MENU

U8 Drenge C/Begynder (15) 5M - Weekend/Forår 2023, Pulje 191 (2023) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Aabybro Idrætscenter Bane 2.2 (5m) Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
575841 Kl. 11:00 Aabybro IF (2) IF Fremad Nørhalne Bane 2.2 (5m)
575842 Kl. 11:00 Tylstrup IF Biersted IF Bane 2.3 (5m)
575843 Kl. 11:30 Biersted IF Aabybro IF (2) Bane 2.2 (5m)
576164 Kl. 11:30 IF Fremad Nørhalne Tylstrup IF Bane 2.3 (5m)
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Lundergårdhallen Bane 7 - 5-mands Bodøvej 13 9800 Hjørring
575713 Kl. 10:00 Lundergård IU (2) Hjørring IF Bane 7 - 5-mands
575714 Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Thise IF Bane 8 - 5-mands
575801 Kl. 10:30 Thise IF Lundergård IU (2) Bane 7 - 5-mands
575807 Kl. 10:30 Hjørring IF Skibsby-Højene IF Bane 8 - 5-mands
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Højene Hallen 54 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
576165 Kl. 10:00 Lundergård IU (2) IF Fremad Nørhalne 54
576166 Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Biersted IF 55
576167 Kl. 10:30 Biersted IF Lundergård IU (2) 54
576168 Kl. 10:30 IF Fremad Nørhalne Skibsby-Højene IF 55
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Bruuns Arena, Thise Jens Thisevej 23 9700 Brønderslev
576169 Kl. 12:00 Aabybro IF (2) Hjørring IF
576213 Kl. 12:00 Tylstrup IF Thise IF
576214 Kl. 12:30 Thise IF Aabybro IF (2)
576215 Kl. 12:30 Hjørring IF Tylstrup IF
Arrangør:
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Nord & Norre Arena (Biersted) Idrætsvej 15 9440 Aabybro
576216 Kl. 10:00 Hjørring IF IF Fremad Nørhalne
576217 Kl. 10:00 Thise IF Biersted IF
576218 Kl. 10:30 Biersted IF Hjørring IF
576219 Kl. 10:30 IF Fremad Nørhalne Thise IF
Arrangør:
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Tylstrup Stadion Vestergårdsgade 3 9382 Tylstrup
576777 Kl. 10:00 Lundergård IU (2) Aabybro IF (2)
576778 Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Tylstrup IF
576779 Kl. 10:30 Tylstrup IF Lundergård IU (2)
576780 Kl. 10:30 Aabybro IF (2) Skibsby-Højene IF
Arrangør:
søndag den. 18-06 2023
Spillested:
Hjørring IF's Anlæg Bane 10 Landlyst 9 9800 Hjørring
576781 Kl. 10:00 Lundergård IU (2) Skibsby-Højene IF Bane 10
587960 Kl. 10:00 Hjørring IF Thise IF Bane 11
587965 Kl. 10:30 Thise IF Lundergård IU (2) Bane 10
610012 Kl. 10:30 Skibsby-Højene IF Hjørring IF Bane 11
Arrangør:
søndag den. 18-06 2023
Spillested:
Nørhalne Stadion Gustav Zimmersvej 27 9430 Vadum
610013 Kl. 10:00 Aabybro IF (2) Tylstrup IF
610014 Kl. 10:00 IF Fremad Nørhalne Biersted IF
610015 Kl. 10:30 Biersted IF Aabybro IF (2)
610016 Kl. 10:30 Tylstrup IF IF Fremad Nørhalne
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind