Kvindeserie Vest - Forår 2024, Pulje 251

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
872582
to28-03 2024
12:00
Oversidder
Søholt Idrætsanlæg
28. mar
12:00
Silkeborg IF Q
Oversidder
872580
ma01-04 2024
13:00 Kunstgræsbane Gug Boldklub
0
-
2
01. apr
13:00
Gug B
0
Skive IK
2
872581
ma01-04 2024
14:00 Kunstgræsbanen Aalborg Freja
6
-
0
01. apr
14:00
Aalborg Freja
6
Vorup FB
0
873071
06-04 2024
11:15
Oversidder
Egeris Idrætsanlæg
06. apr
11:15
Skive IK
Oversidder
873107
06-04 2024
14:00 Hjallerup Kunstgræsbane
1
-
3
06. apr
14:00
Holtet IF
1
Silkeborg IF Q
3
873495
06-04 2024
14:00 Kunstgræsbanen Aalborg Freja
4
-
0
06. apr
14:00
Aalborg Freja
4
Gug B
0
873106
06-04 2024
15:00
Oversidder
06. apr
15:00
Oversidder
Vorup FB
873529
to11-04 2024
19:00 Søholt Idrætsanlæg
7
-
0
11. apr
19:00
Silkeborg IF Q
7
Skive IK
0
873530
13-04 2024
12:30 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
0
-
1
13. apr
12:30
Vorup FB
0
Gug B
1
873528
13-04 2024
15:30
Oversidder
13. apr
15:30
Oversidder
Aalborg Freja
873531
14-04 2024
14:00
Oversidder
14. apr
14:00
Oversidder
Holtet IF
872579
ti16-04 2024
18:30
Oversidder
16. apr
18:30
Oversidder
Holtet IF
873533
fr19-04 2024
18:30
Oversidder
Egeris Idrætsanlæg
19. apr
18:30
Skive IK
Oversidder
873535
20-04 2024
14:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
4
-
1
20. apr
14:00
Aalborg Freja
4
Silkeborg IF Q
1
873532
20-04 2024
15:00
Oversidder
Skjøtt Arena (Gug B)
20. apr
15:00
Gug B
Oversidder
873534
21-04 2024
14:00 MTS Holtet Stadion
1
-
2
21. apr
14:00
Holtet IF
1
Vorup FB
2
873547
fr26-04 2024
19:00 MTS Holtet Stadion
2
-
1
26. apr
19:00
Holtet IF
2
Skive IK
1
873546
27-04 2024
13:30
Oversidder
27. apr
13:30
Oversidder
Vorup FB
873549
27-04 2024
15:00
Oversidder
27. apr
15:00
Oversidder
Aalborg Freja
873548
28-04 2024
15:00 Søholt Idrætsanlæg
2
-
0
28. apr
15:00
Silkeborg IF Q
2
Gug B
0
873551
to02-05 2024
20:00 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3
-
0
02. maj
20:00
Vorup FB
3
Skive IK
0
873552
fr03-05 2024
19:15 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
3
-
0
03. maj
19:15
Aalborg Freja
3
Holtet IF
0
873553
04-05 2024
15:00
Oversidder
Skjøtt Arena (Gug B)
04. maj
15:00
Gug B
Oversidder
873550
04-05 2024
16:00
Oversidder
04. maj
16:00
Oversidder
Silkeborg IF Q
873556
ti07-05 2024
19:00 Søholt Idrætsanlæg
6
-
0
07. maj
19:00
Silkeborg IF Q
6
Vorup FB
0
873555
on08-05 2024
19:00 Egeris Idrætsanlæg
2
-
6
08. maj
19:00
Skive IK
2
Aalborg Freja
6
873557
on08-05 2024
19:00 MTS Holtet Stadion
2
-
5
08. maj
19:00
Holtet IF
2
Gug B
5
873554
to09-05 2024
15:00
Oversidder
Oversidder
09. maj
15:00
Oversidder
Oversidder
873656
11-05 2024
15:00 Egeris Idrætsanlæg
2
-
2
11. maj
15:00
Skive IK
2
Gug B
2
873657
12-05 2024
12:00 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
0
-
2
12. maj
12:00
Vorup FB
0
Aalborg Freja
2
873655
ma13-05 2024
19:00
Oversidder
MTS Holtet Stadion
13. maj
19:00
Holtet IF
Oversidder
873658
ti14-05 2024
19:00
Oversidder
14. maj
19:00
Oversidder
Silkeborg IF Q
873686
18-05 2024
12:30 Søholt Idrætsanlæg
4
-
0
18. maj
12:30
Silkeborg IF Q
4
Holtet IF
0
873684
18-05 2024
15:30
Oversidder
18. maj
15:30
Oversidder
Skive IK
873685
19-05 2024
12:00
Oversidder
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
19. maj
12:00
Vorup FB
Oversidder
873687
ma20-05 2024
15:00 Skjøtt Arena (Gug B)
0
-
2
20. maj
15:00
Gug B
0
Aalborg Freja
2
894017
fr24-05 2024
18:45 Kunstgræsbane Gug Boldklub
2
-
1
24. maj
18:45
Gug B
2
Vorup FB
1
878615
fr24-05 2024
19:00
Oversidder
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
24. maj
19:00
Aalborg Freja
Oversidder
878616
fr24-05 2024
19:00 Egeris Idrætsanlæg
3
-
2
24. maj
19:00
Skive IK
3
Silkeborg IF Q
2
894018
26-05 2024
16:00
Oversidder
MTS Holtet Stadion
26. maj
16:00
Holtet IF
Oversidder
894020
01-06 2024
15:00
Oversidder
01. jun
15:00
Oversidder
Skive IK
894019
01-06 2024
15:30
Oversidder
01. jun
15:30
Oversidder
Gug B
894022
02-06 2024
12:00 Søholt Idrætsanlæg
7
-
1
02. jun
12:00
Silkeborg IF Q
7
Aalborg Freja
1
894021
02-06 2024
12:45 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
1
-
0
02. jun
12:45
Vorup FB
1
Holtet IF
0
894026
08-06 2024
14:00
Oversidder
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
08. jun
14:00
Aalborg Freja
Oversidder
894023
08-06 2024
15:00
Oversidder
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
08. jun
15:00
Vorup FB
Oversidder
894025
09-06 2024
13:00 Skjøtt Arena (Gug B)
0
-
5
09. jun
13:00
Gug B
0
Silkeborg IF Q
5
894024
09-06 2024
19:00 Egeris Idrætsanlæg
1
-
2
09. jun
19:00
Skive IK
1
Holtet IF
2
894036
to13-06 2024
19:00 Egeris Idrætsanlæg
2
-
4
13. jun
19:00
Skive IK
2
Vorup FB
4
894180
15-06 2024
15:00
Oversidder
15. jun
15:00
Oversidder
Gug B
894027
16-06 2024
14:00
Oversidder
Søholt Idrætsanlæg
16. jun
14:00
Silkeborg IF Q
Oversidder
894135
on19-06 2024
19:00 MTS Holtet Stadion
0
-
3
19. jun
19:00
Holtet IF
0
Aalborg Freja
3
894183
to20-06 2024
19:00 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
2
-
3
20. jun
19:00
Vorup FB
2
Silkeborg IF Q
3
894182
22-06 2024
14:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
7
-
1
22. jun
14:00
Aalborg Freja
7
Skive IK
1
894181
23-06 2024
14:30
Oversidder
Oversidder
23. jun
14:30
Oversidder
Oversidder
894184
23-06 2024
14:30 Kunstgræsbane Gug Boldklub
23. jun
14:30
Gug B
Holtet IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind