U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024, Pulje 110

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 20-04 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena (Skagen) bane 10 Stadionvej 2 9990 Skagen
120175 10:00 bane 10
10:00
Skagen IK
Bagterp IF
120176 10:00 bane 11
10:00
Skibsby-Højene IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
120177 10:40 bane 10
10:40
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Skagen IK
120178 10:40 bane 11
10:40
Bagterp IF
Skibsby-Højene IF
Arrangør:
søndag den. 21-04 2024
Spillested:
Vrå Stadion Stadionvej 17 9760 Vrå
120197 10:00
10:00
Nørresundby FB
Vraa/Børglum IF
120198 10:40
10:40
Aalborg Chang
Nørresundby FB
120199 11:20
11:20
Vraa/Børglum IF
Aalborg Chang
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby) Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
120200 11:00
11:00
Nørresundby FB
Skagen IK
120201 11:00
11:00
Aalborg Chang
Skibsby-Højene IF
120202 11:40
11:40
Skagen IK
Aalborg Chang
120203 11:40
11:40
Skibsby-Højene IF
Nørresundby FB
søndag den. 05-05 2024
Spillested:
Nordjyske Bank Arena Strandby Skeltvedvej 78 9970 Strandby
120204 10:00
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Vraa/Børglum IF
120237 10:40
10:40
Vraa/Børglum IF
Bagterp IF
120319 11:20
11:20
Bagterp IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2024
Spillested:
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang) Provstejorden 15 9000 Aalborg
120320 10:00
10:00
Nørresundby FB
Bagterp IF
120321 10:00
10:00
Aalborg Chang
Strandby-Elling-Nielstrup IF
936561 10:40
10:40
Bagterp IF
Aalborg Chang
936562 10:40
10:40
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Nørresundby FB
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2024
Spillested:
Højene Hallen 54 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
936563 13:00 54
13:00
Skagen IK
Skibsby-Højene IF
936564 13:40 54
13:40
Vraa/Børglum IF
Skagen IK
936565 14:20 54
14:20
Skibsby-Højene IF
Vraa/Børglum IF
Arrangør:
søndag den. 02-06 2024
Spillested:
Bagterp Idrætsanlæg Bane 57 Fuglsigvej 52 9800 Hjørring
936566 10:00 Bane 57
10:00
Skibsby-Højene IF
Skagen IK
936567 10:00 Bane 58
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Bagterp IF
936568 10:40
10:40
Skagen IK
Strandby-Elling-Nielstrup IF
936569 10:40
10:40
Bagterp IF
Skibsby-Højene IF
søndag den. 02-06 2024
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby) Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
936570 12:00
12:00
Nørresundby FB
Aalborg Chang
939023 12:40
12:40
Aalborg Chang
Vraa/Børglum IF
939024 13:20
13:20
Vraa/Børglum IF
Nørresundby FB
lørdag den. 08-06 2024
Spillested:
Nordjyske Bank Arena Strandby 1 Skeltvedvej 78 9970 Strandby
939025 10:00 1
10:00
Skibsby-Højene IF
Nørresundby FB
939026 10:00 1
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Aalborg Chang
939027 10:40 1
10:40
Nørresundby FB
Strandby-Elling-Nielstrup IF
939028 10:40 1
10:40
Aalborg Chang
Skibsby-Højene IF
Arrangør:
lørdag den. 08-06 2024
Spillested:
Vrå Kunstgræsbane Stadionvej 17 9760 Vrå
939029 10:00
10:00
Skagen IK
Vraa/Børglum IF
939030 10:40
10:40
Bagterp IF
Skagen IK
939031 11:20
11:20
Vraa/Børglum IF
Bagterp IF
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2024
Spillested:
Bagterp Idrætsanlæg 1 Fuglsigvej 52 9800 Hjørring
939032 10:00
Nørresundby FB
!
NB: Nørresundby FB er taberdømt
1
10:00
Skagen IK
Nørresundby FB
939033 10:00 Bane 53
10:00
Bagterp IF
Aalborg Chang
939034 10:40 Bane 53
10:40
Aalborg Chang
Skagen IK
939035 10:40
Nørresundby FB
!
NB: Nørresundby FB er taberdømt
1
10:40
Nørresundby FB
Bagterp IF
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2024
Spillested:
Højene Hallen 53 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
939036 10:00 53
10:00
Skibsby-Højene IF
Vraa/Børglum IF
939037 10:40 53
10:40
Vraa/Børglum IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
939038 11:20 53
11:20
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Skibsby-Højene IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U8-U10: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsstævnerne her

Log ind