Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
13:00
Odder
4
Aarhus Fremad
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Viby IF
1
Horsens fS
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Nørresundby FB
2
B 1909
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Kjellerup IF
1
OKS
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
Vorup FB
2
Marienlyst
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
Aarhus Fremad
1
Viby IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:30
Vorup FB
2
Horsens fS
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
OKS
1
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Marienlyst
4
Kjellerup IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
B 1909
0
Odder
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Kjellerup IF
1
Horsens fS
6
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Aarhus Fremad
0
Vorup FB
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Odder
3
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
Nørresundby FB
3
Marienlyst
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
Viby IF
2
B 1909
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Aarhus Fremad
2
Kjellerup IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
OKS
3
Viby IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Marienlyst
0
Odder
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Horsens fS
2
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Vorup FB
1
B 1909
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Nørresundby FB
2
Aarhus Fremad
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Vorup FB
0
OKS
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Odder
1
Horsens fS
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Kjellerup IF
2
B 1909
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Viby IF
1
Marienlyst
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Horsens fS
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
B 1909
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Marienlyst
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Aarhus Fremad
Odder
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
OKS
Kjellerup IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Horsens fS
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Odder
B 1909
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Nørresundby FB
OKS
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Kjellerup IF
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Viby IF
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Horsens fS
Kjellerup IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:30
Vorup FB
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
OKS
Odder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Marienlyst
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
B 1909
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Nørresundby FB
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Kjellerup IF
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Odder
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Viby IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
B 1909
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Horsens fS
Odder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Aarhus Fremad
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
B 1909
Kjellerup IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
OKS
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Marienlyst
Viby IF
|
Oprykning fra Danmarksserien til 3. division (dbu.dk)
Datoplaner (dbu.dk)
Propositioner for Danmarksserien (dbu.dk)