Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr
19:00
IF Fremad Nørhalne
2
Ingstrup SF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Saltum IF
4
Aabybro IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:00
GVL Løkken (2)
Biersted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Aabybro IF
1
GVL Løkken (2)
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Ingstrup SF (1)
0
Saltum IF
10
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Biersted IF
1
IF Fremad Nørhalne
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
GVL Løkken (2)
2
Saltum IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Biersted IF
6
Ingstrup SF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
IF Fremad Nørhalne
1
Aabybro IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Aabybro IF
0
Biersted IF
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Saltum IF
5
IF Fremad Nørhalne
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
GVL Løkken (2)
0
Ingstrup SF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
IF Fremad Nørhalne
1
GVL Løkken (2)
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Ingstrup SF (1)
4
Aabybro IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Biersted IF
1
Saltum IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Biersted IF
GVL Løkken (2)
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Ingstrup SF (1)
IF Fremad Nørhalne
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Aabybro IF
Saltum IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Saltum IF
Ingstrup SF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
GVL Løkken (2)
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
IF Fremad Nørhalne
Biersted IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Aabybro IF
IF Fremad Nørhalne
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Ingstrup SF (1)
Biersted IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Saltum IF
GVL Løkken (2)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Ingstrup SF (1)
GVL Løkken (2)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
IF Fremad Nørhalne
Saltum IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Biersted IF
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
GVL Løkken (2)
IF Fremad Nørhalne
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Aabybro IF
Ingstrup SF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Saltum IF
Biersted IF
|