Kvinde Jyllandsserien / Træningskamp

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
439820
on07-02 2024
17:45 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
07. feb
17:45
Spjald IF
Mejrup GU
116399
10-02 2024
15:00 Gistrup kunstgræsanlæg
ANN
Vejgaard B
10. feb
15:00
Vejgaard B
Gug B (2)
ANN
921317
18-02 2024
12:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang) Aalborg Chang
18. feb
12:00
Aalborg Chang (1)
Gug B (1)
483434
18-02 2024
14:00 Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
18. feb
14:00
Aalborg KFUM (1)
Tornby IF (2)
338787
ma19-02 2024
17:45 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
19. feb
17:45
Hover/Ølstrup
Mejrup GU (1)
678570
24-02 2024
12:00 SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
ANN
Give Fremad
24. feb
12:00
Give Fremad (2)
Herning Fremad
ANN
201453
24-02 2024
14:00 Kunstgræsbanen-VSK Aarhus Vejlby Skovbakken Aarhus
24. feb
14:00
VSK Aarhus (3)
CAF IF
957037
24-02 2024
15:00
Holstein Kiel
Vojens Kunstgræsbane Haderslev FK
24. feb
15:00
Haderslev FK (3)
Holstein Kiel
161692
25-02 2024
13:00 Nibe B Kunstgræs Nibe BK
25. feb
13:00
Nibe B
MorsØ FC (1)
338793
ma26-02 2024
19:30 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
26. feb
19:30
Tjørring IF (1)
Hover/Ølstrup
338794
on28-02 2024
19:30 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
28. feb
19:30
Spjald IF (1)
Give Fremad (1)
322758
02-03 2024
14:30
Tornby IF (1)
!
NB: Tornby IF (1) er taberdømt
Brønderslev Kunstgræsbane
Brønderslev IF
02. mar
14:30
Brønderslev IF (1)
Tornby IF (1)
188450
02-03 2024
15:30 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
ANN
Vildbjerg SF
02. mar
15:30
Vildbjerg SF (1)
Vorup FB (2)
ANN
652828
02-03 2024
16:30 ed Park (Skødstrup) Skødstrup SF
02. mar
16:30
Skødstrup SF
Christiansbjerg IF
439778
03-03 2024
13:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs Sønderborg Fremad
03. mar
13:00
Sønderborg Fremad
Haderslev FK (2)
201461
03-03 2024
15:30 Nibe B Kunstgræs
ANN
Nibe BK
03. mar
15:30
Nibe B
Farsø/Ullits IK (1)
ANN
271372
03-03 2024
15:30 Nibe B Kunstgræs Nibe BK
03. mar
15:30
Nibe B
Aars IK (1)
338799
on06-03 2024
19:30 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
06. mar
19:30
Spjald IF
Tjørring IF
398726
09-03 2024
15:00 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg SF
09. mar
15:00
Vildbjerg SF
VSK Aarhus
545542
09-03 2024
15:00 Bramming GI-E Kunstgræsbane Bramming B
09. mar
15:00
Bramming B
Haderslev FK (1)
684774
09-03 2024
15:00
Flint FK Kvinder
Vrå Kunstgræsbane Idrætscenter Vendsyssel
09. mar
15:00
Tornby IF (1)
Flint FK Kvinder
483442
10-03 2024
12:30
FC Horsens (3)
!
NB: FC Horsens (3) er taberdømt
Buskelund Kunstgræsbane
HA85
10. mar
12:30
FC Silkeborg
FC Horsens (3)
399484
10-03 2024
14:00
SUB 09
!
NB: SUB 09 er taberdømt
Nibe B Kunstgræs
Nibe BK
10. mar
14:00
Nibe B
SUB 09
489652
on13-03 2024
20:15 Steka Bolig Park (Aalborg Freja) Aalborg Freja
13. mar
20:15
Aalborg Freja
Aalborg KFUM
424405
on13-03 2024
20:30
VSK
Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
13. mar
20:30
ASA, Aarhus (1)
VSK
400942
to14-03 2024
19:30 Autocentralen Park (kunstgræs) Seest B
14. mar
19:30
Seest B (1)
Bramming B (1)
947516
16-03 2024
10:00
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
FC Trelleborg
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
16. mar
10:00
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
FC Trelleborg
935332
16-03 2024
11:15 Kunstgræsbanen-VSK Aarhus Vejlby Skovbakken Aarhus
16. mar
11:15
VSK Aarhus (2)
Brabrand IF
461974
16-03 2024
13:00 JPI Park Kunstgræs (Freja) Horsens Freja
16. mar
13:00
Horsens Freja
Skødsterup
747548
16-03 2024
13:30
Silkeborg KFUM
!
NB: Silkeborg KFUM er taberdømt
TIE Multiarena (Kunstgræs)
Kolind/Perstrup IF
16. mar
13:30
Kolind/Perstrup IF
Silkeborg KFUM
813706
16-03 2024
14:00 Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang) Aalborg Chang
16. mar
14:00
Aalborg Chang
IF Dannebrog Astrup
322759
16-03 2024
14:00 Brønderslev Kunstgræsbane Brønderslev IF
16. mar
14:00
Brønderslev IF (2)
Holtet IF
545545
16-03 2024
15:00 Bramming GI-E Kunstgræsbane Bramming B
16. mar
15:00
Bramming B (2)
Skjern/Tarm Fodbold
173017
17-03 2024
11:30 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
17. mar
11:30
Vorup FB (1)
Ørslevkloster IF (1)
930437
17-03 2024
14:00 Nibe B Kunstgræs Nibe BK
17. mar
14:00
Nibe B
LKB/VFB
941069
17-03 2024
16:30
Aarhus 1900
!
NB: Aarhus 1900 er taberdømt
Lyseng Kunstgræs
Aarhus 1900
17. mar
16:30
Aarhus 1900
IF Lyseng
947195
on20-03 2024
20:30 Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
20. mar
20:30
ASA, Aarhus
ASA, Aarhus
400943
to21-03 2024
19:30 Autocentralen Park (kunstgræs)
ANN
Seest B
21. mar
19:30
Seest B (2)
FC Horsens (2)
ANN
264930
23-03 2024
13:15 Spjald Kunstgræsbane Spjald Fritidscenter
23. mar
13:15
Farsø/Ullits IK (2)
Spjald IF (4)
473267
23-03 2024
14:00 Morsø Multipark MorsØ FC
23. mar
14:00
MorsØ FC (1)
Skive IK
545546
23-03 2024
16:00
Fredericia KF
!
NB: Fredericia KF er taberdømt
Bramming GI-E Kunstgræsbane
Bramming B
23. mar
16:00
Bramming B (2)
Fredericia KF
766182
24-03 2024
13:20 Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
24. mar
13:20
Ørslevkloster IF (2)
Aars IK (2)
993585
24-03 2024
15:00
AaB
AaB's Anlæg AaB
24. mar
15:00
AaB
Vejgaard B
473268
24-03 2024
15:00
Lemvig GF
!
NB: Lemvig GF er taberdømt
Morsø Multipark Kunstgræs
MorsØ FC
24. mar
15:00
MorsØ FC (2)
Lemvig GF
993281
on27-03 2024
18:30
AaB
!
NB: AaB er taberdømt
AaB's Anlæg
AaB
27. mar
18:30
AaB
Aalborg KFUM (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind