U15 Drenge Ligaen 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
445074
fr11-08 2023
13:30 Haderslev Kunstgræsbane
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
6 - 7
11. aug 2023
13:30
Sønderjyske Fodbold
4
AC Horsens
4
445072
12-08 2023
10:30 Right to Dream Park
3
-
1
12. aug 2023
10:30
Farum Boldklub
3
Lyngby
1
445070
12-08 2023
12:00
OB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
12. aug 2023
12:00
FC København
1
OB
1
445071
12-08 2023
13:00
AGF
Søholt Idrætsanlæg
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
12. aug 2023
13:00
Silkeborg IF
1
AGF
1
445073
12-08 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
6
-
3
12. aug 2023
13:00
Randers Freja FC
6
FC Midtjylland
3
445076
19-08 2023
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
3
19. aug 2023
12:30
AC Horsens
0
Vejle B
3
445077
19-08 2023
12:30
OB
OB-Ådalen
2
-
1
19. aug 2023
12:30
OB
2
Sønderjyske Fodbold
1
445171
26-08 2023
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
26. aug 2023
12:00
FC København
3
Farum Boldklub
1
445169
26-08 2023
12:30
OB
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Straffesparkskonkurrence
6 - 3
2
-
2
26. aug 2023
12:30
AC Horsens
2
OB
2
445177
26-08 2023
12:30 Haderslev Kunstgræsbane
6
-
4
26. aug 2023
12:30
Sønderjyske Fodbold
6
FC Midtjylland
4
445170
26-08 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
3
-
3
26. aug 2023
13:00
AaB
3
Vejle B
3
445172
26-08 2023
13:00 Søholt Idrætsanlæg
5
-
0
26. aug 2023
13:00
Silkeborg IF
5
Esbjerg fB
0
445176
26-08 2023
13:00
AGF
Randers Stadion, kunstgræs
1
-
2
26. aug 2023
13:00
Randers Freja FC
1
AGF
2
445183
02-09 2023
12:30 VB Parken
2
-
3
02. sep 2023
12:30
Vejle B
2
Sønderjyske Fodbold
3
445184
02-09 2023
13:00 Brøndby Stadion
10
-
1
02. sep 2023
13:00
Brøndby IF
10
AC Horsens
1
445179
02-09 2023
13:00 Farum Park
Straffesparkskonkurrence
4 - 3
0
-
0
02. sep 2023
13:00
Farum Boldklub
0
Randers Freja FC
0
445180
02-09 2023
13:00 Ikast FC Stadion Allé
1
-
0
02. sep 2023
13:00
FC Midtjylland
1
FC København
0
445185
02-09 2023
14:00
AGF
AaB
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
2
02. sep 2023
14:00
AGF
1
AaB
2
445181
02-09 2023
15:15 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
7
-
0
02. sep 2023
15:15
Esbjerg fB
7
Lyngby
0
445079
on06-09 2023
17:30 Lyngby Stadion
3
-
2
06. sep 2023
17:30
Lyngby
3
FC København
2
445382
09-09 2023
12:30 EDC Arena – Ikast (kunst)
0
-
1
09. sep 2023
12:30
FC Midtjylland
0
Vejle B
1
445164
09-09 2023
13:00 Esbjerg Kunstgræsbane
2
-
3
09. sep 2023
13:00
Esbjerg fB
2
Randers Freja FC
3
445192
16-09 2023
12:00
AGF
Esbjerg Kunstgræsbane
4
-
1
16. sep 2023
12:00
Esbjerg fB
4
AGF
1
445188
16-09 2023
12:30
OB
OB-Ådalen
3
-
1
16. sep 2023
12:30
OB
3
Brøndby IF
1
445186
16-09 2023
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
7
-
0
16. sep 2023
12:30
AC Horsens
7
Silkeborg IF
0
445187
16-09 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
3
-
0
16. sep 2023
13:00
AaB
3
Farum Boldklub
0
445189
16-09 2023
13:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
1
16. sep 2023
13:00
FC København
5
Sønderjyske Fodbold
1
445190
16-09 2023
13:00 Lyngby Stadion
3
-
2
16. sep 2023
13:00
Lyngby
3
FC Midtjylland
2
445191
16-09 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
4
-
3
16. sep 2023
13:00
Randers Freja FC
4
Vejle B
3
445226
23-09 2023
12:30 Haderslev Kunstgræsbane
1
-
6
23. sep 2023
12:30
Sønderjyske Fodbold
1
Randers Freja FC
6
445227
23-09 2023
12:30
OB
VB Parken
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 5
23. sep 2023
12:30
Vejle B
2
OB
2
445228
23-09 2023
13:00
AaB
Brøndby Stadion
6
-
0
23. sep 2023
13:00
Brøndby IF
6
AaB
0
445229
23-09 2023
13:00
AGF
Lyngby Stadion
5
-
1
23. sep 2023
13:00
Lyngby
5
AGF
1
445193
23-09 2023
13:00 Søholt Idrætsanlæg
0
-
4
23. sep 2023
13:00
Silkeborg IF
0
FC København
4
445194
23-09 2023
13:00 Farum Park
0
-
1
23. sep 2023
13:00
Farum Boldklub
0
Esbjerg fB
1
445195
23-09 2023
13:30 Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
3
-
1
23. sep 2023
13:30
FC Midtjylland
3
AC Horsens
1
445232
30-09 2023
12:30
OB
OB-Ådalen
3
-
0
30. sep 2023
12:30
OB
3
FC Midtjylland
0
445233
30-09 2023
13:00
AGF
Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
1
30. sep 2023
13:00
FC København
5
AGF
1
445234
30-09 2023
13:00 Søholt Idrætsanlæg
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
2 - 3
30. sep 2023
13:00
Silkeborg IF
4
Sønderjyske Fodbold
4
445235
30-09 2023
13:00 Lyngby Stadion
2
-
3
30. sep 2023
13:00
Lyngby
2
Vejle B
3
445231
ti03-10 2023
17:30
AaB
AaB's Anlæg
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4
03. okt 2023
17:30
AaB
1
Randers Freja FC
1
445372
07-10 2023
12:00
OB
Esbjerg Kunstgræsbane
0
-
2
07. okt 2023
12:00
Esbjerg fB
0
OB
2
445373
07-10 2023
12:30
AaB
Haderslev Kunstgræsbane
2
-
3
07. okt 2023
12:30
Sønderjyske Fodbold
2
AaB
3
445370
07-10 2023
12:30 Ikast FC Stadion Allé
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
07. okt 2023
12:30
FC Midtjylland
3
Silkeborg IF
3
445371
07-10 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
3
07. okt 2023
13:00
Randers Freja FC
2
Lyngby
3
445374
07-10 2023
13:00 VB Parken
5
-
2
07. okt 2023
13:00
Vejle B
5
FC København
2
445369
07-10 2023
13:00 Farum Park
7
-
1
07. okt 2023
13:00
Farum Boldklub
7
AC Horsens
1
445078
on11-10 2023
18:30
AaB
EDC Arena – Ikast (kunst)
0
-
3
11. okt 2023
18:30
FC Midtjylland
0
AaB
3
445173
on11-10 2023
18:30 Lyngby Stadion
1
-
5
11. okt 2023
18:30
Lyngby
1
Brøndby IF
5
445378
14-10 2023
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
6
14. okt 2023
12:30
AC Horsens
2
Randers Freja FC
6
445377
ti17-10 2023
13:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
6
17. okt 2023
13:00
AGF
0
Brøndby IF
6
445379
21-10 2023
12:30
OB
AGF
OB-Ådalen
Straffesparkskonkurrence
3 - 1
2
-
2
21. okt 2023
12:30
OB
2
AGF
2
445381
21-10 2023
13:00 Søholt Idrætsanlæg
2
-
3
21. okt 2023
13:00
Silkeborg IF
2
Farum Boldklub
3
445383
21-10 2023
13:00
AaB
Lyngby Stadion
2
-
1
21. okt 2023
13:00
Lyngby
2
AaB
1
445384
21-10 2023
13:00 Brøndby Stadion
6
-
0
21. okt 2023
13:00
Brøndby IF
6
Sønderjyske Fodbold
0
445389
28-10 2023
12:00 Brøndby Stadion
2
-
0
28. okt 2023
12:00
Brøndby IF
2
Esbjerg fB
0
445390
28-10 2023
12:30 VB Parken
Straffesparkskonkurrence
7 - 5
2
-
2
28. okt 2023
12:30
Vejle B
2
Silkeborg IF
2
445385
28-10 2023
13:00
AaB
OB
AaB's Anlæg
2
-
1
28. okt 2023
13:00
AaB
2
OB
1
445386
28-10 2023
13:00 Farum Park
0
-
1
28. okt 2023
13:00
Farum Boldklub
0
Sønderjyske Fodbold
1
445387
28-10 2023
13:00 Lyngby Stadion
5
-
1
28. okt 2023
13:00
Lyngby
5
AC Horsens
1
445388
28-10 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
0
28. okt 2023
13:00
Randers Freja FC
2
FC København
0
445391
28-10 2023
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
3
-
2
28. okt 2023
14:00
AGF
3
FC Midtjylland
2
445392
04-11 2023
12:30
AaB
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
3
04. nov 2023
12:30
AC Horsens
2
AaB
3
445397
04-11 2023
12:30
AGF
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
4
-
3
04. nov 2023
12:30
Sønderjyske Fodbold
4
AGF
3
445398
04-11 2023
12:30 VB Parken
1
-
3
04. nov 2023
12:30
Vejle B
1
Esbjerg fB
3
445395
04-11 2023
13:00 Søholt Idrætsanlæg
3
-
4
04. nov 2023
13:00
Silkeborg IF
3
Randers Freja FC
4
445393
04-11 2023
15:00
OB
OB-Ådalen
1
-
0
04. nov 2023
15:00
OB
1
Lyngby
0
445403
11-11 2023
12:00 Esbjerg Kunstgræsbane
Straffesparkskonkurrence
13 - 12
3
-
3
11. nov 2023
12:00
Esbjerg fB
3
Sønderjyske Fodbold
3
445399
11-11 2023
13:00
AaB
AaB's Anlæg
5
-
2
11. nov 2023
13:00
AaB
5
FC København
2
445400
11-11 2023
13:00 Farum Park
4
-
0
11. nov 2023
13:00
Farum Boldklub
4
Vejle B
0
445401
11-11 2023
13:00 Lyngby Stadion
4
-
2
11. nov 2023
13:00
Lyngby
4
Silkeborg IF
2
445402
11-11 2023
13:00
OB
Randers Stadion, kunstgræs
0
-
1
11. nov 2023
13:00
Randers Freja FC
0
OB
1
445405
11-11 2023
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
5
-
3
11. nov 2023
14:00
AGF
5
AC Horsens
3
445069
on15-11 2023
16:00
AaB
AaB's Anlæg
1
-
3
15. nov 2023
16:00
AaB
1
Esbjerg fB
3
445230
18-11 2023
11:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
0
-
5
18. nov 2023
11:30
AC Horsens
0
Esbjerg fB
5
445396
18-11 2023
12:30 Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
0
-
3
18. nov 2023
12:30
FC Midtjylland
0
Farum Boldklub
3
445411
18-11 2023
12:30 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
18. nov 2023
12:30
Sønderjyske Fodbold
0
Lyngby
0
445075
18-11 2023
12:30 VB Parken
4
-
2
18. nov 2023
12:30
Vejle B
4
Brøndby IF
2
445178
18-11 2023
12:30
OB
OB-Ådalen
2
-
0
18. nov 2023
12:30
OB
2
Silkeborg IF
0
445368
on22-11 2023
18:00 Right to Dream Park
1
-
4
22. nov 2023
18:00
Farum Boldklub
1
Brøndby IF
4
445412
25-11 2023
12:30
AGF
VB Parken
2
-
0
25. nov 2023
12:30
Vejle B
2
AGF
0
445409
25-11 2023
12:30 Ikast FC Stadion Allé
2
-
0
25. nov 2023
12:30
FC Midtjylland
2
Esbjerg fB
0
445410
25-11 2023
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
4
25. nov 2023
13:00
Randers Freja FC
1
Brøndby IF
4
445406
25-11 2023
13:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
5
25. nov 2023
13:00
FC København
4
AC Horsens
5
445407
25-11 2023
13:00
AaB
JYSK Park (kunstgræs)
1
-
2
25. nov 2023
13:00
Silkeborg IF
1
AaB
2
445408
25-11 2023
15:00
OB
Farum Park
1
-
2
25. nov 2023
15:00
Farum Boldklub
1
OB
2
445165
02-12 2023
13:00 Brøndby Stadion
4
-
1
02. dec 2023
13:00
Brøndby IF
4
Silkeborg IF
1
445168
09-12 2023
13:30
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
2
09. dec 2023
13:30
AGF
1
Farum Boldklub
2
445448
24-02 2024
12:00 Brøndby Stadion
5
-
1
24. feb
12:00
Brøndby IF
5
Farum Boldklub
1
445380
24-02 2024
13:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
24. feb
13:00
FC København
2
Esbjerg fB
1
445422
24-02 2024
15:30 JYSK Park (kunstgræs)
4
-
5
24. feb
15:30
Silkeborg IF
4
Vejle B
5
445490
24-02 2024
15:30
AGF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
4
-
3
24. feb
15:30
AC Horsens
4
AGF
3
445420
02-03 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
5
-
1
02. mar
12:30
OB
5
AC Horsens
1
445421
02-03 2024
13:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
2
02. mar
13:00
FC København
6
FC Midtjylland
2
445423
02-03 2024
13:00
AGF
Farum Park
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
02. mar
13:00
Farum Boldklub
2
AGF
2
445424
02-03 2024
13:00 Lyngby Stadion
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
1
-
1
02. mar
13:00
Lyngby
1
Randers Freja FC
1
445425
02-03 2024
13:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
0
-
2
02. mar
13:00
Esbjerg fB
0
Brøndby IF
2
445419
02-03 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
0
-
2
02. mar
13:00
AaB
0
Sønderjyske Fodbold
2
445432
fr08-03 2024
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
2
08. mar
14:00
AGF
1
Esbjerg fB
2
445426
09-03 2024
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
0
09. mar
12:30
AC Horsens
2
FC Midtjylland
0
445428
09-03 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
2
-
3
09. mar
12:30
OB
2
FC København
3
445430
09-03 2024
12:30 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 3
09. mar
12:30
Sønderjyske Fodbold
1
Farum Boldklub
1
445431
09-03 2024
12:30 VB Parken
2
-
3
09. mar
12:30
Vejle B
2
Randers Freja FC
3
445429
09-03 2024
13:00 Søholt Idrætsanlæg
1
-
7
09. mar
13:00
Silkeborg IF
1
Brøndby IF
7
445427
09-03 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
4
-
0
09. mar
13:00
AaB
4
Lyngby
0
445434
16-03 2024
13:00 Farum Park
5
-
3
16. mar
13:00
Farum Boldklub
5
Silkeborg IF
3
445436
16-03 2024
13:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
1
16. mar
13:00
AGF
2
Lyngby
1
445439
16-03 2024
13:00
OB
Brøndby Stadion
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
7 - 8
16. mar
13:00
Brøndby IF
2
OB
2
445433
16-03 2024
14:00
AaB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
16. mar
14:00
FC København
3
AaB
1
445476
fr22-03 2024
16:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
5
22. mar
16:00
AC Horsens
0
FC København
5
445435
23-03 2024
13:00 Ikast FC Stadion Allé
2
-
1
23. mar
13:00
FC Midtjylland
2
Sønderjyske Fodbold
1
445438
30-03 2024
12:00 Synshallen Arena, kunstgræs
0
-
2
30. mar
12:00
Esbjerg fB
0
Vejle B
2
445437
30-03 2024
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
0
30. mar
13:00
Randers Freja FC
2
AC Horsens
0
445440
06-04 2024
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
5
06. apr
12:30
AC Horsens
2
Lyngby
5
445442
06-04 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
2
-
2
06. apr
12:30
OB
2
Randers Freja FC
2
445444
06-04 2024
12:30 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
3
-
4
06. apr
12:30
Sønderjyske Fodbold
3
Esbjerg fB
4
445443
06-04 2024
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
2
-
2
06. apr
13:00
Silkeborg IF
2
FC Midtjylland
2
445446
06-04 2024
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
5
06. apr
14:00
AGF
1
FC København
5
445453
13-04 2024
12:00 Esbjerg Kunstgræsbane
3
-
0
13. apr
12:00
Esbjerg fB
3
AC Horsens
0
445450
13-04 2024
12:45
OB
Ikast FC Stadion Allé
1
-
2
13. apr
12:45
FC Midtjylland
1
OB
2
445452
13-04 2024
13:00
AaB
Randers Stadion, kunstgræs
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
13. apr
13:00
Randers Freja FC
1
AaB
1
445447
13-04 2024
13:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
13. apr
13:00
FC København
7
Silkeborg IF
1
445454
13-04 2024
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
5
-
3
13. apr
14:00
AGF
5
Vejle B
3
445404
ti16-04 2024
14:00 Brøndby Stadion
0
-
1
16. apr
14:00
Brøndby IF
0
FC Midtjylland
1
445485
on17-04 2024
14:00
AaB
Farum Park
1
-
3
17. apr
14:00
Farum Boldklub
1
AaB
3
445451
on17-04 2024
18:00 Lyngby Stadion
3
-
0
17. apr
18:00
Lyngby
3
Sønderjyske Fodbold
0
445394
20-04 2024
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
6
20. apr
12:00
FC København
3
Brøndby IF
6
445455
20-04 2024
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
5
20. apr
12:30
AC Horsens
2
Farum Boldklub
5
445459
20-04 2024
12:30 Ikast FC Stadion Allé
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5
20. apr
12:30
FC Midtjylland
1
Randers Freja FC
1
445460
20-04 2024
12:30 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 5
20. apr
12:30
Sønderjyske Fodbold
2
Vejle B
2
445457
20-04 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
4
-
0
20. apr
12:30
OB
4
Esbjerg fB
0
445458
20-04 2024
13:00 Søholt Idrætsanlæg
0
-
2
20. apr
13:00
Silkeborg IF
0
Lyngby
2
445456
20-04 2024
13:00
AaB
AGF
AaB's Anlæg
5
-
0
20. apr
13:00
AaB
5
AGF
0
445467
on24-04 2024
18:00 VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
3
-
1
24. apr
18:00
Vejle B
3
AC Horsens
1
445468
to25-04 2024
15:00
AGF
OB
AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
1
25. apr
15:00
AGF
2
OB
1
445463
27-04 2024
13:00 Farum Park
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
1
-
1
27. apr
13:00
Farum Boldklub
1
FC Midtjylland
1
445466
28-04 2024
14:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
2
28. apr
14:00
Sønderjyske Fodbold
1
Brøndby IF
2
445465
on01-05 2024
16:30
AaB
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
01. maj
16:30
Esbjerg fB
2
AaB
2
445472
04-05 2024
12:30
AGF
Ikast FC Stadion Allé
3
-
0
04. maj
12:30
FC Midtjylland
3
AGF
0
445473
04-05 2024
13:00 Lyngby Stadion
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4
04. maj
13:00
Lyngby
1
Esbjerg fB
1
445474
04-05 2024
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
1
04. maj
13:00
Randers Freja FC
2
Sønderjyske Fodbold
1
445475
04-05 2024
13:00 Brøndby Stadion
4
-
1
04. maj
13:00
Brøndby IF
4
Vejle B
1
445469
04-05 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
4
-
0
04. maj
13:00
AaB
4
AC Horsens
0
445470
04-05 2024
13:00
OB
Søholt Idrætsanlæg
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
3 - 5
04. maj
13:00
Silkeborg IF
3
OB
3
445471
04-05 2024
13:00 Farum Park
4
-
2
04. maj
13:00
Farum Boldklub
4
FC København
2
445492
on08-05 2024
18:45
OB
OB-Ådalen
3
-
1
08. maj
18:45
OB
3
Farum Boldklub
1
445462
to09-05 2024
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
09. maj
12:00
FC København
3
Lyngby
1
445479
11-05 2024
12:30 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
2
-
6
11. maj
12:30
Sønderjyske Fodbold
2
Silkeborg IF
6
445486
11-05 2024
13:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
0
-
2
11. maj
13:00
FC Midtjylland
0
Brøndby IF
2
445478
11-05 2024
13:00 Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
3
-
1
11. maj
13:00
Esbjerg fB
3
Farum Boldklub
1
445482
11-05 2024
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
3
11. maj
14:00
AGF
0
Randers Freja FC
3
445483
18-05 2024
13:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
4
18. maj
13:00
FC København
5
Vejle B
4
445488
18-05 2024
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
1
18. maj
13:00
Randers Freja FC
2
Esbjerg fB
1
445489
18-05 2024
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
0
18. maj
14:00
AGF
2
Sønderjyske Fodbold
0
445481
ti21-05 2024
18:00 Brøndby Stadion
4
-
2
21. maj
18:00
Brøndby IF
4
Lyngby
2
445445
25-05 2024
12:30 VB Parken
3
-
1
25. maj
12:30
Vejle B
3
Farum Boldklub
1
445477
25-05 2024
12:30
OB
AaB
OB-Ådalen
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
1
-
1
25. maj
12:30
OB
1
AaB
1
445484
25-05 2024
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
11
-
1
25. maj
13:00
Silkeborg IF
11
AC Horsens
1
445496
25-05 2024
13:00 Brøndby Stadion
3
-
2
25. maj
13:00
Brøndby IF
3
Randers Freja FC
2
445505
25-05 2024
13:00 Ikast FC Stadion Allé
4
-
1
25. maj
13:00
FC Midtjylland
4
Lyngby
1
445464
01-06 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs
01. jun
12:00
Randers Freja FC
Silkeborg IF
445495
01-06 2024
12:30 VB Parken
01. jun
12:30
Vejle B
Lyngby
445441
01-06 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
01. jun
13:00
AaB
Brøndby IF
445487
ti04-06 2024
16:30
OB
Lyngby Stadion
04. jun
16:30
Lyngby
OB
445461
ti04-06 2024
18:00 Brøndby Stadion
04. jun
18:00
Brøndby IF
FC København
445493
08-06 2024
12:00 Esbjerg Kunstgræsbane
08. jun
12:00
Esbjerg fB
FC Midtjylland
445494
08-06 2024
12:30 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
08. jun
12:30
Sønderjyske Fodbold
FC København
445491
08-06 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
08. jun
13:00
AaB
Silkeborg IF
445502
fr14-06 2024
18:00 Esbjerg Kunstgræsbane
14. jun
18:00
Esbjerg fB
Silkeborg IF
445497
15-06 2024
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
15. jun
12:30
AC Horsens
Sønderjyske Fodbold
445499
15-06 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
15. jun
12:30
OB
Vejle B
445500
15-06 2024
13:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
15. jun
13:00
FC København
Randers Freja FC
445501
15-06 2024
13:00 Lyngby Stadion
15. jun
13:00
Lyngby
Farum Boldklub
445503
15-06 2024
13:00
AGF
Brøndby Stadion
15. jun
13:00
Brøndby IF
AGF
445498
16-06 2024
13:00
AaB
AaB's Anlæg
16. jun
13:00
AaB
FC Midtjylland
445509
on19-06 2024
14:30
AaB
VB Parken
19. jun
14:30
Vejle B
AaB
445507
fr21-06 2024
14:00 Esbjerg Kunstgræsbane
21. jun
14:00
Esbjerg fB
FC København
445504
22-06 2024
13:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
22. jun
13:00
AC Horsens
Brøndby IF
445506
22-06 2024
13:00 Randers Stadion, kunstgræs
22. jun
13:00
Randers Freja FC
Farum Boldklub
445510
22-06 2024
13:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
22. jun
13:00
AGF
Silkeborg IF
445508
22-06 2024
13:30
OB
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
22. jun
13:30
Sønderjyske Fodbold
OB
445480
on26-06 2024
18:00 VB Parken
26. jun
18:00
Vejle B
FC Midtjylland
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind