Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
10:00
AB
1
Virum-Sorgenfri BK
6
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Lyngby Boldklub 1921
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
12:00
Jyllinge FC
0
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:45
BSF
2
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
18:30
LSF
0
Måløv BK
6
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Snekkersten IF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
5
BSF
9
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:00
Måløv BK
4
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
13:30
AB
1
Lyngby Boldklub 1921
12
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
14:00
Jyllinge FC
2
Virum-Sorgenfri BK
7
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
Lyngby Boldklub 1921
3
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:00
Bagsværd BK
4
Fredensborg BI
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:00
BSF
11
AB
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Snekkersten IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Jyllinge FC
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
17:30
Snekkersten IF
Bagsværd BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
10:30
Fredensborg BI
4
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:15
Slagslunde-Ganløse IF
3
AB
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:00
Måløv BK
4
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:30
Jyllinge FC
1
Lyngby Boldklub 1921
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:30
Snekkersten IF
1
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
LSF
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
5
AB
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:00
Fredensborg BI
4
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:15
Bagsværd BK
Slagslunde-Ganløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
LSF
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
13:00
BSF
6
Jyllinge FC
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
13:30
AB
3
Snekkersten IF
16
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
10:30
Lyngby Boldklub 1921
2
Måløv BK
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
12:15
Hørsholm-Usserød IK
1
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
Fredensborg BI
4
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:15
Bagsværd BK
4
Jyllinge FC
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
Snekkersten IF
3
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
09:45
Måløv BK
3
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
10:30
Fredensborg BI
8
Lyngby Boldklub 1921
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
11:15
Slagslunde-Ganløse IF
1
Snekkersten IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
12:00
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
LSF
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:15
Måløv BK
1
Fredensborg BI
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
8
Slagslunde-Ganløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
13:30
Snekkersten IF
9
Jyllinge FC
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
13:30
AB
1
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
LSF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
12:15
Hørsholm-Usserød IK
Bagsværd BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:30
AB
1
Jyllinge FC
7
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:30
Snekkersten IF
1
Fredensborg BI
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:30
Måløv BK
4
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:00
Virum-Sorgenfri BK
9
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
11:15
Slagslunde-Ganløse IF
7
Jyllinge FC
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
12:00
Bagsværd BK
Lyngby Boldklub 1921
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
11:00
LSF
BSF
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
17:15
LSF
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
Fredensborg BI
10
AB
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
13:00
BSF
Bagsværd BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
13:30
Jyllinge FC
0
Måløv BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
14:30
BSF
1
Fredensborg BI
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:00
AB
LSF
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Måløv BK
3
Slagslunde-Ganløse IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:30
Fredensborg BI
Jyllinge FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
12:00
Bagsværd BK
AB
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
BSF
HMH
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:45
LSF
Snekkersten IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:15
Hørsholm-Usserød IK
0
Lyngby Boldklub 1921
1
|
Finale
Lørdag den 17. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2