Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2023
15:15
Kvik/Aalestrup IF
1
Løgstrup G&IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
Oversidder
Viborg B67
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:00
Hersom/Bjerregrav IF
4
Skals FF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
19:00
Ulbjerg IF
3
NUGF Viborg
0
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2023
19:00
Løgstrup G&IF (1)
0
Ulbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
14:00
Viborg B67
1
Hersom/Bjerregrav IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
10:00
NUGF Viborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
16:00
Skals FF
1
Kvik/Aalestrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
19:00
Kvik/Aalestrup IF
2
Viborg B67
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
Oversidder
Hersom/Bjerregrav IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
18:00
Hersom/Bjerregrav IF
2
Kvik/Aalestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
18:00
Løgstrup G&IF (1)
7
NUGF Viborg
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
13:00
Løgstrup G&IF (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
18:30
Skals FF
NUGF Viborg
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
19:00
Viborg B67
0
Ulbjerg IF
7
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:00
NUGF Viborg
Viborg B67
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:45
Løgstrup G&IF (1)
Skals FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
13:00
Kvik/Aalestrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
18:30
Kvik/Aalestrup IF
0
Ulbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
Oversidder
Skals FF
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
18:30
Hersom/Bjerregrav IF
1
NUGF Viborg
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
19:00
Viborg B67
1
Løgstrup G&IF (1)
8
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
12:00
NUGF Viborg
3
Kvik/Aalestrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
13:00
Ulbjerg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
15:00
Løgstrup G&IF (1)
11
Hersom/Bjerregrav IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
16:00
Skals FF
Viborg B67
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
18:00
Ulbjerg IF
6
Skals FF
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2023
17:45
Skals FF
Hersom/Bjerregrav IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:00
Løgstrup G&IF (1)
8
Kvik/Aalestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
13:00
Viborg B67
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
14:00
NUGF Viborg
1
Ulbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
18:00
Kvik/Aalestrup IF
Skals FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
13:30
Ulbjerg IF
0
Løgstrup G&IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
15:30
Hersom/Bjerregrav IF
Viborg B67
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
Oversidder
NUGF Viborg
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
18:30
Hersom/Bjerregrav IF
1
Ulbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2023
18:00
NUGF Viborg
Løgstrup G&IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:00
Viborg B67
3
Kvik/Aalestrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
13:00
Hersom/Bjerregrav IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
16:00
Skals FF
1
Ulbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
18:00
NUGF Viborg
Skals FF
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
13:30
Ulbjerg IF
Viborg B67
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
Oversidder
Løgstrup G&IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
15:00
Kvik/Aalestrup IF
1
Hersom/Bjerregrav IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2023
18:00
Viborg B67
2
NUGF Viborg
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:30
Ulbjerg IF
7
Hersom/Bjerregrav IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:00
Skals FF
Løgstrup G&IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
Oversidder
Kvik/Aalestrup IF
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
13:30
Ulbjerg IF
3
Kvik/Aalestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
14:00
Løgstrup G&IF (1)
11
Viborg B67
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
12:00
NUGF Viborg
4
Hersom/Bjerregrav IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
13:00
Skals FF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
Kvik/Aalestrup IF
3
NUGF Viborg
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
Viborg B67
Skals FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
Oversidder
Ulbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
Hersom/Bjerregrav IF
0
Løgstrup G&IF (1)
4
|
På grund af 2 udtrækninger i serie 3 suspenderes der nedrykning for de 2 bedste hold på 7. pladsen.
De to hold der undgår nedrykning er Svenstrup-Godthåb IF i pulje 56 og Øster Nykirke IF i pulje 84.