Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr
18:30
FC Holte
Roskilde Boldklub (1)
HMH
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Hareskov IF (2)
2
Frem Hellebæk
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Allerød Fodbold Klub
6
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
FIF, Hillerød
1
Frederikssund FB
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
09:30
Svogerslev BK
6
Hareskov IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:30
Frederikssund FB
6
FC Holte
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Slangerup & Omegn IF
8
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Humlebæk BK
5
Svogerslev BK
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Hareskov IF (2)
0
Slangerup & Omegn IF
15
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Allerød Fodbold Klub
3
Frederikssund FB
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Humlebæk BK
3
Roskilde Boldklub (1)
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Roskilde Boldklub (1)
1
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Frem Hellebæk
5
Svogerslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
FC Holte
0
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Frederikssund FB
Humlebæk BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
5
Frem Hellebæk
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Roskilde Boldklub (1)
2
Hareskov IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Svogerslev BK
6
FIF, Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Svogerslev BK
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Humlebæk BK
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Hareskov IF (2)
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Frem Hellebæk
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Frem Hellebæk
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
FIF, Hillerød
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
FC Holte
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Slangerup & Omegn IF
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Roskilde Boldklub (1)
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Frederikssund FB
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Svogerslev BK
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Hareskov IF (2)
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Frem Hellebæk
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
FIF, Hillerød
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:30
Frederikssund FB
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
FC Holte
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Humlebæk BK
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FIF, Hillerød
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:15
FIF, Hillerød
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Svogerslev BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:15
Hareskov IF (2)
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:30
Frem Hellebæk
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Roskilde Boldklub (1)
Frederikssund FB
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2