støvring Stadion
08. jun
11:30
Støvring IF
Nibe B
465227
08-06 2024
11:30 Højene Hallen
08. jun
11:30
Skibsby-Højene IF
Øster Han Herred
465231
15-06 2024
11:00 Brovst IF's Anlæg
15. jun
11:00
Øster Han Herred
Aalborg Freja
465232
15-06 2024
11:00 Nibe Stadion
15. jun
11:00
Nibe B
Vraa-Børglum/PV 81
465233
15-06 2024
11:00 Sparekassen Danmark Arena (Aars)
15. jun
11:00
Aars IK
Skibsby-Højene IF
465234
15-06 2024
11:15 Egeris Idrætsanlæg
15. jun
11:15
Skive IK (E)
Støvring IF
465238
22-06 2024
10:30 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
22. jun
10:30
Aalborg Freja
Skibsby-Højene IF
465236
22-06 2024
11:00 Vrå Kunstgræsbane
22. jun
11:00
Vraa-Børglum/PV 81
Skive IK (E)
465237
22-06 2024
11:00 Nibe Stadion
22. jun
11:00
Nibe B
Aars IK
465235
22-06 2024
11:15 Støvring Stadion
22. jun
11:15
Støvring IF
Øster Han Herred
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler 8:8
Fleksibel spilleform

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

Der skal 
IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.

Log ind