Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
13:00
Albertslund IF
4
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:15
BK Friheden
Taastrup Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Albertslund IF
3
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Brøndbyernes IF
3
BK Friheden
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Albertslund IF
4
Taastrup Idrætsforening
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Taastrup Idrætsforening
9
Football Club Albertslund
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Albertslund IF
2
BK Friheden
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
Taastrup FC
2
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Brøndbyernes IF
1
Taastrup Idrætsforening
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Football Club Albertslund
4
Albertslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
BK Friheden
6
Taastrup FC
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Football Club Albertslund
BK Friheden
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
BK Friheden
Football Club Albertslund
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Brøndbyernes IF
1
Albertslund IF
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Taastrup FC
3
Taastrup Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Taastrup Idrætsforening
2
Taastrup FC
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Brøndbyernes IF
0
Football Club Albertslund
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Albertslund IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Football Club Albertslund
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Taastrup Idrætsforening
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Football Club Albertslund
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BK Friheden
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Taastrup Idrætsforening
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
12:00
Taastrup FC
Football Club Albertslund
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
BK Friheden
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Football Club Albertslund
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:45
Taastrup FC
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Taastrup Idrætsforening
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Albertslund IF
Football Club Albertslund
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2