U13 Piger C (10) 8M - Forår 2023, Pulje 34 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
693473
15-04 2023
10:00 Dall/Ferslev IF Vindblæs B Dall/Ferslev Stadion
1
-
5
15. apr 2023
10:00
Dall/Ferslev IF
1
Vindblæs B
5
693470
ma17-04 2023
18:30 AaB Fyrkat Q AaB's Anlæg
0
-
4
17. apr 2023
18:30
AaB
0
Fyrkat Q
4
693472
ma17-04 2023
18:30 Oversidder Vejgaard B
17. apr 2023
18:30
Oversidder
Vejgaard B
693471
ti18-04 2023
18:00 Aalborg Chang IK Rosendal Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
4
-
2
18. apr 2023
18:00
Aalborg Chang
4
IK Rosendal
2
693474
ti18-04 2023
18:30 LKB/Gistrup Aalborg Freja Gistrup Idrætscenter
0
-
4
18. apr 2023
18:30
LKB/Gistrup
0
Aalborg Freja
4
693479
23-04 2023
14:00 Aalborg Freja Oversidder Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
23. apr 2023
14:00
Aalborg Freja
Oversidder
693475
ma24-04 2023
18:30 Vindblæs B LKB/Gistrup Vindblæs Multicenter
2
-
3
24. apr 2023
18:30
Vindblæs B
2
LKB/Gistrup
3
693476
ma24-04 2023
18:30 Fyrkat Q Dall/Ferslev IF Arden Hallen
11
-
0
24. apr 2023
18:30
Fyrkat Q
11
Dall/Ferslev IF
0
693477
ma24-04 2023
18:30 IK Rosendal AaB Rosendal Stadion
4
-
1
24. apr 2023
18:30
IK Rosendal
4
AaB
1
693478
ti25-04 2023
18:30 Vejgaard B Aalborg Chang Spar Nord Arena (Vejgaard B)
5
-
2
25. apr 2023
18:30
Vejgaard B
5
Aalborg Chang
2
693804
ma01-05 2023
17:45 Dall/Ferslev IF IK Rosendal Dall/Ferslev Stadion
0
-
4
01. maj 2023
17:45
Dall/Ferslev IF
0
IK Rosendal
4
693805
ma01-05 2023
18:30 LKB/Gistrup Oversidder Gistrup Idrætscenter
01. maj 2023
18:30
LKB/Gistrup
Oversidder
693480
ma01-05 2023
18:30 Vindblæs B Fyrkat Q Vindblæs Multicenter
7
-
2
01. maj 2023
18:30
Vindblæs B
7
Fyrkat Q
2
693481
ma01-05 2023
18:30 AaB Vejgaard B AaB's Anlæg
2
-
2
01. maj 2023
18:30
AaB
2
Vejgaard B
2
693803
ti02-05 2023
17:30 Aalborg Chang Aalborg Freja Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
3
-
4
02. maj 2023
17:30
Aalborg Chang
3
Aalborg Freja
4
693806
ma08-05 2023
18:30 Fyrkat Q LKB/Gistrup Arden Hallen
1
-
4
08. maj 2023
18:30
Fyrkat Q
1
LKB/Gistrup
4
693807
ma08-05 2023
18:30 IK Rosendal Vindblæs B Rosendal Stadion
1
-
1
08. maj 2023
18:30
IK Rosendal
1
Vindblæs B
1
693809
ma08-05 2023
18:30 Vejgaard B Dall/Ferslev IF Spar Nord Arena (Vejgaard B)
5
-
0
08. maj 2023
18:30
Vejgaard B
5
Dall/Ferslev IF
0
693810
on10-05 2023
17:30 Aalborg Freja AaB Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
0
-
2
10. maj 2023
17:30
Aalborg Freja
0
AaB
2
693808
on10-05 2023
18:30 Oversidder Aalborg Chang
10. maj 2023
18:30
Oversidder
Aalborg Chang
693812
ma15-05 2023
18:00 AaB Oversidder AaB's Anlæg
15. maj 2023
18:00
AaB
Oversidder
693811
ma15-05 2023
18:30 Vindblæs B Vejgaard B Vindblæs Multicenter
11
-
3
15. maj 2023
18:30
Vindblæs B
11
Vejgaard B
3
693814
ti16-05 2023
18:30 Dall/Ferslev IF Aalborg Freja Dall/Ferslev Stadion
0
-
3
16. maj 2023
18:30
Dall/Ferslev IF
0
Aalborg Freja
3
693813
on17-05 2023
17:30 Fyrkat Q IK Rosendal Valsgård Stadion
0
-
0
17. maj 2023
17:30
Fyrkat Q
0
IK Rosendal
0
694171
ma22-05 2023
18:30 Oversidder Dall/Ferslev IF
22. maj 2023
18:30
Oversidder
Dall/Ferslev IF
694172
ma22-05 2023
18:30 Vejgaard B Fyrkat Q Spar Nord Arena (Vejgaard B)
0
-
2
22. maj 2023
18:30
Vejgaard B
0
Fyrkat Q
2
694173
ma22-05 2023
18:30 Aalborg Freja Vindblæs B Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
0
-
2
22. maj 2023
18:30
Aalborg Freja
0
Vindblæs B
2
693816
ti23-05 2023
17:30 Aalborg Chang AaB Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
2
-
2
23. maj 2023
17:30
Aalborg Chang
2
AaB
2
694170
ti23-05 2023
18:30 IK Rosendal LKB/Gistrup Rosendal Stadion
0
-
3
23. maj 2023
18:30
IK Rosendal
0
LKB/Gistrup
3
693815
to25-05 2023
17:45 LKB/Gistrup Aalborg Chang Gistrup Idrætscenter
4
-
1
25. maj 2023
17:45
LKB/Gistrup
4
Aalborg Chang
1
694174
ma29-05 2023
18:30 Vindblæs B Oversidder Vindblæs Multicenter
29. maj 2023
18:30
Vindblæs B
Oversidder
694175
ma29-05 2023
18:30 Fyrkat Q Aalborg Freja Arden Hallen
1
-
0
29. maj 2023
18:30
Fyrkat Q
1
Aalborg Freja
0
694178
ti30-05 2023
17:45 LKB/Gistrup AaB Gistrup Idrætscenter
6
-
0
30. maj 2023
17:45
LKB/Gistrup
6
AaB
0
694177
ti30-05 2023
18:30 Dall/Ferslev IF Aalborg Chang Dall/Ferslev Stadion
3
-
5
30. maj 2023
18:30
Dall/Ferslev IF
3
Aalborg Chang
5
694176
on31-05 2023
18:00 IK Rosendal Vejgaard B Rosendal Stadion
3
-
0
31. maj 2023
18:00
IK Rosendal
3
Vejgaard B
0
694179
ma05-06 2023
18:30 AaB Dall/Ferslev IF AaB's Anlæg
5
-
1
05. jun 2023
18:30
AaB
5
Dall/Ferslev IF
1
694181
ma05-06 2023
18:30 Oversidder Fyrkat Q
05. jun 2023
18:30
Oversidder
Fyrkat Q
694182
ma05-06 2023
18:30 LKB/Gistrup Vejgaard B Gistrup Idrætscenter
3
-
2
05. jun 2023
18:30
LKB/Gistrup
3
Vejgaard B
2
694180
ti06-06 2023
17:30 Aalborg Chang Vindblæs B Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
2
-
8
06. jun 2023
17:30
Aalborg Chang
2
Vindblæs B
8
694183
on07-06 2023
17:30 Aalborg Freja IK Rosendal Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
1
-
0
07. jun 2023
17:30
Aalborg Freja
1
IK Rosendal
0
694187
11-06 2023
10:00 Dall/Ferslev IF LKB/Gistrup Dall/Ferslev Stadion
0
-
6
11. jun 2023
10:00
Dall/Ferslev IF
0
LKB/Gistrup
6
694184
ma12-06 2023
18:30 Vindblæs B AaB Vindblæs Multicenter
2
-
0
12. jun 2023
18:30
Vindblæs B
2
AaB
0
694186
ma12-06 2023
18:30 IK Rosendal Oversidder Rosendal Stadion
12. jun 2023
18:30
IK Rosendal
Oversidder
694188
ma12-06 2023
18:30 Vejgaard B Aalborg Freja Spar Nord Arena (Vejgaard B)
2
-
1
12. jun 2023
18:30
Vejgaard B
2
Aalborg Freja
1
694185
ti13-06 2023
18:30 Fyrkat Q Aalborg Chang Arden Hallen
1
-
3
13. jun 2023
18:30
Fyrkat Q
1
Aalborg Chang
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 + 2 i puljen er kvalificeret til Regionsmesterskabet lørdag 17. juni i Brovst IF fra kl.11:00 - se mere her.
Regionsmesterskab - Kampprogram

Log ind