U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024, Pulje 54

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
399901
14-04 2024
10:00
Oversidder
Ørebro Stadion
14. apr
10:00
Ørebro B - Thorup/Klim B
Oversidder
399902
14-04 2024
14:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
14. apr
14:00
Løgstør IF
Aabybro IF
399903
on17-04 2024
18:00 Fjerritslev Stadion
17. apr
18:00
Fjerritslev IF
Biersted/Nørhalne/Vadum
399905
21-04 2024
10:00 Aabybro Idrætscenter
21. apr
10:00
Aabybro IF
Fjerritslev IF
399906
21-04 2024
10:00
Oversidder
21. apr
10:00
Oversidder
Løgstør IF
399904
on24-04 2024
18:00 Nord & Norre Arena (Biersted)
24. apr
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Ørebro B - Thorup/Klim B
399907
28-04 2024
10:00 Thorup Stadion
28. apr
10:00
Ørebro B - Thorup/Klim B
Fjerritslev IF
399908
28-04 2024
10:00 Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
28. apr
10:00
Løgstør IF
Biersted/Nørhalne/Vadum
399909
28-04 2024
10:00
Oversidder
28. apr
10:00
Oversidder
Aabybro IF
399910
05-05 2024
10:00 Ørebro Stadion
05. maj
10:00
Ørebro B - Thorup/Klim B
Aabybro IF
399911
05-05 2024
10:00
Oversidder
Nord & Norre Arena (Biersted)
05. maj
10:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Oversidder
399912
05-05 2024
10:00 Fjerritslev Stadion
05. maj
10:00
Fjerritslev IF
Løgstør IF
399913
ti14-05 2024
17:30 Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
14. maj
17:30
Løgstør IF
Ørebro B - Thorup/Klim B
399915
ma20-05 2024
10:00
Oversidder
20. maj
10:00
Oversidder
Fjerritslev IF
399917
25-05 2024
10:00 Aabybro Idrætscenter
25. maj
10:00
Aabybro IF
Løgstør IF
399918
26-05 2024
10:00
Oversidder
26. maj
10:00
Oversidder
Ørebro B - Thorup/Klim B
399916
on29-05 2024
18:00 Nord & Norre Arena (Biersted)
29. maj
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Fjerritslev IF
399919
02-06 2024
10:00 Ørebro Stadion
02. jun
10:00
Ørebro B - Thorup/Klim B
Biersted/Nørhalne/Vadum
399920
02-06 2024
10:00
Oversidder
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
02. jun
10:00
Løgstør IF
Oversidder
399921
02-06 2024
10:00 Fjerritslev Stadion
02. jun
10:00
Fjerritslev IF
Aabybro IF
399922
ti04-06 2024
18:00 Nord & Norre Arena (Biersted)
04. jun
18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Løgstør IF
399923
09-06 2024
10:00
Oversidder
Aabybro Idrætscenter
09. jun
10:00
Aabybro IF
Oversidder
399924
09-06 2024
10:00 Fjerritslev Stadion
09. jun
10:00
Fjerritslev IF
Ørebro B - Thorup/Klim B
399914
on12-06 2024
18:00 Aabybro Idrætscenter
12. jun
18:00
Aabybro IF
Biersted/Nørhalne/Vadum
399925
15-06 2024
12:30 Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
15. jun
12:30
Løgstør IF
Fjerritslev IF
399927
16-06 2024
10:00
Oversidder
16. jun
10:00
Oversidder
Biersted/Nørhalne/Vadum
399926
on19-06 2024
18:00 Aabybro Idrætscenter
19. jun
18:00
Aabybro IF
Ørebro B - Thorup/Klim B
399929
22-06 2024
10:00 Nord & Norre Arena (Biersted)
22. jun
10:00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Aabybro IF
399928
23-06 2024
10:00 Thorup Stadion
23. jun
10:00
Ørebro B - Thorup/Klim B
Løgstør IF
399930
23-06 2024
10:00
Oversidder
Fjerritslev Stadion
23. jun
10:00
Fjerritslev IF
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
U11 og U12: Har I lyst til at spille udendørs året rundt? – Så læs mere om kunstgræsturneringen her

Log ind