Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. mar
11:45
Randers Q
0
Odense Q
4
|
|||||||||||||||||||
28. mar
12:00
Søhus Stige
2
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar
12:30
ASA, Aarhus
3
Haderslev FK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Søhus Stige
2
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
IF Lyseng
1
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Odense Q
6
ASA, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:30
Fredericia KF/TSIF
1
Haderslev FK
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:00
Fredericia KF/TSIF
6
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Søhus Stige
2
Haderslev FK
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Randers Q
4
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Odense Q
1
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:00
ASA, Aarhus
5
Fredericia KF/TSIF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
Haderslev FK
1
Randers Q
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
B1913
1
Odense Q
6
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
IF Lyseng
0
ASA, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Fredericia KF/TSIF
1
Søhus Stige
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Søhus Stige
0
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Odense Q
10
Haderslev FK
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
IF Lyseng
3
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
18:00
Randers Q
Fredericia KF/TSIF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
ASA, Aarhus
B1913
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Haderslev FK
1
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Søhus Stige
0
Randers Q
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Odense Q
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
B1913
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
IF Lyseng
Fredericia KF/TSIF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Randers Q
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:45
B1913
Fredericia KF/TSIF
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
IF Lyseng
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Haderslev FK
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Odense Q
Randers Q
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Fredericia KF/TSIF
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Randers Q
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
B1913
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
ASA, Aarhus
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Haderslev FK
Fredericia KF/TSIF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
B1913
Randers Q
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Haderslev FK
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Fredericia KF/TSIF
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:15
IF Lyseng
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
ASA, Aarhus
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Odense Q
B1913
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Randers Q
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
Søhus Stige
Fredericia KF/TSIF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
ASA, Aarhus
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
B1913
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Haderslev FK
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Randers Q
Fredericia KF/TSIF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
B1913
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
IF Lyseng
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Randers Q
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Odense Q
Fredericia KF/TSIF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:30
Søhus Stige
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:30
Haderslev FK
B1913
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:30
ASA, Aarhus
Randers Q
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:30
Fredericia KF/TSIF
IF Lyseng
|