U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024, Pulje 151

Kampnr Tid Hjemme Ude
søndag den. 14-04 2024
Spillested:
Nordjyske Bank Arena Strandby Skeltvedvej 78 9970 Strandby
234330 10:00
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (2)
Bindslev/Tversted IF
234331 10:00
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
Skibsby-Højene IF
234332 10:40
10:40
Skibsby-Højene IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF (2)
234333 10:40
10:40
Bindslev/Tversted IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
Arrangør:
lørdag den. 27-04 2024
Spillested:
Lundergårdhallen Bodøvej 13 9800 Hjørring
234334 10:00
10:00
Lundergård IU
Skagen IK
234335 10:00
10:00
Hjørring IF
Sindal IF
234336 10:40
10:40
Sindal IF
Lundergård IU
234337 10:40
10:40
Skagen IK
Hjørring IF
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2024
Spillested:
Højene Hallen Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
234342 12:30
12:30
Lundergård IU
Bindslev/Tversted IF
234353 12:30
12:30
Hjørring IF
Skibsby-Højene IF
234354 13:10
13:10
Skibsby-Højene IF
Lundergård IU
234355 13:10
13:10
Bindslev/Tversted IF
Hjørring IF
lørdag den. 04-05 2024
Spillested:
Nordjyske Bank Arena Strandby Skeltvedvej 78 9970 Strandby
234338 10:00
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (2)
Skagen IK
234339 10:00
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
Sindal IF
234340 10:40
10:40
Sindal IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF (2)
234341 10:40
10:40
Skagen IK
Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena (Skagen) Stadionvej 2 9990 Skagen
234368 13:00
13:00
Lundergård IU
Hjørring IF
234369 13:00
13:00
Skagen IK
Sindal IF
234370 13:40
13:40
Sindal IF
Lundergård IU
234371 13:40
13:40
Hjørring IF
Skagen IK
Arrangør:
lørdag den. 01-06 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena, Sindal Parallelvej 14 9870 Sindal
234356 10:00
ANN
10:00
Bindslev/Tversted IF
Skagen IK
ANN
234357 10:00
10:00
Skibsby-Højene IF
Sindal IF
234358 10:40
10:40
Sindal IF
Bindslev/Tversted IF
234359 10:40
10:40
Skagen IK
Skibsby-Højene IF
Arrangør:
lørdag den. 01-06 2024
Spillested:
Hjørring IF's Anlæg Landlyst 9 9800 Hjørring
234360 10:00
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (2)
Lundergård IU
234361 10:00
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
Hjørring IF
234362 10:40
10:40
Hjørring IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF (2)
234363 10:40
10:40
Lundergård IU
Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
lørdag den. 15-06 2024
Spillested:
Bindslev Stadion Stadion Alle 11 9881 Bindslev
234364 10:00
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (2)
Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
234365 10:00
10:00
Bindslev/Tversted IF
Skibsby-Højene IF
234366 10:40
10:40
Skibsby-Højene IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF (2)
234367 10:40
10:40
Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
Bindslev/Tversted IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U8-U10: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsstævnerne her

Log ind