Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
11:30
Vejle Kammeraterne
4
Smidstrup/Skærup IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
12:30
Fredericia Fodbold
0
Vinding SF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
14:30
Vinding SF
0
Gauerslund IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:30
Vamdrup IF
2
Vejle Kammeraterne
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:30
Vejle Kammeraterne
9
Vinding SF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:00
Vamdrup IF
5
Smidstrup/Skærup IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
Fredericia Fodbold
1
Vejle Kammeraterne
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
10:00
Vinding SF
0
Vamdrup IF
8
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:30
Gauerslund IF
1
Smidstrup/Skærup IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:15
Vamdrup IF
9
Fredericia Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:00
Smidstrup/Skærup IF
2
Vinding SF
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:30
Vejle Kammeraterne
3
Gauerslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
17:30
Smidstrup/Skærup IF
0
Fredericia Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:00
Vamdrup IF
2
Gauerslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
10:00
Smidstrup/Skærup IF
3
Vejle Kammeraterne
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
14:30
Vinding SF
9
Fredericia Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:00
Gauerslund IF
5
Fredericia Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:00
Vejle Kammeraterne
5
Vamdrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:00
Fredericia Fodbold
5
Smidstrup/Skærup IF
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
13:00
Gauerslund IF
6
Vinding SF
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
10:00
Smidstrup/Skærup IF
1
Vamdrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
14:30
Vinding SF
0
Vejle Kammeraterne
6
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
Fredericia Fodbold
2
Gauerslund IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
18:15
Vamdrup IF
7
Vinding SF
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:30
Vejle Kammeraterne
8
Fredericia Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
Smidstrup/Skærup IF
4
Gauerslund IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:15
Gauerslund IF
0
Vamdrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:30
Vinding SF
1
Smidstrup/Skærup IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:30
Fredericia Fodbold
0
Vamdrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
15:30
Gauerslund IF
4
Vejle Kammeraterne
0
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)