U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Forår 2023, Pulje 184 (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Frejlev Stadion 5.3 Frejlev Skolevej 7 9200 Aalborg Sv
625002 10:00 St. Restrup IF Gug B 5.3
10:00
St. Restrup IF
Gug B
625003 10:00 Støvring IF Nibe B 5.4
10:00
Støvring IF
Nibe B
625004 10:30 Nibe B St. Restrup IF 5.3
10:30
Nibe B
St. Restrup IF
625005 10:30 Gug B Støvring IF 5.4
10:30
Gug B
Støvring IF
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Svenstrup Stadion Bane 5 (5M) - Syd Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
624998 10:00 Svenstrup-Godthåb IF IK Rosendal (1) Bane 5 (5M) - Syd
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
IK Rosendal (1)
624999 10:00 Terndrup/Bælum Rebild Syd Bane 6 (5M) - Syd
10:00
Terndrup/Bælum
Rebild Syd
625000 10:30 Rebild Syd Svenstrup-Godthåb IF Bane 5 (5M) - Syd
10:30
Rebild Syd
Svenstrup-Godthåb IF
625001 10:30 IK Rosendal (1) Terndrup/Bælum Bane 6 (5M) - Syd
10:30
IK Rosendal (1)
Terndrup/Bælum
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Nørager IF's Anlæg Hersomsvej 29 9610 Nørager
625010 10:00 St. Restrup IF IK Rosendal (1)
10:00
St. Restrup IF
IK Rosendal (1)
625011 10:00 Støvring IF Rebild Syd
10:00
Støvring IF
Rebild Syd
625012 10:30 Rebild Syd St. Restrup IF 1
10:30
Rebild Syd
St. Restrup IF
625013 10:30 IK Rosendal (1) Støvring IF
10:30
IK Rosendal (1)
Støvring IF
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Terndrup Stadion Skovvej 1A 9575 Terndrup
625006 10:00 Svenstrup-Godthåb IF Gug B
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Gug B
625007 10:00 Terndrup/Bælum Nibe B
10:00
Terndrup/Bælum
Nibe B
625008 10:30 Nibe B Svenstrup-Godthåb IF
10:30
Nibe B
Svenstrup-Godthåb IF
625009 10:30 Gug B Terndrup/Bælum
10:30
Gug B
Terndrup/Bælum
Arrangør:
lørdag den. 03-06 2023
Spillested:
Nibe B Kunstgræs Kunst 5M-d Hobrovej 38 9240 Nibe
625014 09:00 IK Rosendal (1) Gug B Kunst 5M-d
09:00
IK Rosendal (1)
Gug B
625015 09:00 Rebild Syd Nibe B Kunst 5M-c
09:00
Rebild Syd
Nibe B
625016 09:30 Nibe B IK Rosendal (1) Kunst 5M-c
09:30
Nibe B
IK Rosendal (1)
625017 09:30 Gug B Rebild Syd Kunst 5M-d
09:30
Gug B
Rebild Syd
lørdag den. 03-06 2023
Spillested:
Støvring Stadion BANE 4A Kr. Østergårdsvej 2 9530 Støvring
625018 10:00 Svenstrup-Godthåb IF St. Restrup IF BANE 4A
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
St. Restrup IF
625019 10:00 Terndrup/Bælum Støvring IF BANE 4B
10:00
Terndrup/Bælum
Støvring IF
625020 10:30 Støvring IF Svenstrup-Godthåb IF BANE 4A
10:30
Støvring IF
Svenstrup-Godthåb IF
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Støvring Stadion BANE 4B Kr. Østergårdsvej 2 9530 Støvring
625021 10:30 St. Restrup IF Terndrup/Bælum BANE 4B
10:30
St. Restrup IF
Terndrup/Bælum
Arrangør:
søndag den. 18-06 2023
Spillested:
Rosendal Stadion Bane 3 - nordvest Døstrupvej 23 9500 Hobro
625022 10:00 Svenstrup-Godthåb IF Terndrup/Bælum Bane 3 - nordvest
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Terndrup/Bælum
625023 10:00 IK Rosendal (1) Rebild Syd Bane 3 - nordvest
10:00
IK Rosendal (1)
Rebild Syd
625024 10:30 Rebild Syd Svenstrup-Godthåb IF Bane 3 - nordvest
10:30
Rebild Syd
Svenstrup-Godthåb IF
625025 10:30 Terndrup/Bælum IK Rosendal (1) Bane 3 - nordvest
10:30
Terndrup/Bælum
IK Rosendal (1)
Arrangør:
søndag den. 18-06 2023
Spillested:
Skjøtt Arena (Gug B) Bane 2B Gammel Vissevej 26 9210 Aalborg Sø
625026 10:00 St. Restrup IF Støvring IF Bane 2B
10:00
St. Restrup IF
Støvring IF
625027 10:00 Gug B Nibe B Bane 2B
10:00
Gug B
Nibe B
625028 10:30 Nibe B St. Restrup IF Bane 2B
10:30
Nibe B
St. Restrup IF
625029 10:30 Støvring IF Gug B Bane 2B
10:30
Støvring IF
Gug B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind