Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr
18:00
NAB
2
Møns FK/Østmøn
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr
17:30
Lynge-Broby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Køge BK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Løve IF
7
FC Nakskov
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Sorø Freja
1
Suså IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Møns FK/Østmøn
2
Lynge-Broby IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
FC Nakskov
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Oversidder
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Løve IF
Møns FK/Østmøn
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
NAB
1
Lynge-Broby IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:45
Køge BK
3
Sorø Freja
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Suså IF
5
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:30
Lynge-Broby IF
0
Løve IF
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Møns FK/Østmøn
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FC Nakskov
4
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Oversidder
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Lynge-Broby IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Sorø Freja
4
Møns FK/Østmøn
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
NAB
1
Løve IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Suså IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Køge BK
1
FC Nakskov
5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Sorø Freja
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
Møns FK/Østmøn
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
FC Nakskov
NAB
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:30
Lynge-Broby IF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Løve IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Oversidder
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
NAB
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Sorø Freja
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Køge BK
Møns FK/Østmøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FC Nakskov
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Suså IF
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
NAB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:40
Suså IF
NAB
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:30
Lynge-Broby IF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Møns FK/Østmøn
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Løve IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:15
Køge BK
NAB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Suså IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Køge BK
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Sorø Freja
NAB
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Oversidder
Møns FK/Østmøn
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
FC Nakskov
Lynge-Broby IF
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2