Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr 2023
19:00
BAMSIF
4
Tårs/Ugilt IF
7
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
19:00
Skagen IK
Hjørring AIK Frem (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
19:00
TSI/Stenum (2)
0
Lundergård IU
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
19:00
Tårs/Ugilt IF
4
Skagen IK
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
19:00
Lundergård IU
4
BAMSIF
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
19:00
Hjørring AIK Frem (1)
2
TSI/Stenum (2)
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
19:00
Lundergård IU
1
Tårs/Ugilt IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
19:00
TSI/Stenum (2)
1
Skagen IK
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
19:00
BAMSIF
5
Hjørring AIK Frem (1)
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
19:00
Skagen IK
4
BAMSIF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
19:00
TSI/Stenum (2)
2
Tårs/Ugilt IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Tårs/Ugilt IF
7
Hjørring AIK Frem (1)
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:00
BAMSIF
1
TSI/Stenum (2)
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:00
Lundergård IU
2
Skagen IK
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
19:00
Hjørring AIK Frem (1)
2
Lundergård IU
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:00
Lundergård IU
TSI/Stenum (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Tårs/Ugilt IF
8
BAMSIF
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
19:00
Hjørring AIK Frem (1)
2
Skagen IK
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
19:00
BAMSIF
1
Lundergård IU
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
19:15
Skagen IK
10
Tårs/Ugilt IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:00
TSI/Stenum (2)
2
Hjørring AIK Frem (1)
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
19:00
Tårs/Ugilt IF
1
Lundergård IU
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:00
Skagen IK
TSI/Stenum (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
19:00
Hjørring AIK Frem (1)
5
BAMSIF
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
19:00
BAMSIF
1
Skagen IK
9
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
Tårs/Ugilt IF
TSI/Stenum (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2023
19:00
Lundergård IU
3
Hjørring AIK Frem (1)
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
19:00
TSI/Stenum (2)
5
BAMSIF
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
19:00
Hjørring AIK Frem (1)
1
Tårs/Ugilt IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
19:00
Skagen IK
4
Lundergård IU
2
|
Puljevinder er kvalificeret til Regionsmesterskabet lørdag 17. juni i Gug B kl.13:00 - se mere her.
Regionsmesterskab - Kampprogram