U12 Drenge C (12) 8M - efterår 2023, Pulje 60 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
966314
ti22-08 2023
18:00 Højslev Station IF NUGF Viborg Højslev Stadion
ANN
22. aug 2023
18:00
Højslev Station IF
NUGF Viborg
ANN
966315
to24-08 2023
18:00 Vinderup IK Stoholm IF Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
24. aug 2023
18:00
Vinderup IK
Stoholm IF
966328
to31-08 2023
18:00 Spøttrup Motion & Sport (2) Højslev Station IF Lem Kulturhal
31. aug 2023
18:00
Spøttrup Motion & Sport (2)
Højslev Station IF
966329
to31-08 2023
18:00 Stoholm IF Vridsted IF Stoholm Kunstgræsbane
31. aug 2023
18:00
Stoholm IF
Vridsted IF
966330
02-09 2023
12:00 NUGF Viborg Vinderup IK Metropol Park (Viborg)
ANN
02. sep 2023
12:00
NUGF Viborg
Vinderup IK
ANN
966327
02-09 2023
13:00 Vridsted IF Spøttrup Motion & Sport (2) Sparekassen Danmark Arena (Vridsted)
02. sep 2023
13:00
Vridsted IF
Spøttrup Motion & Sport (2)
966332
to07-09 2023
18:00 Vinderup IK Spøttrup Motion & Sport (2) Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
07. sep 2023
18:00
Vinderup IK
Spøttrup Motion & Sport (2)
966333
to07-09 2023
18:00 NUGF Viborg Stoholm IF Metropol Park (Viborg)
ANN
07. sep 2023
18:00
NUGF Viborg
Stoholm IF
ANN
966331
09-09 2023
10:00 Højslev Station IF Vridsted IF Højslev Stadion
09. sep 2023
10:00
Højslev Station IF
Vridsted IF
966334
on13-09 2023
18:00 Højslev Station IF Stoholm IF Højslev Stadion
13. sep 2023
18:00
Højslev Station IF
Stoholm IF
966335
to14-09 2023
18:00 Spøttrup Motion & Sport (2) NUGF Viborg Spøttrup Kulturhal
ANN
14. sep 2023
18:00
Spøttrup Motion & Sport (2)
NUGF Viborg
ANN
966336
to14-09 2023
18:00 Vridsted IF Vinderup IK Sparekassen Danmark Arena (Vridsted)
14. sep 2023
18:00
Vridsted IF
Vinderup IK
966337
to21-09 2023
18:00 Vinderup IK Højslev Station IF Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
21. sep 2023
18:00
Vinderup IK
Højslev Station IF
966338
to21-09 2023
18:00 Stoholm IF Spøttrup Motion & Sport (2) Stoholm Fritidscenter
21. sep 2023
18:00
Stoholm IF
Spøttrup Motion & Sport (2)
966339
to21-09 2023
18:00 NUGF Viborg Vridsted IF Metropol Park (Viborg)
21. sep 2023
18:00
NUGF Viborg
Vridsted IF
966363
to28-09 2023
18:00 Spøttrup Motion & Sport (2) Vridsted IF Spøttrup Kulturhal
28. sep 2023
18:00
Spøttrup Motion & Sport (2)
Vridsted IF
966364
to28-09 2023
18:00 Stoholm IF Vinderup IK Stoholm Fritidscenter
28. sep 2023
18:00
Stoholm IF
Vinderup IK
966365
to28-09 2023
18:00 NUGF Viborg Højslev Station IF Metropol Park (Viborg)
28. sep 2023
18:00
NUGF Viborg
Højslev Station IF
966366
ti03-10 2023
17:40 Højslev Station IF Spøttrup Motion & Sport (2) Højslev Stadion
03. okt 2023
17:40
Højslev Station IF
Spøttrup Motion & Sport (2)
966367
to05-10 2023
17:30 Vinderup IK NUGF Viborg Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
05. okt 2023
17:30
Vinderup IK
NUGF Viborg
966368
to05-10 2023
17:40 Vridsted IF Stoholm IF Sparekassen Danmark Arena (Vridsted)
05. okt 2023
17:40
Vridsted IF
Stoholm IF
966370
ma09-10 2023
17:00 Stoholm IF NUGF Viborg Stoholm Fritidscenter
09. okt 2023
17:00
Stoholm IF
NUGF Viborg
966369
to12-10 2023
17:20 Spøttrup Motion & Sport (2) Vinderup IK Sparekassen Balling Hallen
12. okt 2023
17:20
Spøttrup Motion & Sport (2)
Vinderup IK
966379
to12-10 2023
17:20 Vridsted IF Højslev Station IF Sparekassen Danmark Arena (Vridsted)
12. okt 2023
17:20
Vridsted IF
Højslev Station IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler 8:8
Fleksibel spilleform
Tilmelding til Indefodboldturneringens 1. runde er senest 29. oktober
Tilmelding til Kunstgræsturneringen for U12 er senest 8. oktober

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.

Log ind