MENU

U9 Drenge B2 (2014) 5M - Forår 2023, Pulje 590 (2023) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 22-04 2023
Spillested:
Thomsen Auto Park (Lunderskov) Bane 3B (5:5) Reinholdts Bakke 49 6640 Lunderskov
124592 Kl. 09:50 Lunderskov B Alminde/Viuf GIF Bane 3B (5:5)
124593 Kl. 09:50 Kolding IF Seest B Bane 3C (5:5)
124594 Kl. 10:25 Alminde/Viuf GIF Harte G & IF
!
NB: Harte G & IF er taberdømt
Bane 3B (5:5)
124595 Kl. 10:25 Seest B Vamdrup IF (2) Bane 3C (5:5)
124598 Kl. 11:00 Harte G & IF
!
NB: Harte G & IF er taberdømt
Kolding IF Bane 3C (5:5)
124599 Kl. 11:00 Vamdrup IF (2) Lunderskov B Bane 3B (5:5)
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Harte Stadion Stubdrupvej 44 6000 Kolding
124600 Kl. 10:00 Lunderskov B Harte G & IF
124601 Kl. 10:00 Alminde/Viuf GIF Vamdrup IF (2) 1
124602 Kl. 10:40 Seest B Lunderskov B
124603 Kl. 10:40 Kolding IF Alminde/Viuf GIF
124606 Kl. 11:20 Harte G & IF Seest B
124607 Kl. 11:20 Vamdrup IF (2) Kolding IF
Arrangør:
onsdag den. 17-05 2023
Spillested:
Seest Idrætspark Holbergsvej 50 6000 Kolding
124612 Kl. 17:00 Harte G & IF Vamdrup IF (2)
124613 Kl. 17:00 Seest B Kolding IF
124608 Kl. 17:40 Seest B Alminde/Viuf GIF
124609 Kl. 17:40 Lunderskov B Vamdrup IF (2)
124610 Kl. 18:20 Lunderskov B Kolding IF
124611 Kl. 18:20 Harte G & IF Alminde/Viuf GIF
Arrangør:
lørdag den. 03-06 2023
Spillested:
Alminde/Viuf Hallen (ude) 1 Storgaden 9 6052 Viuf
124615 Kl. 11:00 Harte G & IF
!
NB: Harte G & IF er taberdømt
Lunderskov B 1
124616 Kl. 11:00 Vamdrup IF (2) Alminde/Viuf GIF
124617 Kl. 11:40 Lunderskov B Seest B
!
NB: Seest B er taberdømt
1
124618 Kl. 11:40 Kolding IF Vamdrup IF (2) 1
ANN
124620 Kl. 11:40 Alminde/Viuf GIF Kolding IF 1
124619 Kl. 12:20 Seest B
!
NB: Seest B er taberdømt
Harte G & IF 1
Arrangør:
tirsdag den. 13-06 2023
Spillested:
Autocentralen Park (Kolding Stadion) Nørreport B Marcus Alle 30 6000 Kolding
124621 Kl. 17:30 Alminde/Viuf GIF
!
NB: Alminde/Viuf GIF er taberdømt
Seest B Nørreport B
124622 Kl. 17:30 Kolding IF Lunderskov B Nørreport A
124623 Kl. 18:10 Alminde/Viuf GIF
!
NB: Alminde/Viuf GIF er taberdømt
Lunderskov B Nørreport A
124624 Kl. 18:10 Vamdrup IF (2) Harte G & IF Nørreport B
124626 Kl. 18:50 Kolding IF Harte G & IF Nørreport B
124627 Kl. 18:50 Vamdrup IF (2) Seest B Nørreport A
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind