|
282847
|
lø01-04 2023
|
16:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
282848
|
sø02-04 2023
|
11:30
|
|
|
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
|
|
|
|
|
282849
|
ma10-04 2023
|
10:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
|
|
|
282851
|
on12-04 2023
|
17:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
282852
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
Stilling Skole
|
|
|
|
282853
|
on19-04 2023
|
17:25
|
|
|
Fælleden - Øvre
|
|
|
|
|
282854
|
on19-04 2023
|
17:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
282855
|
lø22-04 2023
|
13:00
|
|
|
Stilling Skole
|
|
|
|
282856
|
sø23-04 2023
|
10:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
|
|
282857
|
sø23-04 2023
|
11:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
|
282859
|
lø29-04 2023
|
12:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
282858
|
sø30-04 2023
|
13:00
|
|
|
Fælleden - Øvre
|
|
|
|
282860
|
on03-05 2023
|
17:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
HHT
|
|
|
282873
|
sø07-05 2023
|
10:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
|
|
282872
|
ti09-05 2023
|
17:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
282871
|
on10-05 2023
|
17:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
282874
|
lø13-05 2023
|
13:00
|
|
|
Stilling Skole
|
|
|
|
282915
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
282914
|
sø14-05 2023
|
12:30
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
|
|
282846
|
ma22-05 2023
|
18:00
|
|
|
Stilling Skole
|
|
|
|
282850
|
ti23-05 2023
|
17:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
282917
|
ma29-05 2023
|
10:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
|
|
282918
|
on31-05 2023
|
17:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
282919
|
lø03-06 2023
|
12:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
282921
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Fælleden - Øvre
|
HHT
|
|
|
282924
|
ma05-06 2023
|
18:30
|
|
|
Mårslet Stadion
|
UHT
|
|
|
282920
|
on07-06 2023
|
17:30
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
282922
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Stilling Skole
|
|
|
|
282923
|
sø11-06 2023
|
10:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
|
|
282916
|
on14-06 2023
|
17:00
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)