Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2023
18:00
Hornbæk IF
9
Humlebæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:30
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
12:30
Melby-Liseleje IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
10:00
FC Hornsherred (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
7
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:30
Oversidder
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:00
Humlebæk BK
0
Hillerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:45
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:00
Nivå-Kokkedal FK
1
FC Hornsherred (2)
5
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:00
Hornbæk IF
1
Nivå-Kokkedal FK
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:00
Espergærde IF
1
FC Hornsherred (2)
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
12:30
Melby-Liseleje IF
0
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:30
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:00
Humlebæk BK
1
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
Oversidder
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
17:30
Espergærde IF
1
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
11:15
FC Hornsherred (2)
1
Hornbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
13:00
Nivå-Kokkedal FK
3
Hillerød Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Oversidder
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
17:30
Espergærde IF
0
Hornbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
12:30
Melby-Liseleje IF
Nivå-Kokkedal FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:30
Hillerød Fodbold
2
FC Hornsherred (2)
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
FC Hornsherred (2)
1
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:00
Hornbæk IF
2
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:00
Humlebæk BK
0
Espergærde IF
6
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
12:30
Nivå-Kokkedal FK
0
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
18:15
Melby-Liseleje IF
0
Hornbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:00
Humlebæk BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:00
Espergærde IF
2
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:30
Slagslunde-Ganløse IF
5
FC Hornsherred (2)
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:30
Oversidder
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:00
Hornbæk IF
2
Slagslunde-Ganløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
18:00
Espergærde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
13:00
Nivå-Kokkedal FK
2
Humlebæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
FC Hornsherred (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:15
Hillerød Fodbold
2
Melby-Liseleje IF
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
17:45
Melby-Liseleje IF
0
Espergærde IF
5
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:30
Oversidder
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:00
Humlebæk BK
FC Hornsherred (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
Oversidder
Hornbæk IF
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) Søndag den 18. juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3: Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2