U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024, Pulje 142

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-04 2024
Spillested:
Storvorde Sejlflod Stadion Bane 5.1 Tofthøjvej 45 9280 Storvorde
800464 10:00 Bane 5.1
10:00
Storvorde/Sejlflod B
St. Restrup IF
800465 10:00 Bane 5.2
10:00
IK Rosendal
Terndrup/Bælum
800466 10:40 Bane 5.1
10:40
Terndrup/Bælum
Storvorde/Sejlflod B
800467 10:40 Bane 5.2
10:40
St. Restrup IF
IK Rosendal
lørdag den. 27-04 2024
Spillested:
Svenstrup Stadion Bane 6 (5M) - Syd Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
800468 10:00 Bane 6 (5M) - Syd
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Støvring IF
800469 10:00 Bane 5 (5M) - Syd
10:00
Skalborg SK
Aars IK
800470 10:40 Bane 6 (5M) - Syd
10:40
Aars IK
Svenstrup-Godthåb IF
800471 10:40 Bane 5 (5M) - Syd
10:40
Støvring IF
Skalborg SK
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2024
Spillested:
Rosendal Stadion Bane 9 - østligste 5-mandsbane Døstrupvej 23 9500 Hobro
800472 10:00 Bane 9 - østligste 5-mandsbane
10:00
Storvorde/Sejlflod B
Støvring IF
800473 10:00 Bane 10 - Sydligste på sydsiden af opvisningsbanen
10:00
IK Rosendal
Aars IK
800474 10:40 Bane 9 - østligste 5-mandsbane
10:40
Aars IK
Storvorde/Sejlflod B
800475 10:40 Bane 10 - Sydligste på sydsiden af opvisningsbanen
10:40
Støvring IF
IK Rosendal
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2024
Spillested:
Terndrup Stadion Skovvej 1A 9575 Terndrup
800476 10:00
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
St. Restrup IF
800477 10:00
10:00
Skalborg SK
Terndrup/Bælum
800478 10:40
10:40
Terndrup/Bælum
Svenstrup-Godthåb IF
800479 10:40
10:40
St. Restrup IF
Skalborg SK
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena (Aars) Bane 4A Lyngsøvej 2 9600 Aars
800480 10:00 Bane 4A
10:00
St. Restrup IF
Støvring IF
800481 10:00 Bane 4B
10:00
Terndrup/Bælum
Aars IK
800482 10:40 Bane 4A
10:40
Aars IK
St. Restrup IF
800483 10:40 Bane 4B
10:40
Støvring IF
Terndrup/Bælum
Arrangør:
lørdag den. 08-06 2024
Spillested:
Skalborg Stadion Bane 5 Hobrovej 437 9200 Aalborg Sv
800484 11:30 Bane 5
11:30
Storvorde/Sejlflod B
Svenstrup-Godthåb IF
800485 11:30 Bane 7
11:30
IK Rosendal
Skalborg SK
800486 12:10 Bane 5
12:10
Skalborg SK
Storvorde/Sejlflod B
800487 12:10 Bane 7
12:10
Svenstrup-Godthåb IF
IK Rosendal
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2024
Spillested:
Frejlev Stadion Frejlev Skolevej 7 9200 Aalborg Sv
800488 10:00
10:00
Storvorde/Sejlflod B
IK Rosendal
800489 10:00
10:00
St. Restrup IF
Terndrup/Bælum
800490 10:40
10:40
Terndrup/Bælum
Storvorde/Sejlflod B
800491 10:40
10:40
IK Rosendal
St. Restrup IF
lørdag den. 15-06 2024
Spillested:
Støvring Stadion BANE 4D Kr. Østergårdsvej 2 9530 Støvring
800523 11:30 BANE 4D
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
Skalborg SK
800524 11:30 BANE 4C
11:30
Støvring IF
Aars IK
128118 12:10 BANE 4C
12:10
Aars IK
Svenstrup-Godthåb IF
128119 12:10 BANE 4D
12:10
Skalborg SK
Støvring IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U8-U10: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsstævnerne her

Log ind